9840 відвідувачів онлайн

Рішення ЄС про 50 млрд євро для України однозначно ухвалять, - Стефанішина

Віцепрем’єр-міністр України з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина

Рішення про 50 млрд євро фінансової допомоги Києву на наступні чотири роки однозначно буде ухвалено.

Про це заявила віцепрем’єр-міністр України з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина в ефірі телемарафону "Єдині новини", передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Хочу звернутися до всіх українців і сказати, що небезпеки того, що Україна залишиться без фінансування Європейського Союзу, немає, це рішення однозначно буде ухвалено. Ми маємо, як мінімум, три-чотири сценарії ухвалення цього рішення на столі, але боремося за найкраще і найпередбачуваніше для нас - це 50 млрд євро на чотири роки, проголосоване консенсусом усіх держав", - сказала Стефанішина.

За її словами, це означатиме, що Єврокомісія матиме суверенне право щодо його реалізації, що дуже важливо.

Що цьому передувало:

Як повідомлялося, Стефанішина перебуває з робочим візитом у Брюсселі, де проводить переговори із посадовцями Європейської комісії та у штаб-квартирі НАТО.

1 лютого відбудеться спеціальне засідання Європейської ради, під час якого лідери держав та урядів ЄС прийматимуть рішення щодо внесення змін до багаторічного бюджету ЄС на 2024-2027 роки. Пропозиції Єврокомісії передбачають створення так званого Українського фонду в обсязі 50 мільярдів євро на наступні чотири роки, які забезпечать сталу підтримку для України зараз, а також у перспективі, під час повоєнного відновлення країни.

Угорщина наклала вето на окремий пакет економічної підтримки України у розмірі 50 мільярдів євро. Будапешт також блокує виділення останнього, 500-мільйонного траншу з Європейського фонду миру. Міністр закордонних справ Петер Сійярто заявив, що його країна може розглянути можливість підтримки виділення коштів після зустрічі з українським колегою, запланованої на понеділок.

Топ коментарі
+7
не каркай
показати весь коментар
25.01.2024 19:28 Відповісти
+3
Як казав Архімед: не кажи гоп, поки споднв не застебнув...
показати весь коментар
25.01.2024 19:30 Відповісти
+2
Вони на них тільки дивляться! Мародьорять бюджет!
От чого ремонт доріг всі хочуть з бюджету,і не хочуть з європейськіх фондів відновленя?
Здогадайтесь з 5 раз!
показати весь коментар
25.01.2024 19:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не каркай
показати весь коментар
25.01.2024 19:28 Відповісти
"Про це заявила віцепрем'єр-міністр України з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина в ефірі телемарафону"
показати весь коментар
25.01.2024 19:29 Відповісти
ну якщо на говномарахвоні.... то точно буде що пилити блазням
показати весь коментар
25.01.2024 19:33 Відповісти
що? зрада - пропонуєш відмовитися?
показати весь коментар
25.01.2024 19:38 Відповісти
однозначно ні та поставити аудиторів від донорів
показати весь коментар
25.01.2024 19:55 Відповісти
Як казав Архімед: не кажи гоп, поки споднв не застебнув...
показати весь коментар
25.01.2024 19:30 Відповісти
Звідки впевненість? Підсипала Орбану пургену і нагріла унітаз?
показати весь коментар
25.01.2024 19:35 Відповісти
От і Стефанішиній робота знайшлася в Уряді, глаголити, за МЗС чи прес-службу! Хоть щось там вроді, як робить…
Усьо, па Регламенту КМУ… Усе ж, не - безділа… Ну, то таке
показати весь коментар
25.01.2024 19:35 Відповісти
арахамії з татаравими та шефірами з баканаФФими потирають руки....
показати весь коментар
25.01.2024 19:38 Відповісти
пропонуєш не брати?
показати весь коментар
25.01.2024 19:40 Відповісти
Вони на них тільки дивляться! Мародьорять бюджет!
От чого ремонт доріг всі хочуть з бюджету,і не хочуть з європейськіх фондів відновленя?
Здогадайтесь з 5 раз!
показати весь коментар
25.01.2024 19:54 Відповісти
Так бадьоро відчиталася, ніби ці гроші заробив уряд Херпіду.
показати весь коментар
25.01.2024 19:43 Відповісти
Власне , глупством є її заклик українців не боятись чогось там стосовно соцвиплат. Дурна ідея ті соцвиплати. ...Ех, ті б 50 мільярдів та на артилерію з ************, та не на 5 років.
показати весь коментар
25.01.2024 19:47 Відповісти
І який стосунок до виділення цих коштів має порожнє місце з назвою стефанішина?
показати весь коментар
25.01.2024 19:48 Відповісти
Якщо утримають Орбана на газовій шворці. Можливості - є. Рішеня ЄС навесні,а підписаня продовженя на рік(1 один рік!) можно тягнути до грудня.
показати весь коментар
25.01.2024 19:50 Відповісти
"красти стане проще, красти стане вєсєлєє!"
показати весь коментар
25.01.2024 19:53 Відповісти
Від "зебрехунів" щось подібне ось цьому ,,, Рішення про американську допомогу на 60 млрд євро фінансової допомоги Києву однозначно буде ухвалено.Але " американський авіаносець" із 60 лярдами на борту в "зелену українську гавань " і не збирається ,поки що заходити,не виключено,що його прикладу послідують і європейські ""шхуни"???
показати весь коментар
25.01.2024 20:20 Відповісти
Як казав мій дідо
- ще теля в … (одному місці), а м'ясним вже з ножем стоїть

для чого бігти попереду паротяга?
показати весь коментар
25.01.2024 21:02 Відповісти
показати весь коментар
25.01.2024 21:30 Відповісти
Хто ця тьотя і яким боком вона до рішень ЄС?

Шапітолій-95, який вона обслуговує - зовсім інша контора. І вона не дала Україні ані копійки.
показати весь коментар
25.01.2024 22:06 Відповісти
буде що красти