8473 відвідувача онлайн

Rheinmetall побудує новий завод з виробництва боєприпасів: постачатиме снаряди в Україну

боєприпаси,снаряди

Найбільший німецький концерн Rheinmetall побудує новий завод з виробництва боєприпасів для забезпечення безперебійного постачання снарядів в Україну.

Про це заявив генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Bild.

"Темпи швидкі. Те, що раніше зайняло б 10 років, тепер досягається за кілька місяців. Ми побудуємо новий завод снарядів у Німеччині в рекордні терміни, щоб створити стратегічну безпеку поставок", - наголосив голова Rheinmetall.

Водночас у відповідь на звинувачення німецького уряду в недостатній підтримці України, Паппергер наголосив на хорошій співпраці між посадовцями та збройовою промисловістю.

"У військових закупівлях багато чого змінилося на краще. Тільки Rheinmetall минулого року отримала від федерального уряду замовлення або рамкові угоди на суму понад 10 млрд євро - для Бундесверу та України. Цього року ця сума збільшиться щонайменше до 15 мільярдів", - наголосив Паппергер.

Топ коментарі
+15
Ми платимо кров'ю за минулу "дружбу" з росією, яка тепер прийшла нас вбивати та за дурь 73% . А за кожен снаряд, який вбиває вбивць та гвалтівнків дітей подякувати треба партнерам.
показати весь коментар
29.01.2024 15:14 Відповісти
+9
почали роздуплятися! але як же все довго ((( а ми платимо кров'ю
показати весь коментар
29.01.2024 15:00 Відповісти
+6
офісно-преЗЕдентський батрак, особисто для тебе, підкацапське ватне курво - лінію для виробництва снарядів було відкрито ще наприкінці 2018 року, але після обрання вашого промоскальського ЗЕвилупка у 2019, судячи з усього, ця лінія й досі не працює. Тож будь ласка, завали своє ватне кацапо-ЗЕленське хлєбало та не працюй по ОПешній мєтодічкє розганяючи тіпа "всє оні адінакавиє"... За часи того, хто робив торти ***** так і не наважився розпочати широкомасштабну війну, бо знав - Україною керують справжні досвідчені управлінці-державники. Тож москалота дочекалася твого ватного скомороха і лише тоді пішла на велику війну, бо в керівництві держави з 2019 світоглядно такі самі, як і в москальському кремлі. І завдяки таким, як ви, продажні ватні курви зараз Україна воює на 2 фронти - проти кремля та проти слуг кремля всередині.
показати весь коментар
29.01.2024 15:36 Відповісти

Завантаження...