4646 відвідувачів онлайн
5 350 57

Кількість жертв теракту в підмосковному ТРЦ "Крокус" зросла до 143

москва,стрілянина,крокус

Кількість загиблих через теракт в торговому центрі "Крокус" в Московській області зросла до 143.

Про це повідомляє Радіо Свобода із посиланням на МНС країни-агресора, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що МНС Росії опублікувало оновлений список загиблих унаслідок вчиненого 22 березня нападу на підмосковний концертний зал "Крокус Сіті Хол". У ньому 143 імені. Раніше повідомлялося про 140 загиблих.

Поки не вказується, чи померли троє людей з-поміж поранених, чи були виявлені нові тіла безпосередньо на місці теракту.

Список на сайті МНС названий попереднім, зазначено, що він "коригуватиметься за даними судово-медичних досліджень".

На вечір 26 березня повідомлялося про 139 загиблих. Зранку 27 березня міністр охорони здоровʼя Росії Михайло Мурашко повідомив, що ще один постраждалий помер у лікарні.

Як повідомлялося, ввечері 22 березня сталася стрілянина в "Крокус Сіті Холл" у Підмосков’ї. Згодом у будівлі спалахнула пожежа.

За даними джерел телеграм-каналу 112, станом на ранок 23 березня кількість загиблих під час атаки на Крокус Сіті Холл зросла до 82 осіб, з них 3 дітей.

РИА-Новости пише, що МНС Росії опублікувало список госпіталізованих після теракту в "Крокусі" на 9 мск, у ньому 107 осіб.

Топ коментарі
+24
показати весь коментар
27.03.2024 21:36 Відповісти
+17
Больше погибло - меньше припрется в Украину со своим русским миром !И все, точка.
показати весь коментар
27.03.2024 21:42 Відповісти
+15
ТерАкти прутіна в Україні, з 2014 року, убили набагато більше Українців!!!
Пам'ятаймо, що це зробив, сруськай мір!!
Кари та смерті, оркам московським і прутіну з оточенням!!
Слава Україні!
показати весь коментар
27.03.2024 21:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
У ньому 143 імені. Раніше повідомлялося про 140 загиблих. Поки не вказується, чи померли троє людей з-поміж поранених, чи були виявлені нові тіла

...чи рузьгих продолжают мочіть втіхаря...
)))
показати весь коментар
27.03.2024 21:31 Відповісти
Генерал СВР написав що загинуло 247 кацапів
показати весь коментар
27.03.2024 21:37 Відповісти
Больше погибло - меньше припрется в Украину со своим русским миром !И все, точка.
показати весь коментар
27.03.2024 21:42 Відповісти
Від бойовиків загинуло 40шт(в середньому по 10ці на кожного),остальні *несчасный случай.
показати весь коментар
27.03.2024 21:55 Відповісти
Сильно сочусивуєш чи як
показати весь коментар
27.03.2024 23:14 Відповісти
а чим більше, тим краще. навіть якщо взяти 75% голосувавших за *****, то з 140, 80 ватних підарів, ще 20 хотіли але не змогли, 30 не пішли і МОЖЕ 10 проти, або з іншого. а яко більше 200 то це класно
показати весь коментар
27.03.2024 21:57 Відповісти
ККД теракту норм 😆
показати весь коментар
28.03.2024 00:28 Відповісти
Ех...класний концерт получився...Побільше б таких концертів на московії!
показати весь коментар
27.03.2024 22:43 Відповісти
Ну, этот генерал и путьку в прошлом году похоронил, чуть ли не из морга рапортовал.
показати весь коментар
27.03.2024 23:08 Відповісти
І в чому він неправий?показують якесь опудало яке несе відверту маячню.
показати весь коментар
27.03.2024 23:24 Відповісти
я забивався на 200

показати весь коментар
27.03.2024 21:44 Відповісти
погодьтесь: 200 200-х кацапів - це як довершена поезія
показати весь коментар
27.03.2024 21:46 Відповісти
200х по 200 в кожному місті, та друзів ***** хочаб штучок 200. 200 з ростєфті, 200 з газпрома та 200 200х з аеродрома
показати весь коментар
27.03.2024 22:11 Відповісти
Таджикам не вистачило віртуозності.Наступного разу врахують ваші побажання.
показати весь коментар
27.03.2024 22:46 Відповісти
Ні одному слову кацапів вірети НЕ можно!!!

