10035 відвідувачів онлайн
766 50

Відбулася установча зустріч щодо початку скринінгу українського законодавства на відповідність європейському, - Стефанішина

єс,євросоюз

Віцепрем’єрка Ольга Стефанішина взяла участь в установчому засіданні щодо початку оцінки відповідності українського законодавства праву Європейського Союзу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу віцепрем'єрки Ольги Стефанішиної.

"У межах підготовки до початку безпосередніх переговорів про вступ до ЄС Україна розпочинає скринінг законодавства та сформує дорожні карти у сферах: верховенства права, свободи руху осіб (юстиція, свобода, безпека), реформа державного управління", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що під час засідання європейська сторона презентувала особливості та етапи проведення офіційного скринінгу -– оцінки відповідності українського законодавства праву ЄС, що є одним з ключових етапів переговорного процесу.

Євросоюз сформував графік зустрічей представників українських міністерств та Єврокомісії у рамках скринінгу; підтверджено передачу українській стороні офіційних матеріалів (guidance) для підготовки. Українська сторона, своєю чергою, презентувала бачення національної переговорної архітектури.

"Учасники зустрічі обговорили підходи до формування переговорних команд, підготовку переговорної рамки ЄС та переговорної позиції України, проведення першої міжурядової конференції та календар взаємодії на найближчі місяці", - додали у пресслужбі віцепрем'єрки.

