5069 відвідувачів онлайн
22 205 122

Помер 35-річний син глави "Роснафти" Сєчина, - російські ЗМІ

іван,сєчин

Син глави "Роснафти" Ігоря Сєчина Іван помер 5 лютого поточного року у віці 35 років.

Першим про це написав колишній менеджер ЮКОСу Леонід Невзлін, який послався на запис у реєстрі спадкових справ, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Медиазону.

Про смерть Івана Сєчина та її причини раніше публічно не повідомлялося.

"Медиазона" перевірила запис у РНД і переконалася, що вона оформлена на Івана Ігоровича Сєчина 1989 року народження, який жив у Москві за адресою Шведський тупик, будинок 3. Ця будівля раніше згадувалася в РБК як "будинок для соратників Путіна"; видання писало, що там мешкав і Ігор Сєчин.

Згідно з витоками з російських баз даних, Іван Сєчин працював у "Роснафті" і в 2021 році задекларував дохід 61,8 млн рублів. Відомо, що він обіймав керівну посаду у компанії з 2014 року, коли йому було 25 років.

У січні 2015 року 26-річного Сєчина нагородили орденом "За заслуги перед Отечеством" ІІ ступеня "за великий внесок у розвиток паливно-енергетичного комплексу та багаторічну сумлінну працю".

Російські телеграм-канали причиною смерті Івана Сєчина неофіційно називали "відірваний тромб".

Топ коментарі
+44
Да і йух з ним. Нехай виздихає 86,5 відсотки мухосранська.
показати весь коментар
20.02.2024 13:39 Відповісти
+34
оторвался тромб
только плешивый тромб никак оторваться не может от кремля
показати весь коментар
20.02.2024 13:41 Відповісти
+20
Ги-ги. Башні починають жерти одна одну.
показати весь коментар
20.02.2024 13:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Алексей Борисович агент ФСБ с 2005 года...его фото с Дугиным и Корчинским есть в Сети...
показати весь коментар
20.02.2024 14:31 Відповісти
Sorry Абдрестович🤣👾🦸🦮🏇😁
показати весь коментар
20.02.2024 14:32 Відповісти
невже буданга??
показати весь коментар
20.02.2024 14:45 Відповісти
Передоз відірваними тромбами
показати весь коментар
20.02.2024 14:52 Відповісти
Мабуть нєфті перепив?
показати весь коментар
20.02.2024 14:57 Відповісти
тромбоемболічєскій схєматоз
показати весь коментар
20.02.2024 15:02 Відповісти
Буде жити щасливим життям в Британії з іншим обличчям
показати весь коментар
20.02.2024 15:03 Відповісти
Здох Максім, ну і хєр з нім.
показати весь коментар
20.02.2024 15:06 Відповісти
Та все у них простіше! Звичайна передозування забороненою речовиною.....Там усі такі. Окромя ,,айфончика,,!!!!!
показати весь коментар
20.02.2024 15:09 Відповісти
коменти агонь)))дякую за настрій,приєднуюсь до суспільних думок)))
показати весь коментар
20.02.2024 15:15 Відповісти
Умер от кайфа.
показати весь коментар
20.02.2024 15:21 Відповісти
Тромбооторва!
показати весь коментар
20.02.2024 15:22 Відповісти
Завалило пачками денег при пересчете аванса!
показати весь коментар
20.02.2024 15:24 Відповісти
Яка талановита дитина! Вже в 24 роки керувало ! Прямо як в Україні! В нас також молодь керує. Наслідки маємо.
показати весь коментар
20.02.2024 15:41 Відповісти
Тромб у 35 років??? Тромби починають вбивати щойно після 45.
показати весь коментар
20.02.2024 15:55 Відповісти
Та і йух з ним!
показати весь коментар
20.02.2024 16:13 Відповісти
Передоз.
показати весь коментар
20.02.2024 16:22 Відповісти
Згадайте як мама на Харківщині прокляла окупантів, за те що живцем спалили її дітей і онука. Прокляття спрацювало! Роснефть - головний фінансист війни .
показати весь коментар
20.02.2024 16:49 Відповісти
Це сигнал всим бажаючим зайняти трон. Там ще в патрушева син залишився.
показати весь коментар
20.02.2024 16:50 Відповісти
В москауштадті така смерть звичайно є тонким натяком на дуже товсті обставини.
Подивимось, хто слідуючий в черзі на планову тромбоемболію?
показати весь коментар
20.02.2024 17:18 Відповісти
...их дети сходят с ума оттого

что им нечего больше хотеть...

(с)
показати весь коментар
20.02.2024 17:35 Відповісти
Не помер, а здоХ.
показати весь коментар
20.02.2024 18:03 Відповісти
Сторінка 2 з 2