9168 відвідувачів онлайн
28 442 92

"Слуга народу" Роман Кравець шантажує таксі "Uklon"через Telegram-канал "Джокер"

кравець

Анонімний Telegram-канал "Джокер" веде кандидат в нардепи від "Слуги народу" Роман Кравець.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у Facebook повідомив журналіст Юрій Ніколов.

"Цілий "Форбс" написав, хто веде анонімну телеграм-помийку "Джокер". У повній відповідності до модусу вівенді нинішнього Офісу президента - це кандидат в народні депутати від "Слуги народу". Він на 153 місці в списку, і якщо когось зі списочників звільнять зараз - він має втягнутись на його місце. Тобто нардепом стане людина, яку називають причетною до одного з найбільших гамномьотов країни", - розповів він.

Ніколов зазначив, що протягом останніх тижнів "Джокер" атакує такі "Uklon".

"Такий собі наїзд з метою дискредитації, за припинення якого просять 200 штук баксів, пише "Форбс". Одним з елементів кампанії по наїзду на "Уклон" став стук-стук поліції про те, що це таксі працює під час комендантської години. І я як людина, що іноді їздить по країні поїздом завжди ціную за можливість добратись з вокзалу вночі до моїх спальних єб#нєй на таксі. Тим більш, що комендантська година в Києві зараз виродилась в спосіб корупційного заробітку контролерів. Тому знайте кому ви завдячуєте тим, що в останні дні не можете доїхати з вокзалу на таксі додому вночі", - підсумував він.

