9274 відвідувача онлайн
3 607 14

У ДТП у Польщі постраждали 20 українців, - МЗС

дтп

У Міністерстві закордонних справ України розповіли деталі ДТП з Уукраїнцями, що сталася в Польщі. За попередніми даними, постраждали 20 українців.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це повідомив речник МЗС Олег Ніколенко.

За його словами, аварія за участю автобуса української компанії сталася поблизу міста Грубешів, що в Люблінському воєводстві Польщі.

"За попередньою інформацією, двадцять українців зазнали травм різного ступеня тяжкості. Нині їх госпіталізовано, надається необхідна медична допомога. Решту пасажирів направлено до тимчасового місця перебування", – додав він.

Ніколенко зазначив, що генеральне консульство України в Любліні взаємодіє з польськими правоохоронцями для з’ясування обставин ДТП. Наразі організовується відправлення іншого автобуса для пасажирів.

Топ коментарі
+5
Лишь вам идиотам вверху х..ню написать ПОЛЯКИ ВИНОВАТЫ в том что никогда в гололед не убирают дороги у нас на Думской сайт опубликовали фотографии там бл..тЪ сплошное зеркало каток ничего не посыпано типа пофиг такое бл..во в Норвегии Швеции даже трудно представить и в Финляндии... но там хотя обязательно шипы надо иметь в этот период года... а в Польше абы как... в Германии и иных странах все бы дороги и трассы были бы закрыты приказом....а полиция и МЧС перекрыли бы и поставили бы движение на прикол... а в Польше как Бог и Случай повернется..
показати весь коментар
27.01.2024 12:37 Відповісти
+3
А що не так,якщо вони і в Польщі так їздять,як удома,питань немає.
показати весь коментар
27.01.2024 12:17 Відповісти
+2
Щось не так з водіями тих автобусів, постійно якісь дтп страшні...
показати весь коментар
27.01.2024 12:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Щось не так з водіями тих автобусів, постійно якісь дтп страшні...
показати весь коментар
27.01.2024 12:10 Відповісти
А що не так,якщо вони і в Польщі так їздять,як удома,питань немає.
показати весь коментар
27.01.2024 12:17 Відповісти
Чого тоді ці автобуси вдома не перевертаються, а чекають закордону?
показати весь коментар
27.01.2024 19:20 Відповісти
Лишь вам идиотам вверху х..ню написать ПОЛЯКИ ВИНОВАТЫ в том что никогда в гололед не убирают дороги у нас на Думской сайт опубликовали фотографии там бл..тЪ сплошное зеркало каток ничего не посыпано типа пофиг такое бл..во в Норвегии Швеции даже трудно представить и в Финляндии... но там хотя обязательно шипы надо иметь в этот период года... а в Польше абы как... в Германии и иных странах все бы дороги и трассы были бы закрыты приказом....а полиция и МЧС перекрыли бы и поставили бы движение на прикол... а в Польше как Бог и Случай повернется..
показати весь коментар
27.01.2024 12:37 Відповісти
Поляки може й винуваті, а водії шо не бачать і не знають які дороги?
показати весь коментар
27.01.2024 13:47 Відповісти
знають..бачуть...це до чого? Рейсовий бус- треба рухатись. Як в Україні такий стан то всі владу звинувачують та дорожні служби, як про Польщу - то водій крайній
показати весь коментар
27.01.2024 14:56 Відповісти
Польща, це інша країна, нехай поляки свою владу звинувачують. А якщо дорожнє полотно не придатне для руху то у всьому цивілізованому світі ніхто по ньому не їде і навіть дороги перекривають. Нічого страшного б не трапилось коли б день два без рейсового автобуса побули. Чи бабло головне, а життя та здоров'я людей другорядне?
показати весь коментар
27.01.2024 15:24 Відповісти
Цей незручний момент, коли ти тікаєш із безпечних регіонів України в ЄС, бо у нас в країні дуже небезпечно, аби загинути в дтп у ЄС. Ну, такоє, канєшно.
показати весь коментар
27.01.2024 14:36 Відповісти
Це ви зловтішаєтесь чи маєте на увазі нещасливий збіг?
показати весь коментар
27.01.2024 15:36 Відповісти
Переважно водії такі собі гонщики. В погоні за баблом. Перевищення швидкості, сон за кермом, порушення правил дорожнього руху і т.д. Хто їздив багато такими автобусами самі помічали це все.. Теж саме можна сказати про турків і грузин. Їздять як навіжені ! Але там хоча б ожеледиця не так часто. Так що їзда на комерційних автобусах, мікроавтобусах це гра в лотерею -- або, або.....