Греція передасть Україні застарілі системи озброєння, - ЗМІ

Греція вирішила передати Україні застарілі системи озброєння, які грецька армія вже не використовує.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це пише видання Kathimerini з посиланням на власні джерела.
Зазначається, що рішення було ухвалено після схвалення продажу Греції сучасних винищувачів F-35 та інших озброєнь на 8,6 млрд доларів. У відповідь на це держсекретар США Ентоні Блінкен запропонував Греції передати або продати зброю Україні в обмін на допомогу від Вашингтона на суму до 200 млн доларів.
Греція вирішила передати застарілі системи і техніку, які більше не використовуються їхньою армією. На озброєнні Греції перебувають системи ППО Тор, Оса, С-300, а також зенітні установки ЗУ-23−2 і боєприпаси до всіх перерахованих систем озброєння.
Якщо - зрк ТОР, Оса, С-300 ,, то не такі вони вже й - застарілі , як для цієї війни . ? Вони зараз широко використовуються самими ж кацапами .
От Байден і вигадав, як оминути відсутність грошей від Конгресу для України. Грекам нові винищувачі (в майбутньому - там черга на них...). Американцям солідні бабки за них. А "відкат" за угоду - Україні, у вигляді старої зброї. Але якщо ракети до ППО в нормальному стані, то це дуже хороший варіант.