Роман Кравець - Джокер
Роман Кравець - Джокер

Топ коментарі
+94
Цікаво, чому у всіх ригоанально-слугонарідівських гнід такі уйобіщні *********?
показати весь коментар
28.03.2024 09:10 Відповісти
+41
Тю. Та там саме бидло і зібралося, в партії ;Слуґа Урода;.
показати весь коментар
28.03.2024 09:10 Відповісти
+38
генетика
показати весь коментар
28.03.2024 09:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Цікаво, чому у всіх ригоанально-слугонарідівських гнід такі уйобіщні *********?
показати весь коментар
28.03.2024 09:10 Відповісти
генетика
показати весь коментар
28.03.2024 09:15 Відповісти
то треба в міністерства ********** спитати
показати весь коментар
28.03.2024 09:23 Відповісти
Галя Третякова знає відповідь))))
показати весь коментар
28.03.2024 17:12 Відповісти
Мабуть тому,що в ригоанально-слугонарідівських лавах одні уй@бки.
показати весь коментар
28.03.2024 09:26 Відповісти
А це у ригоаналів і у слуг блазня таке фірмове клеймо. Чим тупіша морда лиця, а особливо ще й шкільний атестат за восьмирічну освіту дає такому дебілу шанс стати слугою блазня. Ну, шоб були всі, як на одну дебільну морду, похожу на блазня.
показати весь коментар
28.03.2024 09:26 Відповісти
так. суцільний загін для фріків- шо третякова, шо безугла, шо трухін, шо арахамія............. zеZOO
показати весь коментар
28.03.2024 10:00 Відповісти
Ну тому шо вони такими і є.
показати весь коментар
28.03.2024 10:20 Відповісти
це ви ще "Карточного офіса" не бачили.
показати весь коментар
28.03.2024 10:44 Відповісти
Бо ніхто не має права у цьому кодлі мати мудрішого ********* ніж сталевояйцевий. От тому такий відбір.
показати весь коментар
28.03.2024 11:20 Відповісти
Той паяльник у кого нада- паяльник
показати весь коментар
28.03.2024 11:36 Відповісти
Печать русского мира. Орочья сущность вылазит, как не ретушируй
показати весь коментар
28.03.2024 12:08 Відповісти
Закон Ломброзо в действии.
показати весь коментар
28.03.2024 13:39 Відповісти
В Зелений антимайдан інших не беруть
показати весь коментар
28.03.2024 15:49 Відповісти
туди з нормальним не потрапиш
показати весь коментар
28.03.2024 17:18 Відповісти
доволі станартна морда. а от що повна уа гавна то це не по фізіономії а по натуі дивиися треа. з таким підходом треба вирізати всіх у кого дорова морда? а нічого що всі маньяки, дуе хороі в родині та на робоі??? Тут мають грьобані силовики працювати, а вони, суки, косять бабло...
показати весь коментар
28.03.2024 21:26 Відповісти
Тю. Та там саме бидло і зібралося, в партії ;Слуґа Урода;.
показати весь коментар
28.03.2024 09:10 Відповісти
Чомусь аж зовсім не дивно.
показати весь коментар
28.03.2024 09:12 Відповісти
Якєсь чмо назвалося "Джокером".
Що не слуга то чмо зашкварене, кунсткамера бл.
показати весь коментар
28.03.2024 09:12 Відповісти
Если в стране жопа, то хорошо в ней живётся только паразитам (с)
показати весь коментар
28.03.2024 09:13 Відповісти
Я подивився із цікавості. Та там майже 300К підписників! Жах! Невже наш народ такий йо...нутий? От думати не вміють, тільки ковтають, що дають.
показати весь коментар
28.03.2024 09:17 Відповісти
73%...
показати весь коментар
28.03.2024 09:28 Відповісти
Не факт, що всі громадяни України. Корисні ідіоти цікаві й московитам.
показати весь коментар
28.03.2024 14:57 Відповісти
Там щось згадується про ''просування кремлівських наративів''. А хіба за таке не передбачена кримінальна відповідальність? Ауу, СБУ! Ви чим займаєтеся?!!
показати весь коментар
28.03.2024 09:15 Відповісти
"СБУ! Ви чим займаєтеся?"
Встановлюють приховані камери в саунах.
показати весь коментар
28.03.2024 10:43 Відповісти
Нормальные, кто не только имеет СБУшные "корочки" для личных целей, воюют на фронте и борются в тылу с прокремлевскими уродами. А те,к кому вы пытаетесь обратиться, не знают что такое Украина, и у них целью в жизни является только бабло, и личные мотивы. Хотя и те и другие давали одну и ту же присянгу.
показати весь коментар
28.03.2024 10:45 Відповісти
А цих фін не шантажує?...


показати весь коментар
28.03.2024 09:16 Відповісти
Судячи з виразу обличчя інтелекту в цьому "джопері" нуль.
показати весь коментар
28.03.2024 09:17 Відповісти
Ця шайба дебіла керує українцями. Капєц!
Він же абсолютний дебіл, до того ж жорстокий. Оті очиці чого варті!
показати весь коментар
28.03.2024 09:17 Відповісти
Гнида малолітня.
показати весь коментар
28.03.2024 09:18 Відповісти
Огидна пика. Справжня морда усіх позитивних блоггерів
показати весь коментар
28.03.2024 09:18 Відповісти
Бозі, яка солодка мамина булочка))) яке ж воно ...
показати весь коментар
28.03.2024 09:20 Відповісти
Взагалі є лист відповідь від мінюста що ніякої відповідальності за порушення комендантської години не передбачено законодавством .... все те саме як і з виїздом за кордон на усних вказівках...

