14947 відвідувачів онлайн
15 152 84

Падіння Іл-76: З якої би причини воно не сталося, в підсумку від літака нічого не лишилося б, - Повітряні сили

ігнат

Незалежно від причин авіакатастрофи військово-транспортного літака Іл-76, врешті від повітряного судна нічого б не залишилося.

Про це в ефірі телемарафону заявив речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.

Він нагадав слова командувача Повітряних сил Збройних сил України Миколи Олещука про те, що головним завданням Росії довкола історії з авіакатастрофою Іл-76 є спроба домогтись зменшення допомоги Україні від міжнародної спільноти.

"Що б там не сталося. Літак коли падає, будь-яке падіння літака призводить от до такої руйнації. Летить величезна груда металу, елементи літака і стається вибух. Від літака фактично після такого падіння нічого не залишається, щоб не призвело до цього падіння", - пояснив речник Повітряних сил.

Що сталося з російським літаком Іл-76 біля Бєлгорода

24 січня у Бєлгородській області РФ розбився літак Іл-76, який використовують для перевезення техніки й десанту.

Російські ЗМІ повідомили, що на борту літака перебували головним чином українські військовополонені, всі загинули.

ГУР Міноборони підтвердив інформацію, що 24 січня мав відбутися обмін полоненими між Росією та Україною. Пізніше представник ГУР Андрій Юсов уточнив, що цей обмін мав бути найбільшим за весь час з моменту повномасштабного російського вторгнення.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде наполягати на міжнародному розслідуванні ситуації з літаком та обміном полонених.

СБУ відкрила провадження за фактом падіння Іл-76 в Бєлгородській області.

Ані ООН, ані США не можуть встановити, чи були на борту літака українські військовополонені.

Топ коментарі
+27
при падении самолета с телами 65 человек как утверждает РФ там остались бы обуглившиеся кости для того чтобы кости наши кремировались в пепел нужно часов 2-3 и температура 800-1200 градусов что при таком раскладе невозможно более того разлет фрагментов самолета и тел достигает порой до 3-6 км в диаметре где то да упало простите просто труп тело целое с травмами характерными для падения и с высоты причем при авиапроисшествиях-- каждый эшелон км высоты дает свои характерные травмы и повреждения туловища.. а на видео которое попало с места крушения даже фрагментов тел не обнаружено кроме экипажа прямо в креслах высота была небольшой до 4 км самолет упал за полторы 2 минуты.. и радиус разлета был практически в пределах 800 метров на одном голом поле самолет не падал на жилой квартал лес ли парковую зону или водные объекты так что версия и утверждения россиян про сбитие борта с пленными теряет правдивость даже для россиян.. вся ель а скорее момент истины был в одном сорвать массовый за все время войны обмен пленными..... возможно 65 пленных которых россияне выдали в список по факту оказались покойниками их убили в лагере они умерли от ранений и голода тому и сделали такой финт и еще сорвать жалкая попытка помощь Украине со стороны стран мира материальной и оружием и продукцией двойного назначения..
показати весь коментар
26.01.2024 15:54 Відповісти
+20
"Що б там не сталося. Літак коли падає, будь-яке падіння літака призводить от до такої руйнації. Летить величезна груда металу, елементи літака і стається вибух. Від літака фактично після такого падіння нічого не залишається, щоб не призвело до цього падіння"
Я так розумію, спічрайтер пісюніста тепер і ігнату тексти став писати? Чи він видає тексти такі, щоб бути на одній хвилі з кагал-95?
показати весь коментар
26.01.2024 15:25 Відповісти
+11
Виглядає як спроба в чомусь виправдатись. Було чітко сказано, що військово-транспортні літаки ЗФ законна ціль для ЗСУ! На цьому Ігнатові (чи хто його штовхає на безглузді заяви) слід стулити пельку!
показати весь коментар
26.01.2024 15:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Що б там не сталося. Літак коли падає, будь-яке падіння літака призводить от до такої руйнації. Летить величезна груда металу, елементи літака і стається вибух. Від літака фактично після такого падіння нічого не залишається, щоб не призвело до цього падіння"
Я так розумію, спічрайтер пісюніста тепер і ігнату тексти став писати? Чи він видає тексти такі, щоб бути на одній хвилі з кагал-95?
показати весь коментар
26.01.2024 15:25 Відповісти
Ігнат показав себе невігласом.
показати весь коментар
26.01.2024 15:49 Відповісти
Це тому, що ти сам йолоп.
показати весь коментар
26.01.2024 16:34 Відповісти
З допису ніхєра не зрозумів я...
показати весь коментар
26.01.2024 15:26 Відповісти
при падении самолета с телами 65 человек как утверждает РФ там остались бы обуглившиеся кости для того чтобы кости наши кремировались в пепел нужно часов 2-3 и температура 800-1200 градусов что при таком раскладе невозможно более того разлет фрагментов самолета и тел достигает порой до 3-6 км в диаметре где то да упало простите просто труп тело целое с травмами характерными для падения и с высоты причем при авиапроисшествиях-- каждый эшелон км высоты дает свои характерные травмы и повреждения туловища.. а на видео которое попало с места крушения даже фрагментов тел не обнаружено кроме экипажа прямо в креслах высота была небольшой до 4 км самолет упал за полторы 2 минуты.. и радиус разлета был практически в пределах 800 метров на одном голом поле самолет не падал на жилой квартал лес ли парковую зону или водные объекты так что версия и утверждения россиян про сбитие борта с пленными теряет правдивость даже для россиян.. вся ель а скорее момент истины был в одном сорвать массовый за все время войны обмен пленными..... возможно 65 пленных которых россияне выдали в список по факту оказались покойниками их убили в лагере они умерли от ранений и голода тому и сделали такой финт и еще сорвать жалкая попытка помощь Украине со стороны стран мира материальной и оружием и продукцией двойного назначения..
показати весь коментар
26.01.2024 15:54 Відповісти
Додайте сюди, що 17 чоловік зі "списку сімоньян" були вже раніше повернуті з полону в рамках обміну - на початку січня.
Чи далі, тим більшою дичиною виглядає заява лаптів. І важливим, як на мене, виглядає не те, з чого та дичина, а для чого вона. А от тут можливі лише паршиві варіанти. Може, вони збираються здійснити "Оленівку 2.0", може в таких спосіб силкуються заховати кінці в воду із уже загиблими полоненими, може в такий дикий спосіб збираються протиснути якусь гидоту...
Дідько тих зайвохромосомних виродків розбере.
показати весь коментар
26.01.2024 17:08 Відповісти
Може, вони збираються здійснити "Оленівку 2.0", може в таких спосіб силкуються заховати кінці в воду із уже загиблими полоненими,

