11805 відвідувачів онлайн
3 908 85

В Україні народилося 187 тис. немовлят у 2023 році

пологовий,немовля

Про це повідомили у Міністерстві юстиції, інформує Цензор.НЕТ.

Найбільше дітей народилося у місті Києві (19 979 дітей), Львівській (16 638 дітей), Дніпропетровській (14 433 дітей), Одеській (13 736 дітей), Київській (10 820 дітей), Рівненській (9 542) та Закарпатській (9 450 дітей) областях.

Також у 2023 році було зареєстровано186 051 шлюб. Лідерами за кількістю новостворених сімей були місто Київ (21 802), Дніпропетровська (18 816), Одеська (13 740), Київська (11 712), Львівська (10 983) і Харківська (10 977) області.

Розірвати ж стосунки вирішили у 8 разів менше пар - 24 108.

Топ коментарі
+8
а скільки могло народитися? Де інфа за ... 2020-2021 рік/?
показати весь коментар
26.01.2024 18:04 Відповісти
+4
Виходить якщо такий рівень збережеться то населення країни за 70 років буде близько 13 мільйонів.
показати весь коментар
26.01.2024 18:14 Відповісти
+4
У 1985 році народилося 764,2 тис. Проклятий застій.
показати весь коментар
26.01.2024 18:51 Відповісти

Завантаження...