Топ коментарі
+4
Наше Трудове законодавство зразка 1971 року - найтрудовитіше у світі!
ЄС і близько не стояло!
показати весь коментар
25.01.2024 14:40 Відповісти
+3
Зустрілися! Поговорили! Нічого спільного не знайшли!)
показати весь коментар
25.01.2024 14:39 Відповісти
+1
скринінгом по яйцям мародерів ?!!! а може арештами краще?
Швець пише Шарапов заарештований втіхаря СБУ, як шпигун Мацкви ...
показати весь коментар
25.01.2024 14:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зустрілися! Поговорили! Нічого спільного не знайшли!)
показати весь коментар
25.01.2024 14:39 Відповісти
Установче засідання не є частиною процесу перевірки а визначає лише графік та час початку процедури. Тож Ваше "Luk Viktor" висловлювання є передчасним!
показати весь коментар
25.01.2024 14:50 Відповісти
я гадаю, що до часу розпочатку процесу законодавство не змінеться суттєво - і результат буде як в моєму першому повідомленні!)
показати весь коментар
25.01.2024 14:53 Відповісти
Може так і буде, але Ви написали не як прогноз, а як "факт", а це фактично ФЕЙК. То Ви що, розповсюджувач фейків?!
показати весь коментар
25.01.2024 15:04 Відповісти
я аналізую і викладаю свою (тільки свою) думку!
показати весь коментар
25.01.2024 15:05 Відповісти
Стосовно того що це "думки" сперечатися не буду, а от у наявності в Вас "аналізу" дуже сумніваюсь, бо для цього треба більш-менш володіти інформацією, знаннями та фахом, або хоча б досвідом, а у ваших висловлюваннях нічого з переліченого я не бачу!
показати весь коментар
25.01.2024 15:23 Відповісти
тоді Вам рекомендую придбати окуляри!
показати весь коментар
25.01.2024 15:26 Відповісти
Не чув щоб окуляри допомогали знайти темну кішку у темній кімнаті коли її там НЕ МАЄ!
показати весь коментар
25.01.2024 16:17 Відповісти
ОНБ є таке .... окуляри нічного бачення!
Вони бачуть в темноті
показати весь коментар
25.01.2024 16:19 Відповісти
Про НЕ МАЄ точно прочитав, тепловізор інфрачервоний допоможе?! Прям як у анекдоті про працівника котрий дістав керівника бажанням хоч щось отримати на халяву, коли керівник просить його зайти у темну комірку і питає - Бачиш щось? та чує у відповідь - Нічого?, після цього каже робітнику - От бери дві штуки та йди геть! (сподіваюсь ти зрозумів що деякі слова я замінив літературними, аналіз допоможе).
показати весь коментар
25.01.2024 16:32 Відповісти
Мародар сказав ..ану дай бо х...ло прийде..
А європеєць .. а х...я на..
показати весь коментар
25.01.2024 14:55 Відповісти
З огляду на Ваш словниковий запас Ви "ігор тарчук" або московит, або надто часто із ними спілкуєтесь!
показати весь коментар
25.01.2024 15:05 Відповісти
Я не проти вступу в ЄС і НАТО.
Бачу що і ти не проти деребану нашої країни.
Так спілкувався з рашіською мошкою, правельніш- вони мене слухали в проекті "хачу жить"
Цікаво що ти тоді робив?
Може катком асфальт закатковував?
показати весь коментар
25.01.2024 15:22 Відповісти
Дубль: З огляду на Ваш словниковий запас Ви "ігор тарчук" або московит, або надто часто із ними спілкуєтесь! Додаю: Як виявив Ваш наступний допис Ви ще й страждаєте манією величі та схильністю до брехгі, бо ті хто приймають участь у проекті https://hochuzhit.com/ «Хочу жить» ніколи не афішують це та не втрачають час на те щоб АНОНІМНО, під незрозумілим ніком бути дописувачами на Цензорі. Тож вже на Вам, а ТОБІ "ігор тарчук" пишу - гидливо ставлюся до брехунів, та ще й таких відвертих як ТИ!
показати весь коментар
25.01.2024 15:31 Відповісти
Наше Трудове законодавство зразка 1971 року - найтрудовитіше у світі!
ЄС і близько не стояло!
показати весь коментар
25.01.2024 14:40 Відповісти
Вони далекі від рабства.....
показати весь коментар
25.01.2024 14:41 Відповісти
"john smith" та "Luk Viktor" не завадило б перед тим як щось писати хоча б трошки присвятити крихту часу для вивчення питання і знати, що Кодекс Законів про працю змінювався на протязі всього часу існування незалежної України практично кожен рік а останні зміни стосовно роботи під час війни вступили у дію 19 липня і 24 березня минулого року та набрали чинності відповідно https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2352-IX#Text Закон України No 2352-ІХ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин" та https://zakon.rada.gov.ua/laws/main/2136-20#Text Закон України No 2136-ІХ "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану". Тож про який 1971-й рік йде мова, читаєте лише заголовки законів, а далі все, терпіння не вистачає?!
показати весь коментар
25.01.2024 15:01 Відповісти
не вкидуй спам! такі довгі повчальні наративи навіть читати не потрібно - реалії життя все показують!
показати весь коментар
25.01.2024 15:03 Відповісти
Спам - це небажані повідомлення у будь-якій формі, які надсилаються у великій кількості. Найчастіше спам надсилається у формі комерційних електронних листів, надісланих на велику кількість адрес, а також через миттєві та текстові повідомлення (SMS), соціальні медіа або навіть голосову пошту. НУ І ДЕ В МЕНЕ ОЗНАКИ "СПАМУ"? Ох і брехливий ТИ "Luk Viktor", прям як рашистський троль!
показати весь коментар
25.01.2024 15:08 Відповісти
"...Стрільба відбувається за рахунок м'язової сили стрільця..." - це я ще нічого не вмикав проти Вас крім м'язової сили!
показати весь коментар
25.01.2024 15:59 Відповісти
А вона точно ввімкнена, бо я щось не відчуваю ніякого фізичного впливу з твого боку "Luk Viktor"?! А ментально тяжко впливати на людина котра впевнена у тому що це є фейком від прихильників містики.
показати весь коментар
25.01.2024 16:06 Відповісти
Віталий Танчик
Чи відомо пану, що в усіх країнах Європи час обідньої перерви (30 хв.) зараховується у загальну тривалість робочого дня, а у нас аж ніяк!
Дрібниця? Ніт! При повному робочому тижні за 11 місяців набігає аж 120 годин які у нас крадуть.
А це - 15 робочих днів.
Не згадую вже про те, що у тих країнах встановлена тривалість робочого тижня для найманих
працівників складає коло 36 год., а у нас - 41год.
показати весь коментар
25.01.2024 15:40 Відповісти
По перше, у різних країнах ЄС РІЗНІ норми робочого часу та методи його розрахунку, як і тривалість закріплена у законодавстві, вік виходу на пенсію і формула та спосіб нарахування. По друге - прийняті у різних країнах норми є досягненням боротьби за права переважно через НЕЗАЛЕЖНІ профсоюзи та акції протесту і створювались на протязі багатьох років. Тож ніяких вимог ЄС аби щось було ТАК САМО не буде, бо й там усе ПО РІЗНОМУ!!! До того ж МОЖЛИВІСТЬ якихось поступок робітникам формується за рахунок економічних можливостей країни, розвитку її промисловості, аграрного сектору, запасів природних ресурсів і т.д. НІЧОГО НЕ РОБИТЬСЯ ЛИШЕ ЗА БАЖАННЯМ, а повинні бути й МОЖЛИВОСТІ котрих на цей час в України НЕ МАЄ. Це тільки ЗЕзидент може обіцяти зарплатню вчителям у 4 000 баксів чи євро не пояснюючи звідки він на це візьме гроші, і тільки ТУПІ можуть сподіватись що у занедбаному господарстві можливо платити робітникам так саме як у розвинутому тільки тому, що вони так БАЖАЮТЬ!
показати весь коментар
25.01.2024 16:04 Відповісти
Віталій Танчик.
Зарахування часу обідньої перерви (30 хв.) у загальний робочий час - то зовсім не про гроші!
То про вільний час! Який потрібен, зокрема, для того, щоб ці гроші витратити!
показати весь коментар
25.01.2024 16:14 Відповісти
Це саме ПРО ГРОШІ, бо робочий час оплачується. До того ж ця норма існує не у державах а на ДЕЯКИХ підприємствах котрі можуть це собі дозволити і пішли на це виключно через досягнення якихось норм спілкою робітників. Є країни де експериментують із 4-х годинним робочим днем, бо МОЖУТЬ це собі дозволити, є де із 4-х денним робочим тижнем, але для цього треба мати розвинуту економіку, відсутність корупції, із чим в Україні поки не дуже добре. Тож якщо бажаєш добре жити, то треба добре працювати, інакше і діти і онуки не побачать втілення того, про що Ви писали. Тож давайте жити не мріями а реальністю і не сподіватись на диво, а виключно на себе!!!
показати весь коментар
25.01.2024 16:25 Відповісти
скринінгом по яйцям мародерів ?!!! а може арештами краще?
Швець пише Шарапов заарештований втіхаря СБУ, як шпигун Мацкви ...
показати весь коментар
25.01.2024 14:40 Відповісти
Денис Шарапов- права рука Єрмака та головний в закупівлях зброї заарештований як зрадник

