9499 відвідувачів онлайн
9 160 154

Зеленський провів нараду щодо безпекової ситуації у Запорізькій області: Потрібно зробити все, щоб Україна повернулась у Мелітополь

зеленський

Під час робочої поїздки до Запорізької області президент України Володимир Зеленський провів нараду з військовим командуванням і керівниками правоохоронних органів регіону щодо безпекової ситуації на Запоріжжі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Офісу Президента.

Як зазначається, на початку наради глава держави представив новопризначеного голову Запорізької обласної державної адміністрації Івана Федорова, який із грудня 2020 року був міським головою нині тимчасово окупованого Мелітополя й після початку повномасштабної війни певний час перебував у російському полоні.

Президент відзначив важливість того, щоб керівництво області працювало безпосередньо на місці й добре розуміло специфіку регіону.

"Потрібно зробити все, щоб Україна повернулась у ваш рідний Мелітополь. Україна сьогодні бореться за це. Це обов’язково станеться", - сказав він, звертаючись до нового голови Запорізької ОВА.

Володимир Зеленський наголосив, що зараз необхідно довести до потрібного результату процес будівництва фортифікаційних споруд.

За його словами, одним із найважливіших завдань є повернення кількості робочих місць до довоєнних показників, і центральна влада готова допомагати зі свого боку відповідними державними замовленнями.

Також потрібно зосередитися на розв’язанні нагальних для жителів регіону питань, як-от, наприклад, організація навчального процесу, відновлення зруйнованого чи пошкодженого житла.

Іван Федоров подякував за довіру й зазначив, що для нього честь і відповідальність у такий складний для нашої держави час очолити рідну Запорізьку область.

"Моя основна мета – щоб усі люди, які дуже бажають повернутися додому, якомога швидше могли це зробити. Але й у прифронтовому Запоріжжі життя має тривати. Люди мають вірити в Запоріжжя і нашу державу Україну", – зазначив він.

Під час наради Володимир Зеленський заслухав доповіді командувачів ОСУВ "Таврія" Олександра Тарнавського та ОУВ "Запоріжжя" Володимира Горбатюка про ситуацію на полі бою. Зокрема, йому доповіли щодо оборонних дій на Авдіївському напрямку, ситуації в районі Роботиного та на інших ділянках фронту, про облаштування оборонних рубежів.

Начальники обласних управлінь Служби безпеки України та Національної поліції доповіли Президентові щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури та оборонно-промислового комплексу в регіоні від розвідувальної та диверсійної діяльності ворога.

Топ коментарі
+58
прям генералісімус....під Авдіївкою пекло...а воно про Мелітополь...давай ще про Крим киздани разом з Будановим,..стратеги хєрові
показати весь коментар
04.02.2024 16:29 Відповісти
+47
Передайте цьому дегенерату, що прямо зараз Україна втрачає Авдіївку
показати весь коментар
04.02.2024 16:29 Відповісти
+47
Спочатку все здав, а тепер воно зібралось повертати життями українців.
Коли у нього повноваження закінчуються, нехай вступає до лав ЗСУ
показати весь коментар
04.02.2024 16:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Очередное "удержание Бахмута любой ценой" ценой жизней Украинских Воинов.
показати весь коментар
04.02.2024 17:11 Відповісти
Этот бл.... Верховный все делает по сценарию путина
Вспомните фантастическое отступление русни в Харьковской области
Русня не просто отступала
Она бежала в панике
Я не военный
Но прочитала много книг о войне
В них написано
Что момент паники врага
Нельзя упустить
Нельзя в этот момент останавливаться
Даже когда у тебя меньше людей и техники
Ты можешь идти вперед
На брошенной врагом технике
Паника чужой армии
Это громадный перевес
Что сделал наш ВЕРХОВНЫЙ, бл...?
Он остановил ЗСУ
И дал врага передышку
На з месяца!!!!
И враг заминировал ВСЕ!!!!!!!
И справился с паникой
Предательство ВЕРХОВНОГО настолько очевидно мне
Так почему его не видят военные?
В каком уставе написано
Что нужно подчиняться предательским приказам?
показати весь коментар
04.02.2024 17:12 Відповісти
https://youtu.be/YIDu7wLmzNA?si=4byiY7nkOvB8tKCK ...

