8537 відвідувачів онлайн
12 811 29

Росіяни намагаються перерізати логістичну артерію постачання в Авдіївці, лінія бойового зіткнення рухається не лише в один бік, - Сили оборони

авдіївка

Російські окупаційні війська намагаються забезпечити оперативне оточення Авдіївки.

Про це заявив речник Сил оборони Таврійського напрямку Дмитро Лиховій в ефірі телемарафону, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, обстановка залишається напруженою, але контрольованою.

"Зміни є, але ситуація динамічна. Бачимо наміри ворога, бачимо, куди він хоче просунутися, щоб перерізати логістичну артерію постачання в Авдіївці і забезпечити оперативне оточення, але відбуваються заходи протидії, боєзіткнення і лінія бойового зіткнення рухається не лише в один бік, як комусь може здатися", - пояснив речник.

Лиховій зазначив, що напруженою ситуація залишається не лише на Авдіївському, але й на Новопавлівському напрямку.

"В районі населених пунктів Новомихайлівка, Побєда та деяких інших, а також на Оріхівському напрямку в районі Копанів та Роботиного. Там противник також веде штурмові дії, можливо відволікаючі, можливо основні. Але вони відбуваються з повною інтенсивністю і це очевидно ще не кінець, тому що ми бачимо наміри ворога посилювати тиск", - сказав він.

Речник додав, що якщо раніше росіяни застосовували тактику малих піхотних груп, то останніми днями ворог почав залучати більше бронетехніки - танки та БМП.

"Серед них справді багато кримінальників. Ми не кажемо, що це тільки зеки, чмобіки. Це регулярна російська армія, добре навчена, подекуди спецпризначенці, подекуди десантура та звичайна мотострілецькі батальйони", - підсумував Лиховій.

Топ коментарі
+20
А в нас паралізують роботу одного із великих виробників зброї і *********** Пашинського. Виходить, що на Україну тиснуть з двох боків. Оманські домовленності на завершальній стадії?
показати весь коментар
12.02.2024 13:27 Відповісти
+18
а може перед тим як розказувати про лінію бойових дій,
роблячи розумну, патріотичну морду,
речники, ВСІ, *****, пояснять....
чому речниками є молоді, здорові як бики та відгодованя мужики???
а не інваліди війни або жінки???
може саме тому нема кому воювати???
щоб підготувати до публікації інфу надану з передової
не обов"язково мати ноги і навіть обі руки
для того щоб писдіти ротом, не обов"язково бути 100% здоровим
це стосується і радників всіх рівнів
водіїв та всієї обслуги влади, державної та місцевої.
додавши до них діючих та відставних силовиків робимо висновок з цього...
мобілізація, така якою вона є, НІКУЯ не потрібна, але...
всі, ****, крім них!!!
показати весь коментар
12.02.2024 13:04 Відповісти
+14
Слава ЗСУ !
показати весь коментар
12.02.2024 12:56 Відповісти

Завантаження...