Куда пропал Денис Шарапов? Кремль взволнован / Трамп совершил роковую ошибку // №663- Юрий Швец
https://www.youtube.com/watch?v=Hwow7QExHlg&t=16s
показати весь коментар
25.01.2024 14:41 Відповісти
А це тут до чого?! Ваш "Наташа" пост точно не під тією статтею!
показати весь коментар
25.01.2024 14:48 Відповісти
якщо це буде правда -то неважливо коли й де про неї дізнаємося ... Й буде ДОЧОГО !
показати весь коментар
25.01.2024 14:56 Відповісти
верховенства права, свободи руху осіб (юстиція, свобода, безпека), реформа державного управління

кожне слово про україну і кожне слово, стовідсоткове влучання!
тобто, поки зе!презік при владі, нам не світить нічого?
показати весь коментар
25.01.2024 14:42 Відповісти
Перелічене Вами "Hrysha Hlyba" під час війни і дії військового стану ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ у БУДЬ ЯКІЙ КРАЇНІ СВІТУ. Тож Ваші зауваження - ПОВЗ ЦІЛІ!
показати весь коментар
25.01.2024 14:47 Відповісти
скринится буде усьо законодавство, не частка
показати весь коментар
25.01.2024 14:54 Відповісти
Я відносно "зауважень" написав чітко, бо ДО введеня військового стану із усим переліченим проблем не було, і НЕ БУДЕ по завершенню війни. Та саме із цим у законодавстві України все ОК, а от стосовно ЗМІ, прав опозиції, "закона про олігархів", судочинства - точно будуть проблеми!
показати весь коментар
25.01.2024 15:13 Відповісти
У Конституції окремо https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80#n4381 прописано , що під час воєнного стану можуть встановлюватися окремі тимчасові обмеження прав і свобод за виключенням тих, що передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63.
показати весь коментар
25.01.2024 14:56 Відповісти
Так вони і є ОКРЕМИМИ та ТИМЧАСОВИМИ - на час дії військового стану, і до цього точно зауважень не буде. Що діти, що старі, що більшість жінок не мають ЖОДНИХ обмежень у пересуванні, та й ми тут вільно критикуємо владу, тож до ЦЬОГО питань не буде, а от стосовно ЗМІ, судочинства та опозиції - питання будуть і дуже неприємні для ОПи і того хто її створив!
показати весь коментар
25.01.2024 15:16 Відповісти
Якщо порівняння та перевірка відповідності буде виконана чесно, то думаю що у велику кількість тих законів що приймались "слугами" в темпі прінтеру з 2019-го по 2021 роки буде потрібно виправляти а то й відміняти!
показати весь коментар
25.01.2024 14:45 Відповісти
слухати"зелену брехню" ,марно гаяти час...В цієї "зеленої хліборізки" брехня брехнеюпоганяє...
показати весь коментар
25.01.2024 14:49 Відповісти
В нього гарні вчителі - )(уйло (він же путін), перед котрим і Патап штани знімав, та Лукашенко, от і набрався погані!
показати весь коментар
25.01.2024 15:18 Відповісти
Стефанішина обговорить Нехай закон про містобудування свій обговорить (ну дуже він їй потрібен був), корупцію хай обговорить Найкраще ця влада вміє п-ти, вибачте обговорювати