Для ясности. Соглашение об обмене было. Шило на мыло и кота в мешке не меняют. Списки лиц были озвучены заранее и утверждены обеими сторонами.
Значит кацапы внесли в список лиц которые уже были мертвы, или их заранее не собирались отдавать.
Дальше есть 2 варианта. Кацапы надеялись/знали что самолёт будет сбит, или заминировали (чтоб устранить риск промаха) его сами.
Т.е для того чтобы "спрятать концы в воду" кацапы сразу списали свой самолёт с экипажем?
Для такой операции можно было задействовать 2 автобуса и укр. беспилотник.
Для такой операции проще отказаться включать данных лиц в списки обмена.
показати весь коментар
26.01.2024 18:00 Відповісти
Вибачте, але вже якась маячня, що знищили свій літак з екіпажем. Збили наші і це підтвердили, а кацапи скористались моментом в своєму мерзопакісному стилі. Страшно усвідомлювати, але зараз життя 65-ти наших полонених зі списку обміну висить на волосинці. Як і через кого вплинути на замороженого маніяка, щоб утримати його від фатального кроку, ось над чим необхідно екстренно і цілодобово зараз працювати всім державним службам.
показати весь коментар
26.01.2024 21:27 Відповісти
Да здесь тупик.
Наши имеют список кого должны были предоставить для обмена, которые погибли/якобы погибли. По кацапской версии все они уже мертвы. Если кто из них всплывет живым он разрушит их версию.
показати весь коментар
26.01.2024 21:48 Відповісти
За що і мова. Та у всій цій паскудній історії є одна зачіпка - кацапи у вигляді морди-ліца Симонян оприлюднили фальшивий список, в якому є полонені виміняні раніше. Можливо цим потрібно скористатись і оприлюднути справжній, погоджений список з трибуни ООН, це може подіяти, бо навряд хтось з високопоставлених федерастів мріє отримати звинувачення від МКС в організації масового вбивства військовополонених. Але чи варто йти таким шляхом, наскільки він дієвий і чи не зашкодить це вже повинні вирішувати професіонали розвідки і дипломатії, це їх парафія, вони знають свої можливості і можливості посередників та мають різні неофіційні канали впливу.
показати весь коментар
26.01.2024 22:42 Відповісти
и ради этого они сбили свой самолет со своими людьми?? чушь
показати весь коментар
27.01.2024 01:02 Відповісти
Да взрывали жилые дома, захватывали Норд Ост, взрывали гражданские самолёты, обстреливали Донецк,Белгород.. ,,🚨🗣️чем чудовищный ложь тем быстрее в нее поверят Геббельс и Путин
показати весь коментар
27.01.2024 01:21 Відповісти
Що воно меле? Воно дійсно військовий?
показати весь коментар
26.01.2024 15:26 Відповісти
"Літак коли падає, будь-яке падіння літака призводить от до такої руйнації."
показати весь коментар
26.01.2024 15:29 Відповісти
НІЧОГО не залишилось. 0.
показати весь коментар
26.01.2024 15:33 Відповісти
він - РУПОР!!!
показати весь коментар
26.01.2024 15:33 Відповісти
Цікаво, дебіли коли небудь в історії вигравали війни? Народ мудрий це дуже добре, але коли ним керують дебіли, то що відбувається?
показати весь коментар
26.01.2024 15:39 Відповісти
воно не керує , на щастя, але РУПОР командувача ПС ЗСУ....
Командувач про Іл - 76 сазав
показати весь коментар
26.01.2024 15:41 Відповісти
А коли 73% виборців довбойоби, то що?
показати весь коментар
26.01.2024 16:36 Відповісти
Щось підказує, що США мають супутникову інформацію звідки і куди летів цей борт.
І звідки летіла ракета, яка його збила.
Ігнат не хоче в них запитати ?
показати весь коментар
26.01.2024 15:29 Відповісти
розвідка сша, не видає довідки, зе!дегенератам.
показати весь коментар
26.01.2024 15:30 Відповісти
вот сидят и отслеживают все попелацы ?
если не захочет он не покажется, так же уходят АПЛ...
показати весь коментар
26.01.2024 15:32 Відповісти
Ну у них тоже есть радары дальнего обнаружения, в т.ч. и летающие
показати весь коментар
26.01.2024 15:50 Відповісти
РДЛО не могут заглянуть за кривизну земли...