Брешуть, як дихають!

Смерть рашістам!
Слава Україні!
показати весь коментар
27.03.2024 21:46 Відповісти
ТерАкти прутіна в Україні, з 2014 року, убили набагато більше Українців!!!
Пам'ятаймо, що це зробив, сруськай мір!!
Кари та смерті, оркам московським і прутіну з оточенням!!
Слава Україні!
показати весь коментар
27.03.2024 21:33 Відповісти
Довгий час спостерігаю і дивуюся-чому ви використувуєте в усіх своїх коментарях оце своє "прутін" ? Воно ж не прутін, а *****.
показати весь коментар
27.03.2024 22:05 Відповісти
.уй.
показати весь коментар
27.03.2024 22:39 Відповісти
***,дуже мало
показати весь коментар
27.03.2024 21:33 Відповісти
І? Може їм щє соболєзнованія виразіть? Скільки вже можна обговорювати цей фєйк!?
показати весь коментар
27.03.2024 21:34 Відповісти
Вислать соболєзнованія треба обов'язково! Але кудись в Саваслєйку, Моздок чи Енгельс-2... І снарядити максимально можливою БЧ
показати весь коментар
27.03.2024 21:37 Відповісти
Насрати...
показати весь коментар
27.03.2024 21:34 Відповісти
А в це число входять ті "чорні пакети", які сідали, щоб попити або просто курили лежачі? 🤔
показати весь коментар
27.03.2024 21:35 Відповісти
показати весь коментар
27.03.2024 21:36 Відповісти
Та мені по хєру скільки там померло, живуть як раби і помераютб як раби!!! Вони самі вибрали собі таке життя, ну от і пожинають плоди!!! І це ще не кінець!!!
показати весь коментар
27.03.2024 21:37 Відповісти
Кацапи мріяли про війну, вона до них прийшла
показати весь коментар
27.03.2024 21:38 Відповісти
Нічого подібного. Справжня війна у них в недалекому майбутньому. Згадаєте мої слова.