А кто круче...? Индюкович или Голобородько?😜
показати весь коментар
04.02.2024 17:12 Відповісти
Спочатку зробив все, щоб у Мелітополь та інші наші зайшли рашисти, а тепер хоче відіграти назад?
А що скажуть його партнери по Оману?
показати весь коментар
04.02.2024 17:15 Відповісти
Акакаяразніца… хотьпаржом… Оманські тримають його за бейцели… а воно все, як у КВН, тільки піну пускає, по написаному … та гадить за гроші Українців.
Пильнуймо Україну та контролюймо, отого найманого горе-коміка…
Кров Українців, не водиця, - привладним відповідати ГОДИТЬСЯ!
показати весь коментар
04.02.2024 17:24 Відповісти
Тобто ще покласти в землю декілька тисяч людей? З лопатами в атаку як казав ваш міністр?
показати весь коментар
04.02.2024 17:29 Відповісти
ну есть два варианта...
1. начать думать головой
2. набрать еще несколько сот тысяч 40-50-ти летних полубольных мужичков
показати весь коментар
04.02.2024 17:31 Відповісти
Есть лучше. Посадть тех кто сдал Мелитополь (да и тебя, красавчик) и дать рулить тем, кто не сдал Днепр, Харьков, Николаев, Киев.
показати весь коментар
04.02.2024 17:36 Відповісти
А потом посадить тех кто сдал Днепр, Харьков, Николаев, Киев.
показати весь коментар
04.02.2024 17:41 Відповісти
Надо экономить пенсии, денег то на них нет!
показати весь коментар
04.02.2024 17:38 Відповісти
Хреновенько в штатах стало с пенсиями?
показати весь коментар
04.02.2024 19:25 Відповісти
С пенсиями везде хреновато, но без пенсии еще хреновее.
показати весь коментар
04.02.2024 20:16 Відповісти
Блазень "провів" тисячі нарад, зняв сотні "оптимістичних" відосіків, відвідав десятки країн за кордоном, але "вдома" просрав тисячі міст і сіл. Проблема в тому що він дегенерат на генетичному рівні - продукт сотень інцестів та імбрідінгу. До широкомасштабної війни він просто крав. Багато і натхненно. Цей період назвали "Великим крадійництвом". Під час війни виявилось що нічого крім красти, інтригувати та брехати він не вміє і навчитися не здатний. В 2019 його задекларовані статки були 15,6 млн. баксів і як швидко зясувалось цей тип роками не платив податків. За роки президентства ублюдок "заробив 370 мільйонів баксів. Це те що міжнародні спостерігачі відразу виявили. А скільки ще вкраденого з бюджету не виявили? Так як крадуть «зелені» в історії України не крав ще ніхто і ніколи. Крадійництво стало панівною ідеологією «слуг народу» і призвело до війни, втрати територій і врешті свободи та національної гідності. Памятайте що терпіти зло є само по собі злочином.

Огляд 50 найбагатших політиків 2023
https://www.youtube.com/watch?v=A2OHPMMf1mc&t=124s
показати весь коментар
04.02.2024 17:35 Відповісти
І хто мені пояснить, яка різниця між ****** і нашим величнішим, у них стратегія одна на двох- любою ціною , бо я так хочу . ???
показати весь коментар
04.02.2024 17:41 Відповісти
В них корінь один ''*уйло'' .
показати весь коментар
04.02.2024 17:52 Відповісти
АГа положить кучу людей для утехи наполеновских хотелок или просто ляпнул как обычно
показати весь коментар
04.02.2024 17:48 Відповісти
Знаю точно хто визволить...
Місіс ШатлБас , вона дуже добре вміє сосати визволяти ...
показати весь коментар
04.02.2024 17:51 Відповісти
Мабуть Верещучка..😆
показати весь коментар
04.02.2024 21:50 Відповісти
Цей клоун ******* на публіку, все що спадає на язик щоб викликати аплодисменти. Дешевий вуличний актор. Для такого тільки шибениця!
показати весь коментар
04.02.2024 18:03 Відповісти
Pandamonium