Тут масса особенностей, если цель летит низко, её труднее обнаружить - сокращается расстояние.
Чем выше - тем проще.

Если взять 10т.м РДЛО и 1-2т.м. цель - это около 250-300 км, если на поверхности нет естественных препятствий.
показати весь коментар
26.01.2024 16:46 Відповісти
правильно всё у свиноцабак невидимое...\АналоГовнет...\
показати весь коментар
26.01.2024 15:52 Відповісти
Если он захочет не показываться на флайтрадаре, то да, он может не показываться. Но РЛС не показываться, могут только стелсы.
показати весь коментар
26.01.2024 16:32 Відповісти
До чого цей висер? Вже пішла неконтрольована реакція ідіотизма?
показати весь коментар
26.01.2024 15:30 Відповісти
при падении самолёта произошла заметная значительная детонация какого-то груза на борту.
это зафиксировано на видео.
показати весь коментар
26.01.2024 15:33 Відповісти
Вернемся к нашему - не нашему самолету.

1 - Высота на которой сбили самолет не более 1 км. На такой высоте самолет может сбить переносной ЗРК Игла. Поэтому утверждать что данный самолет сбили ВСУ - рано.
2 - Многие эксперты утверждают что самолет сбили с ПВО так как на фрагментах обнаружены поражающие следы от ракетного комплекса. При этом забывают что по одной из версий самолет перевозил ракеты к С-300 которые и содержат эти поражающие элементы и при детонации они и перемололи самолет словно в мясорубке.Собственно если посмотреть на остатки самолета, то эта версия наиболее вероятна.
3 - Фрагменты самолета, не соответствуют тем разрушениям которые происходят при падении такого самолета с высоты не более 1 км. Очевидно что на разрушение повлияли другие факторы, а именно детонация которая превратила самолет в металлический фарш.
показати весь коментар
26.01.2024 15:41 Відповісти
такой самолет ПЗРК вряд ли собьешь, 4 двигателя.
Может сесть на одном, тем более ПЗРК наводится как раз на него...
показати весь коментар
26.01.2024 15:43 Відповісти
А як сідатиме з одним крилом?
показати весь коментар
26.01.2024 15:55 Відповісти
Второє для сімєтріі отстьогіваєтся автоматически.
показати весь коментар
26.01.2024 16:40 Відповісти
Під Луганськом в 2014 році такий Іл76 з нашими десантниками сєпари збили одною Іглою.
показати весь коментар
26.01.2024 16:39 Відповісти
Там прямой наводкой били, и было 2 ракеты
показати весь коментар
26.01.2024 16:51 Відповісти
Для тех, кто "в танке": точно такой же случай произошел в 2014 году, когда сбили наш уже самолет Ил-76, в районе луганского аэропорта, сбили с ПЗРК
показати весь коментар
26.01.2024 16:51 Відповісти
Там прямой наводкой били и было 2 ракеты
Такого слона одной прото не завалить...
показати весь коментар
26.01.2024 16:53 Відповісти
Если он гружёный, то центроплан работает на пределе прочности.
показати весь коментар
26.01.2024 18:15 Відповісти
для этого у вертолетов имеется маневр с отключением двигателя и выброс ложных тепловых целей.
показати весь коментар
26.01.2024 15:46 Відповісти
Якщо повірити Ігнату, то трупів кацапських пілотів теж не могло бути. Але ж вони були! Трупи доставили в морг і ідентифікували.
показати весь коментар
26.01.2024 15:54 Відповісти
***, що воно плете?
показати весь коментар
26.01.2024 15:48 Відповісти
Виглядає як спроба в чомусь виправдатись. Було чітко сказано, що військово-транспортні літаки ЗФ законна ціль для ЗСУ! На цьому Ігнатові (чи хто його штовхає на безглузді заяви) слід стулити пельку!
показати весь коментар
26.01.2024 15:55 Відповісти
Так, але рашисти сюди приплели наших полонених, а це було б недобре.
показати весь коментар
26.01.2024 20:24 Відповісти
RF 86828 Беззубкин КК Чмирев ПКК Высокин ШК Пилуев БИ Житенев БТ АДО
Саблинский БР

