7079 відвідувачів онлайн
10 115 20

Нацгвардійця підозрюють у розстрілі цивільних та поліцейських у Лимані, - ДБР

дбр

Державне бюро розслідувань затримало на Донеччині військовослужбовця Нацгвардії, який, за даними слідства, 21 січня застрелив двох поліціянтів та двох жінок у Лимані.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили в пресслужбі ДБР.

"Вранці 21 січня 2024 року у місті Лиман слідчо-оперативну групу поліцейських викликала місцева мешканка через конфлікт з військовослужбовцем. Через певний час з поліцейськими, які виїхали на виклик, зник зв’язок, і о 8 ранку на місце події поїхала інша група. На місці трагедії правоохоронці виявили тіла двох своїх колег з вогнепальними пораненнями та тіла двох цивільних жінок – пенсіонерки та її дочки", - йдеться в повідомленні.

По гарячих слідах правоохоронці затримали військовослужбовця Нацгвардії за підозрою в умисному вбивстві.

Слідчі відкрили кримінального провадження за п. 1 ч. 2 ст. 115 та ст. 348 Кримінального кодексу України. Наразі слідство проводить комплекс заходів щодо встановлення об’єктивних обставин події. Нацгвардійцю може загрожувати довічне позбавлення волі.

Топ коментарі
+9
З поліцейськими зник зв'язок, а друга група приїхала тільки о восьмій. Швидше реагування, що тут скажеш.
показати весь коментар
22.01.2024 09:36 Відповісти
+4
от дайте вгадаю з трьох разів: бабця з тьоткою - москвороті ждуни Ⲭⲩⳳⲗа, а поліцаї - такі ж самі ждуни з приготовленими кацапськими кітєлями в шкапчику
показати весь коментар
22.01.2024 10:06 Відповісти
+3
святих нема... правду не знаємо...накидати лайно сенсу нема...
показати весь коментар
22.01.2024 12:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так идите их подмените. Шобы развеять свои чувства.
показати весь коментар
22.01.2024 09:32 Відповісти
З поліцейськими зник зв'язок, а друга група приїхала тільки о восьмій. Швидше реагування, що тут скажеш.
показати весь коментар
22.01.2024 09:36 Відповісти
поліцаї бикувати почали, за що були покарані
показати весь коментар
22.01.2024 10:03 Відповісти
от дайте вгадаю з трьох разів: бабця з тьоткою - москвороті ждуни Ⲭⲩⳳⲗа, а поліцаї - такі ж самі ждуни з приготовленими кацапськими кітєлями в шкапчику
показати весь коментар
22.01.2024 10:06 Відповісти
Как тебе варик бухла?
показати весь коментар
22.01.2024 10:50 Відповісти
шо ти там гавкаєш, москвороте поторочча?
показати весь коментар
22.01.2024 10:54 Відповісти
Это ты в Польше такой борзый? Типовий українській патріот.
показати весь коментар
22.01.2024 15:40 Відповісти
Зафіксую тебе і двох телепнів, що лайкнули твою тупу писанину для історії.
Вбиті дві мешканки похилого віку, мати й донька. Мати - неходяча жінка 80+ років.
Поліцейські - два молодих хлопця до 25 років.
Яке ж ти принизливе чмо.
показати весь коментар
22.01.2024 16:19 Відповісти
і чим лежачій бапці той військовослужбовець не вгодив?
..принизливе.. гугльом перекладало москвороте
показати весь коментар
22.01.2024 17:12 Відповісти
Недолуге, пиши на мові своїх хазяїв, поляків. ...гугльом.... ха-ха-ха, оце ракло
показати весь коментар
22.01.2024 22:06 Відповісти
ну, тоді й ти, какєл, пиши мовою своїх господарів - кацапів, принизливе)))
показати весь коментар
22.01.2024 22:27 Відповісти
Голосніше кричи, щоб тебе тут усі почули, що ти за істота і як до українців ставишся '.
показати весь коментар
22.01.2024 23:18 Відповісти
ти не українець, а грязь маскви
показати весь коментар
22.01.2024 23:48 Відповісти
Тому Ти втік до Польщі, бо справжні патріоти миють польські автівки, а не вмирають під авдіївкой.
показати весь коментар
23.01.2024 01:45 Відповісти
українці не вмирають за Україну, українці вбивають за Україну!
закарбуй це, кацапче, і здохни
показати весь коментар
23.01.2024 01:49 Відповісти
тебе, рагуль, це не стосується. Ти ж не українець, і не патріот. Твоя справа - мити польські автівки і базікати про те, чого не знаєш.
показати весь коментар
23.01.2024 08:36 Відповісти
святих нема... правду не знаємо...накидати лайно сенсу нема...
показати весь коментар
22.01.2024 12:07 Відповісти
Демобілізувався чувак. Років на 15.

за особливо тяжкий злочин - до 10 років ПВ, а в разі, якщо він поєднаний з умисним вбивством, - до 15 років ПВ.

За сукупністю злочинів чи вироків остаточне покарання не може перевищувати 15 років.
показати весь коментар
22.01.2024 12:13 Відповісти
авторитет військових в Україні майже абсолютний. Ото тільки серед ждунів Ⲭⲩⳳⲗа вони не в шані.
з поліцаями навпаки - всі українці зневажають зрадливих подонків, а для запутінців поліцаї соціяльно близькі та рідні.
саме виходячи з цих обставин, можу оцінювати шо там за події відбулися, хоча нічого не знаю більше ніж написано у замітці, але ж працюють закономірності, а вони надійніші за юридичну маячню, що її придумали людики
показати весь коментар
22.01.2024 22:34 Відповісти