4623 відвідувача онлайн
1 570 17

Кабмін продовжив виплати для всіх переселенців до 1 березня, - Шмигаль

біженці,переселенці

Уряд продовжив виплати для всіх внутрішньо переміщених осіб до 1 березня.

Про це у Telegram повідомив прем'єр Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні ми ухвалюємо рішення про автоматичне продовження всіх виплат для всіх внутрішньо переміщених осіб до 1 березня. З 1 березня запрацюють нові справедливі правила допомоги ВПО", - зазначив глава уряду.

Водночас, додав Шмигаль, виплати для ВПО з числа пенсіонерів буде продовжено ще на шість місяців.

Виплати буде продовжено для громадян, які мають інвалідність 1 або 2 групи, для дітей з інвалідністю, для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для працездатних громадян, які стали на облік в Центрі зайнятості або працевлаштувалися.

"Загалом держава продовжить підтримувати виплатами понад 1,5 мільйона внутрішньо переміщених осіб. Одночасно ми продовжуватимемо більш цільові інструменти підтримки, щоб допомагати тим, хто цього дійсно потребує", - додав прем'єр.

Топ коментарі
+6
завдяки шмигалю і усій зеленій владі люди втратили житло, роботу, майбутнє. А тут продлили мізерні виплати, ще й з грошей іноземних спонсорів, так як подачку кинули, благодійники куєві.
показати весь коментар
26.01.2024 16:13 Відповісти
+5
молодці, будуйте свою Україну там, в Європі, бо тут ми її проїбали.
показати весь коментар
26.01.2024 16:19 Відповісти
+3
ну він же не серьожа лещенко, щоб йому 350 тисяч зарплати платити.
показати весь коментар
26.01.2024 16:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Від серця відривають.
Такі гроші - та в кишені якихось ніщєбродів...
показати весь коментар
26.01.2024 16:07 Відповісти
а можна тим хто із 2014 року "переселенець" до річниці анексії Криму виплатити хоть щось???
показати весь коментар
26.01.2024 16:08 Відповісти
бомжам....
показати весь коментар
26.01.2024 16:12 Відповісти
Я собі уявляю "справедливість" від "Зелених". Ц як "кінец епохи бідності"???
показати весь коментар
26.01.2024 16:12 Відповісти
Тут на форумі сувається такий собі


Так от він мені в повідомлені на Цензорі про кількість проданих авто заявив:

"- Прості люди авто за 30000 дол не купують.



відповів на в темі

- ???????????????? Якщо ти вважаєш що пересічні громадяни України не купують авто за таку ціну то дуже помиляєшся"

Так що епоха бідності закінчилась....
показати весь коментар
26.01.2024 17:50 Відповісти
завдяки шмигалю і усій зеленій владі люди втратили житло, роботу, майбутнє. А тут продлили мізерні виплати, ще й з грошей іноземних спонсорів, так як подачку кинули, благодійники куєві.
показати весь коментар
26.01.2024 16:13 Відповісти
в Європі продовжили захист українських біженців(та всі випати) до квітня 2025...
показати весь коментар
26.01.2024 16:17 Відповісти
молодці, будуйте свою Україну там, в Європі, бо тут ми її проїбали.
показати весь коментар
26.01.2024 16:19 Відповісти
Зараз слово "кабмін" звучить наче якась міфічна істота...
показати весь коментар
26.01.2024 16:13 Відповісти
З 1 березня запрацюють нові справедливі правила допомоги ВПО", - зазначив глава уряду.
===========
Справедливі? На сусідній новині боєць з відірваною рукою зараз 450грн зарплату отримує. Всі документи десь "*********"

Справедливість вона штука така...

показати весь коментар
26.01.2024 16:23 Відповісти
ну він же не серьожа лещенко, щоб йому 350 тисяч зарплати платити.
показати весь коментар
26.01.2024 16:25 Відповісти
Геноцид українців - що б і геном нащадків найкращих тих, хто сміливі та захисники не залишилося.

Цікаво подивитися національність тих, хто цей закон просунув

Kateryna Halushka

@katalina_ada

·

https://twitter.com/katalina_ada/status/1750864990326677817 1 год

Театр абсурду. Спершу тобі кричать «НАРОДЖУЙ», а потім забирають можливість у жінок народжувати від коханих чоловіків, яких на жаль забирає війна. А тепер детальніше. Ще не так давно у нас заохочувалась кріоконсервація біологічного матеріалу військовослужбовців.

Однак, згодом ВРУ опублікувала закон, яким… заборонили використовувати сперму військового після його загибелі (!). З березня клініки будуть зобовʼязані її утилізовувати. Тобто фактично у жінок забирають право на можливість мати дитину від свого чоловіка.

показати весь коментар
26.01.2024 16:27 Відповісти

Мені здається ви трохи помилилися і за цим посиланням хотіли написати
показати весь коментар
26.01.2024 16:34 Відповісти
Виштовхують іх в Європу
показати весь коментар
26.01.2024 16:26 Відповісти
показати весь коментар
26.01.2024 16:47 Відповісти
Справедливість???
А ваш боров компенсації за тещіну квартиру "справедливо" отримав???
Тварини з 1984 ось ви хто
показати весь коментар
26.01.2024 17:48 Відповісти
Издевательство