Версия про пленных появилась через 20 минут. Видео в телеграмме на вчк в 11-14. А пишут что в 11-15 упал. Какая-то супер оперативность https://t.me/vchkogpu/45369
По номеру рейса на флайрадаре ничего не нашёл, но этот не из сирии не прилетел
показати весь коментар
26.01.2024 15:59 Відповісти
З такими і схожими заявами багато хто зробить відповідний висновок.
показати весь коментар
26.01.2024 16:04 Відповісти
он вообще о чем?
показати весь коментар
26.01.2024 16:09 Відповісти
о том
показати весь коментар
26.01.2024 16:18 Відповісти
там при падении какие то грузы выбрасывали ,есть видео ,кто знает что они выбрасывали ?
показати весь коментар
26.01.2024 16:22 Відповісти
Просто,что-то отвалилось.
показати весь коментар
26.01.2024 16:31 Відповісти
скрепа
показати весь коментар
26.01.2024 16:31 Відповісти
пока нашли шесть тел ,экипаж и стюардесса
показати весь коментар
26.01.2024 16:23 Відповісти
пока нашли ....... и стюардесса
Стюардесса в военнотранспортном самолете, это как бортпроводница у дальнобойщиков?
показати весь коментар
26.01.2024 16:38 Відповісти
Да. Только в русской военно-транспортной авиации стюардесса обычно из молодых крепкозадых сержантов. Плюс тюбик высотного вазелина.
показати весь коментар
26.01.2024 16:43 Відповісти
Военным самолетом Ил-76, разбившемся в Белгородской области управлял экипаж из Оренбургской области.
командир корабля Беззубкин, помощник командира корабля Чмирев,
штурман Высокин,
бортинженер Пилуев,
борттехник Житенев,
бортрадист Саблинский.
показати весь коментар
26.01.2024 16:26 Відповісти
стюардеса где ?
показати весь коментар
26.01.2024 16:28 Відповісти
В доске. Догадайся, почему.
показати весь коментар
26.01.2024 16:38 Відповісти
Чмирев - это у тебя такая шутка ?
показати весь коментар
26.01.2024 16:32 Відповісти
показали фото фрагмент руки с наколкой и золотым перстнем на пальце
показати весь коментар
26.01.2024 16:27 Відповісти
и больше на видео ни одного трупа
показати весь коментар
26.01.2024 16:34 Відповісти
это Чмырев
показати весь коментар
26.01.2024 17:48 Відповісти
Що він сказав і що хотів сказати? Вони там всі під кайфом?
показати весь коментар
26.01.2024 16:33 Відповісти
https://www.yaplakal.com/forum28/st/1450/topic2728413.html Не вылетал этот борт с Белгорода. Я живу в 2 км от аэропорта и хорошо слышу гул самолётов. Включили только сирену до этого в городе, что весьма странно. на сраный беспилотник у нас не включают сирену, её вообще редко включают. в этом году 2 или 3 раз
показати весь коментар
26.01.2024 16:34 Відповісти
не сцы ,Мы скоро тебя освободим
показати весь коментар
26.01.2024 16:35 Відповісти
там же на 4 странице, через час после падения. Минут за 40 до этого в Белгороде была объявлена воздушная тревога, ракетная опасность. Так что версия с собственным ПВО вполне жизнеспособна.
Свитан тоже эту версию озвучил
показати весь коментар
26.01.2024 17:01 Відповісти
Світан багато чого озвучує. Інколи мені здається, що його покусала *********. Чи він її.
показати весь коментар
26.01.2024 17:38 Відповісти
Кацапе, а ти що, всі 24 години на добу відслідковуєш зльоти та посадки єропланів?
показати весь коментар
26.01.2024 16:52 Відповісти
версия про борт из Сирии, и про то что он вылетел из Белгорода глупость. там время разное. А вот то что сработало с-300 с под Белгорода очень похоже.
Короче руснявые сбили свой борт
показати весь коментар
26.01.2024 17:05 Відповісти
ну, молодцы, благодарность и успехов в продолжении
показати весь коментар
26.01.2024 18:53 Відповісти
ну а наши чего тогда мычат??
показати весь коментар
27.01.2024 01:06 Відповісти
Самолёт упал в 11-15, работало ПВО. Сам проверь в телеге
Жесть Белгород, [24.01.2024 10:36]
❗️В Белгородском районе системой ПВО сбит БПЛА самолетного типа над селом Ближнее