тому якщо таксісти мають відсрочки то чому вони не можуть їздити... в чому шантаж
показати весь коментар
28.03.2024 09:21 Відповісти
Для мене взагалі дивна ситуація з паном Ніколовим, після свого особистого викриття, викриття корупціонерів МО, і тд ...
Опуститися до рівня таких розборок....
А про останні випуски бігусят, я взагалі мовчу, деградація повна.... відбувається якась муйня, і дуже нездорова....
показати весь коментар
28.03.2024 09:43 Відповісти
Джокер це одіозне *****, якого будуть по ітогу ******* ногами. "Опускатися" до нього треба - бо це зєльона гандрена, яка намагається вбити країну.
показати весь коментар
28.03.2024 10:12 Відповісти
Пан Ніколов заробив авторитет. І тепер користується цим авторитетом. Це нормально.
показати весь коментар
28.03.2024 10:34 Відповісти
Кравець…. це не лєнкін родич?
показати весь коментар
28.03.2024 09:21 Відповісти
Кого зеленский привів у владу!?
показати весь коментар
28.03.2024 09:22 Відповісти
А кого може привести блазень? таких-же дебілів, як сам.
показати весь коментар
28.03.2024 09:28 Відповісти
🤣 прічьом тут зєлєнскій!?
показати весь коментар
28.03.2024 09:30 Відповісти
Як якесь величезне лайно, так обов'язково воно пов'язане зі слугами, або їх братами - ригами.
показати весь коментар
28.03.2024 09:25 Відповісти
Нічого дивного. Прохіндєї завжди є. Он в рашці сама ксюшка собакова утікала через Білорусь і махала ізраїльським паспортом. А одного адміна крупного каналу пов'язали. Виявився полковником ФСБ. З ним разом спутали і головку департаменту по інформації уряду Москви. А за що?Та за теж саме -вимагання грошей у членів узкого круга друзєй х.....
показати весь коментар
28.03.2024 09:27 Відповісти
Але в слугах процент прохіндєєв 99%
показати весь коментар
28.03.2024 11:18 Відповісти
найті,связать - а потом закопать.і так всих слуг - щоб земля українська була багатшою.зелені ж хочуть землю продать - ото й навар більший буде.
показати весь коментар
28.03.2024 09:29 Відповісти
якось зовсім не дивно
показати весь коментар
28.03.2024 09:29 Відповісти
Там ще дурна Раміна у цій кампанії взяла участь, тепер зрозуміло що це було не просто так.
показати весь коментар
28.03.2024 09:32 Відповісти
"Лицо " не пострадавшее от интелекта. Страшно и представить кто за такое голосовал.
показати весь коментар
28.03.2024 09:34 Відповісти
Шантаж на 200 штук баксів? Непогана цифра. А шо, таксистам Уклону пофіг? Тім, кому так під 60 років? (тому що до більш молодших навіть в мене є пред'яви )

Зібралися, домовилися, підключили знайомих. І тут зненацька оце мале чмо, кандидат в депутати від "слуг народу", зненацька опиняється не в Верховній Раді, куди хотів, а на учбовому полігоні, а потім в якомусь штурмовому батальйоні.
(той випадок, коли пишу просто так, тому що таке збочене нещастя мені особисто в особовому складі точно не треба )))
показати весь коментар
28.03.2024 09:34 Відповісти
Відповідальності за порушення комендантської години не існує, людям треба якось добиратися до дому. А пред'являти ви можете хіба що свому керівництву, якщо воно вам дозволить
показати весь коментар
28.03.2024 09:51 Відповісти
Привіт, Андрію, як ся маєш?)) Заскочив на хвилинку почитати новини, а тут ти, вже воюєш)
показати весь коментар
28.03.2024 10:04 Відповісти
Та я тебе прошу, друже )) Замість того, щоб робити корисну роботу, займаюся якоюсь лівою фігньою. То дверний замок накрився, прийшлося купляти новий. То кум прийде, будемо на кухні плитку класти (це капєц був з тією стяжкою), то в сигналі розрулюю конфлікт між головним сержантом моєї роти та штабними.