Будуть всі проти всіх, і от тоді кадирівці (чи хто там керуватиме чечнею) "відірвуться" по-повній.
показати весь коментар
27.03.2024 21:43 Відповісти
Все велике починається з малого
показати весь коментар
27.03.2024 21:48 Відповісти
показати весь коментар
27.03.2024 21:39 Відповісти
Да насрать сколько сдохло кацапоидов. Чем больше тем лучше.
показати весь коментар
27.03.2024 21:40 Відповісти
Та й х...уй на них, якого бена рекламуєте мраzzіянскіе патері?!
показати весь коментар
27.03.2024 21:41 Відповісти
Харашо но мало ... дохлих кацапів багато не буває.
показати весь коментар
27.03.2024 21:43 Відповісти
Подяукуйте ***** цапорилі свині!
Хоча це дрібниця на фоні «спєціальной апіраціі», де ******** поклав більше цапорилих, ніж штати втратили у Другій світовій війні…
показати весь коментар
27.03.2024 21:43 Відповісти
І чо?
Вони проголосували за свою см@рть, ми повинні їм ще й співчуття висловити?
Нащо ви тягаєте ці шмарклі
показати весь коментар
27.03.2024 21:43 Відповісти
Черная кєшка дорогу пєрєбєжала мана.
показати весь коментар
27.03.2024 21:44 Відповісти
"Гойда" потрібни сакральни жертви
показати весь коментар
27.03.2024 21:47 Відповісти
якось пох
показати весь коментар
27.03.2024 21:47 Відповісти
Там еще около сотни считаются без вести пропавшими, то есть скорей всего сгорели полностью... А из официально погибших, только 40 погибли из-за огнестрела. Остальные погибли, в том числе из-за нарушений пожарных, строительных норм... Но и в этом наверное Украина виновата.
показати весь коментар
27.03.2024 21:48 Відповісти
в пожаре труп не может сгореть полностью - даже в крематории отдельные части дожигает в спец печать ( или в тихаря выбрасывают)
показати весь коментар
27.03.2024 22:26 Відповісти
Пішли на "Пікнік", а попали до Кабздона...
І х*й на них!
показати весь коментар
27.03.2024 21:48 Відповісти
- Шьёрт побьери, шьёрт побьери! Крокус кус тобешлаг мардюк!
- Крокус кус мардюк тобешлаг???
(дальше следует непереводимая игра слов с использованием местных идиоматических выражений) (с)
показати весь коментар
27.03.2024 21:50 Відповісти
За 12-13 хвилин 3 виконавця, 4-й підпалював дах, вбили по 50 людей на кожного. І практично немає поранених. Тобто більшість було вбито наповал. Ці таджики з якої диверсійної спецслужби мають бути, щоб показати такий високий результат вбивств із стрілецької зброї за короткий проміжок часу?
показати весь коментар
27.03.2024 21:51 Відповісти
а что кто то еще верит что их было только четверо ? или что те 4 таджиков которых поймали были главными исполнителями ? Бред полный который пуйло вливает в головы кацапам
показати весь коментар
27.03.2024 22:31 Відповісти
Ну, якби офіційно вірять всі. І ми, і Європа, і Штати. Просто ми всі разом офіційно згодні з версією нападу Ігіл. А росія офіційно виставляє також ІГІЛ, але під керівництвом західного світу під проводом України. А по факту там прямо в очі лізе рязанський ,,сахар,,
показати весь коментар
27.03.2024 22:37 Відповісти
107 поранених
показати весь коментар
27.03.2024 22:01 Відповісти
Там іще Свєтлаков попав під роздачу. Цікаво: він довольний?
показати весь коментар
27.03.2024 22:27 Відповісти
Кацапи захерячили кацапів, а звернули на таджиків. Це вже було на початку правління *****. Підривав будинки кацапів, щоб розхерячити Ічкерію. Нічого нового у мозжечках кремлівського бидла.
показати весь коментар
27.03.2024 22:31 Відповісти
Які безглузді самогубства!
показати весь коментар
27.03.2024 22:37 Відповісти
Дуже навіть глузливі!
показати весь коментар
27.03.2024 22:40 Відповісти
Зменшеня популяції расєян,будь яким засобом,безглуздим НЕ БУВАЄ!
показати весь коментар
27.03.2024 22:47 Відповісти
А воно комусь цікаво? Чи може ще поплакати за ними.
показати весь коментар
27.03.2024 22:59 Відповісти
Точно никогда не узнаем. А нам и зачем? Там общество превратилось в скотов, стадло - быдло. Своих не считают--- это деградация. Психоз толпы и поводыря совпадают. Нам выпало быть рядом. Нужно срочно строить свой Израиль. В каждом доме оружие и сборы на стрельбище раз в 3-6 месяцев. Стоило так делать хотя бы с 14 г . А сейчас просто раздать оружие по паспорту, добровольно конечно. От 20 лет или 24 пусть до 70 или более, но по состоянию человека. Это чуть поможет и психологически. Одно хреново, что поздно.
показати весь коментар
27.03.2024 23:08 Відповісти
*****
показати весь коментар
27.03.2024 23:10 Відповісти
Дарю группе рекламный слоган
Пикник-убойная музыка с огоньком.Не благодарите.
Следующий концерт не анонсировали?Никто не в курсе?
показати весь коментар
27.03.2024 23:54 Відповісти