«Оперативные службы уточняют информацию о последствиях на земле. По предварительным данным, пострадавших и разрушений нет», - сообщил губернатор.

Жесть Белгород, [24.01.2024 11-11 опасность

По возможности оставайтесь дома. Не подходите к окнам.
показати весь коментар
27.01.2024 05:44 Відповісти
ну так если пленные были в самолете и русские его сбили, то наши хай должны были поднять, или как??
показати весь коментар
27.01.2024 22:26 Відповісти
какие пленные? Сбит военный самолёт который летел без транспондеров. Судя по реакции русни, это была крутая инсценировка. Посмотри про Рязанский сахар ..... Они в ООН это сразу закинули, результат это отсутсвие решения о помощи на 60 млрд. Вначале рынок в донецке, крутая инсценировка. Реакция Украины замедленная в обоих случаях. Информационно сливают ситуацию
показати весь коментар
27.01.2024 23:52 Відповісти
Це він до чого?
показати весь коментар
26.01.2024 16:56 Відповісти
повітряні сили ЗСУ збили Іл-76? Правильно зробили. Те, що кацапня на місце падіння нікого не пускає, це лише промовисте підтвердження того, що на борту було знаряддя військового призначення. Вся ця мутна тема на рахунок українських полонених, які нібито знаходились в літакові - чергове фсб-шне іпсо.
показати весь коментар
26.01.2024 17:45 Відповісти
наши ведут себя странно
показати весь коментар
27.01.2024 01:07 Відповісти
Чмырь повесился
показати весь коментар
26.01.2024 17:50 Відповісти
Где Шойгу и Герасимов? Может это от "вагнеров" око за око, самолет за самолет?!
показати весь коментар
26.01.2024 17:50 Відповісти
Хтось пам'ятає US Challenger? Навіть тоді НАСА вдалося знайти дуже багато речей. Який же він ідіот. І сором для України.
показати весь коментар
26.01.2024 18:10 Відповісти
Перший переляк пройшов. Треба почекати достовірної інфи.
показати весь коментар
26.01.2024 20:33 Відповісти
Черговий квартальний ідіот.
показати весь коментар
27.01.2024 07:55 Відповісти