8920 відвідувачів онлайн
3 518 34

Туреччина добиватиметься посередництва між Україною та РФ, - Ердоган

ердоган

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган висловив готовність виступити посередником між Україною і РФ. Він вірить у можливість встановлення "справедливого" миру між двома країнами.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на АРА.

"Ми неодноразово зводили разом сторони в Туреччині. Ми можемо зробити це знову і відкрити двері до миру через управління процесом, орієнтоване на рішення, вільне від зовнішнього впливу", - заявив Ердоган.

При цьому він додав, що продовжує зусилля для мирних переговорів між лідерами країн.

"Під час наших зустрічей і з президентом Путіним, і з президентом Зеленським ми продовжуємо наші зусилля в цьому напрямку", - підкреслив Ердоган.

Топ коментарі
+10
Почни з роззсії встановлювати мир
показати весь коментар
15.02.2024 14:13 Відповісти
+10
Стамбульский договорняк дубль 2? Для этого и убирали Залужного и боевых генералов?
показати весь коментар
15.02.2024 14:13 Відповісти
+10
Київ готовий бути посередником при підписанні справедливого миру між Туреччиною і Курдистаном з урахуванням інтересів всіх сторін.
показати весь коментар
15.02.2024 14:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Почни з роззсії встановлювати мир
показати весь коментар
15.02.2024 14:13 Відповісти
Обережно тукнцький султан/ це троянський кінь.
Точніше- Стамбульский кінь.
показати весь коментар
15.02.2024 14:28 Відповісти
а чого обережно? Турки-гарні торгаші,але в політиці вони-плінтус...
показати весь коментар
15.02.2024 14:34 Відповісти
Турецький падишах не е нейтральною людиною.

1. Його бізнес з рф в останній час зріс у рази.

2. Його позиція по Криму дуже « небеспечна» та може створити сюрпризи для України.

Тому, він не може бути « гарантом переговорником».
показати весь коментар
15.02.2024 14:35 Відповісти
Стамбульский договорняк дубль 2? Для этого и убирали Залужного и боевых генералов?
показати весь коментар
15.02.2024 14:13 Відповісти
А до чого тут Залужний? Він був людиною підневільною і ніяк не міг би на ось це вплинути.
показати весь коментар
15.02.2024 14:21 Відповісти
"Договорняк"? Таке відчуття, що ми перемагаємо, і з нами хтось збирається домовлятись.
показати весь коментар
15.02.2024 14:22 Відповісти
Жодних зацікавлених в результаті диктаторів в посередниках!
показати весь коментар
15.02.2024 14:14 Відповісти
а туреччіна не може все теж саме добиватися головою об стіну?
як подививишся на тих союзників таk і підеш схрони копати....
показати весь коментар
15.02.2024 14:15 Відповісти
посередник між жертвою і убивцею під час убивства... і нічого не муляє...
показати весь коментар
15.02.2024 14:16 Відповісти
поний ще
показати весь коментар
15.02.2024 14:21 Відповісти
Київ за три дні?
показати весь коментар
18.02.2024 11:16 Відповісти
***** скажи
показати весь коментар
18.02.2024 14:38 Відповісти
Чим пахне "справидливий мир"?
Він пахне Орегано...
Відрижкою від-на сортир-
Ерджепа Єрдога-
На...
показати весь коментар
15.02.2024 14:16 Відповісти
Київ готовий бути посередником при підписанні справедливого миру між Туреччиною і Курдистаном з урахуванням інтересів всіх сторін.
показати весь коментар
15.02.2024 14:16 Відповісти
Ще один «посередник» виповз.
показати весь коментар
15.02.2024 14:17 Відповісти
"Ми неодноразово зводили разом сторони в Туреччині" - Арахамія, Шевченко і Умєров (і тд) пам"ятають за що довічне світить!
показати весь коментар
15.02.2024 14:19 Відповісти
з такими "друзями" і ворогів не треба..
показати весь коментар
15.02.2024 14:19 Відповісти
Сьогодні наснився сон, що читаю новину, де мовляв, Ердоган опублікував список з 14 умов для підписання мирної угоди, де одним з пунктів було припинення співпраці з британськими спецслужбами)
А тут Ердоган в реальному житті нагадав про себе)
показати весь коментар
15.02.2024 14:20 Відповісти
Эдік, тобі робити нєфіг, вчора коняка мичала одно, ти сьогодні інше, де ти чув у коняці за "справедливий мир".
показати весь коментар
15.02.2024 14:20 Відповісти
В данном случае уместнее выражение "прокладка"
показати весь коментар
15.02.2024 14:23 Відповісти
Только на условиях Азербайджана. С дериюаном Украины пусть идут нах
показати весь коментар
15.02.2024 14:25 Відповісти
А як він буде посередником безкоштовно, або Крим собі забажає за послуги? Чи 25% як за зернову угоду?
показати весь коментар
15.02.2024 14:25 Відповісти
Нафіг треба
показати весь коментар
15.02.2024 14:27 Відповісти
двоє в драку,третій -в сраку...
показати весь коментар
15.02.2024 14:31 Відповісти
у тебе під боком Сірія - потренуйся там. Як щось вийде - то приходь.
показати весь коментар
15.02.2024 14:35 Відповісти
Едик не может пережить что накрылась *зерновая сделка* и ему прекратили платить обе стороны по 20% откатов за украинское зерно
показати весь коментар
15.02.2024 14:35 Відповісти
Ердогаша кругом хоче отримати гешефт
показати весь коментар
15.02.2024 14:36 Відповісти
назвав би для початку параметри того "справедливого миру"
показати весь коментар
15.02.2024 15:37 Відповісти
З початку, розберись из курдами. Чмо.
показати весь коментар
15.02.2024 16:37 Відповісти
Хтось іще вірить "чесному" Ерді та туркам? Хіба,що не менш "чесний" Давід Агрохімія...
показати весь коментар
15.02.2024 17:26 Відповісти
Двоє в драку, третій - в сраку... Ставай у чергу, там вже тих посередників - як собак не різаних.
показати весь коментар
15.02.2024 18:49 Відповісти
Туреччина може тільки хрен відсосати... як ми скажемо так в буде. А ракети долетять і до Босфору...