До речі, воно досить кумедно. Цей конфлікт - він вже вічний. Завжди казав і кажу. Усіх штабних стройовиків потрібно загоняти на позиції у саму паскудну пору, щоб помісили багно діб п'ять під обстрілами та в коротких контактах з п***рами. А от потім хай повертаються у свій штаб. Бо не розуміють.
Вірніше, розумію той неймовірний обсяг роботи. Знаю прекрасно.
Але, цей людський фактор... Коли ти не бойовий, максимум що бачив - навчальний полігон в Старичах, і починаєш відноситися до бойових як до сміття, що періодами заважає тобі виконувати твою, найвідповідальнішу роботу на війні )))))) Прибігають якісь, в броніках, з автоматами, брудні, вонючі, з диими очима щось вимагають, якісь довідки, якісь рапорти, якісь додатки - шо їм нада? ))))))))))))))))
показати весь коментар
28.03.2024 11:07 Відповісти
Дружань, вибач що на кілька моментів заскочую щоб поспілкуватись. Так випадає... Ну був радий що ти жив-здоров, сподіваюсь що поспілкуємось ще...
показати весь коментар
28.03.2024 21:50 Відповісти
Какая отвратітельная рожа!Але і з уклоном там не все чисто,якщо подивитись.Там і ведучі з колишніх помийок мертвечука,і податки в расею.Ну така собі канторка не зовсім прозора.
показати весь коментар
28.03.2024 09:35 Відповісти
Так це ж той самий, що букв акредитований на "пресухє" у Зє-, коли туди не пустили Ніколова, Бутусова, Соколову?
показати весь коментар
28.03.2024 09:38 Відповісти
Який мля "джокер" ? Цей дегенерат не має права на таку пафосну назву.

Хай перейменується у більш підходяще, типу: "мамкин красавчік" чи "я у мами рекертир"
показати весь коментар
28.03.2024 10:07 Відповісти
Яка партія, такі і джокери)
показати весь коментар
28.03.2024 10:12 Відповісти
Тю, це ж Зе покращення і кінець епохи бідності
показати весь коментар
28.03.2024 10:17 Відповісти
Прийде час, отримає своє! Буде боляче...
показати весь коментар
28.03.2024 10:19 Відповісти
показати весь коментар
28.03.2024 10:21 Відповісти
Головне до стадо баранів яке обрало того вовка та привело то стадо на бійню плескало стоячи у долоні
показати весь коментар
28.03.2024 19:24 Відповісти
Яка огидна пика. Такий молодий, а вже мразь, як і 100% партії ЗЕмерзоти....
показати весь коментар
28.03.2024 10:27 Відповісти
Так це ж як раз і є суть псевдопартії «Слуга народу» - зборище різноманітних покидьків за винятком кількох осіб!
показати весь коментар
28.03.2024 10:30 Відповісти
а можете назвати тих кількох "нормальних" слуг народу, щось дуже сумніви беруть на рахунок їх існування. В цьому середовищі ніколи не було, нема і не може бути апріорі нормальних, інтелігентних та чесних людей. Тільки бидло, злодії та корупціонери прокладають собі будь-якими способами дорогу до державного корита, щоб потім іненсивно забрати з державної казни свої затрати та накрасти собі, своїм дітям, коханкам і т.д. І проблеми України та її народу стоїть у них на останньому місці.
показати весь коментар
28.03.2024 19:53 Відповісти
Дійсно, якась фізіономія дауна. І лізе до влади,недоумок. Який гній зелена влада підняла з дна...
показати весь коментар
28.03.2024 10:33 Відповісти
Нащадок НКВДшників. І в телеграм каналі в нього зібрались такі ж самі українці-шарікови, стукачі. Презираю тих, хто цій гниді туди постійно стучить, хтьфу на вас.
показати весь коментар
28.03.2024 10:46 Відповісти
Бажання пана Ніколова проводити ніч в постелі, а не на вокзалі було б нормальним в цивілізованій країні, де держава працює для людей. Але ж у нас не той випадок! І чим більше заборон і обмежень, тим більше можливостей урвати у тих, хто виконання обмежень контролює
показати весь коментар
28.03.2024 11:36 Відповісти
Пгггавильным кугггсом идем товагггищи - примитивный швондер на троне, такие же примитивные шариковы - хермаки - хетмацевы - хурмы - татаровы вокруг него, они нас и налогами, и дебильными ментами, и продажными судами, и дустом, даже арестовичем пробовали, а "какая гггазница" не катит, может пора эту срань коломоцько-махметовскую на куда хотят или в ростов ...
показати весь коментар
28.03.2024 12:01 Відповісти
І що цікаво-жодного сагана,баритона,прудко,василя,петрової чи муна у коментарях )))
показати весь коментар
28.03.2024 12:27 Відповісти
Это школьная фотка шантажиста?
показати весь коментар
28.03.2024 12:43 Відповісти
о! типова морда рагуляки. Хто ще буде так заробляти гроші? Телеграм давно пора викинути за шкірку з країни. Але комусь ця фсбшна помийда дуже тут треба.
показати весь коментар
28.03.2024 12:45 Відповісти
Українською пиши! Коли руськомовних вже законодавчо примусять вивчити мову!
показати весь коментар
28.03.2024 12:56 Відповісти
Повторюю для дибілів, вчи українську кацапе! Або зніми прапорець і вали в свою москву срану.
показати весь коментар
28.03.2024 13:33 Відповісти
Кацапа в двері, він у вікно! Заберися звідси зі своєю руснявою погань! Якого хера ти мені лишаєш тут свої русняві коментарі?
показати весь коментар
28.03.2024 13:50 Відповісти
Для "слуги народу", який має лише середню освіту, він досить гарно виглядає... можна сказати типово....
показати весь коментар
28.03.2024 13:06 Відповісти
Какістократія -
(https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 англ. kakistocracy від https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 дав.-гр. κάκιστος «найгірший») - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B5_%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D1%96%D0%BD%D0%BD%D1%8F система управління , яка перебуває під орудою найгірших - найменш кваліфікованих або найаморальніших членів суспільства.