@RudijLis

Що можна сказати з останніх подій? Єрмак і Зеленський навіть не думають зупинятись в своїх намірах здати русні Україну і всіх нас, під виглядом "формули миру". Їх дуже непокоїть суспільна підтримка Залужного. Зараз вони моніторять пабліки, соцмережі, вигадують схему
показати весь коментар
04.02.2024 18:14 Відповісти
Не хвилюйтеся, їх формулу вже помножили на нуль. Ніхто про неї вже не згадує.
показати весь коментар
04.02.2024 19:12 Відповісти
Значит уже не берегу солдат,мясные штурмы разрешены?
Или он им асфальт повезёт?
показати весь коментар
04.02.2024 18:14 Відповісти
Мотиватор хрінів! Дешевий триндеж ні про що.
показати весь коментар
04.02.2024 18:14 Відповісти
Я думаю що якби верховний разом з єрмакою поїхав в Авдіївку на зайняті орками позиції кацапи з них би втекли без жодного пострілу
показати весь коментар
04.02.2024 18:15 Відповісти
Ще Безуглу нехай захватять із собою
показати весь коментар
04.02.2024 19:13 Відповісти
У 19 - 22 році потрібно було чухатись
показати весь коментар
04.02.2024 18:23 Відповісти
Ну то хай попросить кацапів розмінувати територію - це ж так працює
показати весь коментар
04.02.2024 18:23 Відповісти
Год назад мы смеялись что жабы посьедают гадюк на России, но они решили объедениться, против богатыря Залужного...
показати весь коментар
04.02.2024 18:28 Відповісти
Дебіл,Куп'яньск під загрозою. Ото таке воно главнокомандувач.
показати весь коментар
04.02.2024 18:35 Відповісти
никакой реальности- все фентези и это закончиться плохо
показати весь коментар
04.02.2024 18:59 Відповісти
Або, або. Все дуже сумно виглядає. У кацапів м'яса ще дуже багато, у нас критична ситуація. 50-річні воїни війну не виграють.
показати весь коментар
04.02.2024 19:03 Відповісти
ОПу потрібно направити, вони вже й одягнені відповідно. Всі носять хакі, як сталін.
показати весь коментар
04.02.2024 19:15 Відповісти
а, ты то кусок сала, на передовой?
показати весь коментар
04.02.2024 19:44 Відповісти
Цікаво, кусок чого ти?
показати весь коментар
04.02.2024 19:49 Відповісти
не мог резников воровать со старшиной- все нити ведут в офис президента и веры тебе нет
показати весь коментар
04.02.2024 19:18 Відповісти
Клован, так действуй! Твой резерв главного командования это прокуроры, те депутаты что в 2022 себе покупали квартиры и машины, когда в стране война. Формируй из них "гвардию победы" и вперед, в лобовой штурм Мелитополя. Или они его отобьют или сдохнут, что для страны тоже полезно.
показати весь коментар
04.02.2024 19:18 Відповісти
Каждый третий народный депутат, подавший декларацию за 2022 год, только за первый год большой войны приобрел новый автомобиль или недвижимость. Больше всего приросли ценными активами представители "Слуги народа" и бизнес-группы "Довіра.

https://www.epravda.com.ua/rus/weeklycharts/2024/02/1/709412/
показати весь коментар
04.02.2024 19:33 Відповісти
Якою бригадою ? Все було кинуто на захист Києва.
показати весь коментар
04.02.2024 20:22 Відповісти
Та ладно, мы ж летом кофе пили в Ялте! Ах нет, это был просто звиздеж от такого же клоуна
показати весь коментар
04.02.2024 20:23 Відповісти
Про Мелітополь можна вже забути якщо не назавжди, то на десятки років.
показати весь коментар
04.02.2024 20:54 Відповісти
Коломойський Квартал робить все можливе і не можливе щоб повернути Мелітополь: намагається звільнити Залужного, проє@али австралйські вертольоти. Зєрмак допомагає як може.
показати весь коментар
04.02.2024 20:54 Відповісти
Воно справді відчуває себе полководцем і вирішило командувать військами. Якщо його не зупинять, буде біда.
показати весь коментар
04.02.2024 21:32 Відповісти
Чого ж ти ,чмо русняве,в 22 його не звільнив,згідно задуму Залужного.
показати весь коментар
04.02.2024 22:44 Відповісти
Найпотужніша рішучисть сильний лідур