показати весь коментар
28.03.2024 13:24 Відповісти
Це все єрмакові опісти
Отой джокер. Він же перший написав про відставку Залужного.
показати весь коментар
28.03.2024 14:19 Відповісти
шо не зЕ-то п"ДОР!
показати весь коментар
28.03.2024 14:48 Відповісти
Как то сильно громко он назвался "Джокер", ему больше бы подошел "Пупсик" какой нибудь. Ублюдочная квартальная свора лгунов-лицедеев в своем карнавальном стиле - отборные ******, совершающие гнусные делишки под актёрскими масками
показати весь коментар
28.03.2024 14:54 Відповісти
Справжнє іпло мальчиша-плохиша.
показати весь коментар
28.03.2024 15:23 Відповісти
Хто такі СН--ми всі добре знаємо Але пан Ніколов майже нічим не відрізняється від них. Адже "комендантська година" не для цього панка,бо для нього вона не існує,бо він хоче спати в своїй постелі. Такий же гнилий.бо працює тільки на замовлення і за гроші.
показати весь коментар
28.03.2024 16:22 Відповісти
Це не родич завгоспа/забудовника ЯкунОвоща з кінотеатру «ЗОРЯНИЙ», де збіговиська проводив двічі несудимий, отого кравця від ригоАНАЛІВ, який ще й замом відсидів, у СЕКРЕТАРІАТІ КМУ??
Кузьмук з сівковичем, віциками ошивалися, теж там і у той же час…
показати весь коментар
28.03.2024 16:37 Відповісти
Цей персонаж нагодав , другого, персонажа , який завжди кричав,... тисяча доларів . Країна перетвориться на Сомалі
показати весь коментар
28.03.2024 16:41 Відповісти
Взагалі комендантська година є законом !!!
Якби незручно це не було
показати весь коментар
28.03.2024 19:14 Відповісти
Яка ублюдочна морда ригоанальна, типовий зрітєль квартала 95