8767 відвідувачів онлайн
21 542 48

Масований удар РФ по Україні: вибухи пролунали у низці областей

ракети,шахеди

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Повітряні сили ЗСУ.

29 березня Росія завдала нового комбінованого удару по Україні "шахедами", крилатими ракетами з Ту-95МС та аеробалістичними "Кинджалами".

Атака розпочалась після опівночі з "шахедів", які майже всю ніч атакували центральні та західні області України, розвідуючи систему ППО.

Після 4 ранку на територію України залетіли запущені з Ту-95МС крилаті ракети, а близько 5 ранку Росія вдарила "Кинджалами".

Як повідомили Повітряні сили, Росія запустила кілька "Кинджалів", які вдарили по Львівщині біля Стрия.

Близько 5 години ранку, як Повідомили повітряні сили, Росія балістичними ракетами вдарила по південних і центральних регіонах, зокрема у напрямку Кременчука та Дніпра, там лунали вибухи. Також повідомляли про удар біля Миргорода.

Після 5 години ранку перші групи крилатих ракет з Ту-95 через Волинь досягли Львівщини, решта ракет прямувала на захід через Хмельниччину, Житомирщину та Вінниччину. Зрештою ракети попрямували у бік Івано-Франківська.

Після 5.30 Повітряні сили кілька разів повідомляли про нові ракети, які атакували цілі біля Франківська.

Топ коментарі
+33
Букви

@Bykvu

·

https://twitter.com/Bykvu/status/1773466409667891707 6 год

«Нас висміювали як підбурювачів війни» - євродепутатка Віола фон Крамон пояснила, чому напередодні повномасштабної війни сказала, що "українська влада ймовірно вживає наркотики"

показати весь коментар
29.03.2024 06:16 Відповісти
+20
Тут саме страшне інше. Павлоградські шахти через неділю залишаться без роботи, бо їх вугілля йшло здається на Буртшинську і Ладижинську ТЕС. Можливо помиляюся, що на дві ТЕС, але вугілля з цих шахт йшло на одну з них точно. Чомусь мені здається, що "зелені слугориги" дадуть можливість кацапам добити все, що було збудовано не тільки нашими батьками, а і прадідами. Великий стратєг під час війни приділив увагу виключно дорогам, відведенню військ і знищенням ракетних програм. Я не розумію, як дорогами можна захистити міста і села, ТЕС, ГЕС і інші об'єкти. А українчики і боти подоляцькі і далі звинувачують США і країни НАТО, що не дали нам десятки Патріотів і інших систем для збиття ворожих ракет. А де ж наші? Пройшло вже 5 років одноосібного правління Херпіду, який прибрав до себе навіть гроші мерів і всіх громад?
показати весь коментар
29.03.2024 06:56 Відповісти
+19
Дурноватий, новий речник казав,що свинособакам бракує ракет..
показати весь коментар
29.03.2024 06:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дурноватий, новий речник казав,що свинособакам бракує ракет..
показати весь коментар
29.03.2024 06:08 Відповісти
В нас? Так.
показати весь коментар
29.03.2024 06:10 Відповісти
Писали, що в кінці березня в нас можуть закінчитися ракети ппо ось і пішли масовані атаки
показати весь коментар
29.03.2024 06:41 Відповісти
Де у вас? В белгороді?
показати весь коментар
29.03.2024 07:30 Відповісти
Дибіл? Новини почитай
показати весь коментар
29.03.2024 07:33 Відповісти
Тварюки. ***..........................
показати весь коментар
29.03.2024 06:09 Відповісти
Головне по кацапських НПЗ не бити. Так повєлєл саліван.
показати весь коментар
29.03.2024 06:12 Відповісти
"Вовелел"? Прямо сказав "нельзя".
показати весь коментар
29.03.2024 06:43 Відповісти
Та бийте по кацапських НПЗ і інших цілях тільки своїми, тобись українськими ракетами. Даю наводку, що ці ракети добре заховані під асфальтом і замасковані в марафон. Діставайте і бийте і не робіть винними США, які дали нам і ракети і танки і снаряди і БТР і БМП і гроші, багато мільярдів, якими ми платили військовим і навіть пенсіонерам. Кожного дня дають розвід інформацію, але українчики обливають саме їх брудом і ні слова про своїх, які б мали піклуватися обороною України і захистом нашим громадян.
показати весь коментар
29.03.2024 06:47 Відповісти
Шо ти мелеш?🤦
показати весь коментар
29.03.2024 06:57 Відповісти
Каждый раз рассказывая о плохих США ты просто обеляешь нашу власть, которая ничего не делает.
показати весь коментар
29.03.2024 06:59 Відповісти
Я пишу о конкретном факте возможного запрета США бить по кацапским НПЗ. Какое обеление?Плевал я на нашу уй@бищную власть уродов.
показати весь коментар
29.03.2024 07:30 Відповісти
Какое это отношение имеет к данной новости? Я вообще согласен что нужно атаковать, а не защищаться. Но эта новость не про это совсем.
показати весь коментар
29.03.2024 07:31 Відповісти
Отношение причинно-следственной связи.Если прекратить отвечать на кацапский беспредел, то кацапы просто удвоят обстрелы нашей инфраструктуры.
показати весь коментар
29.03.2024 07:38 Відповісти
Шановний , мелють борошно і всяку-всячину на марафонах за бюджетні мільярди, замвість того, щоб розробити свої системи ППО ПРО і ракети для захисту України від ворожих ракет.
показати весь коментар
29.03.2024 07:05 Відповісти
Букви

@Bykvu

·

https://twitter.com/Bykvu/status/1773466409667891707 6 год

«Нас висміювали як підбурювачів війни» - євродепутатка Віола фон Крамон пояснила, чому напередодні повномасштабної війни сказала, що "українська влада ймовірно вживає наркотики"

показати весь коментар
29.03.2024 06:16 Відповісти
Паніки не було. Паніка була в Києві. Депутатка мала рацію.Наші можновладці "ударім асфальтом по бездорожню".
показати весь коментар
29.03.2024 06:23 Відповісти
У Києві вона була не довго! А от у лишньохромосомих які хотіли за 3 дня Київ а смокчуть лисого на Донбасі до цих пір паніка! Але паніка незабаром пройде, бо це скажене лишньохромосоме зборище під.ароССійського біологічного сміття чекає поголівна добровільно - примусова евтаназія!!
показати весь коментар
29.03.2024 07:37 Відповісти
зелені ублюдки,коли ви всі виздихаєте!
показати весь коментар
29.03.2024 06:19 Відповісти
чтобы их клепало и на том свете.
показати весь коментар
29.03.2024 06:22 Відповісти
Знову Бурштин добивали, хто там вчора казав 50% потужностей є? нуну... пишуть там гліна.
рашисти взялись за повне вибиття ТеЦ і Гєс, весь світ дивиться, дивується і сере у штани
показати весь коментар
29.03.2024 06:24 Відповісти
Бурштинська ТЕС? Був я там колись. Місто Бурштин.
показати весь коментар
29.03.2024 06:29 Відповісти
показати весь коментар
29.03.2024 06:36 Відповісти
Тут саме страшне інше. Павлоградські шахти через неділю залишаться без роботи, бо їх вугілля йшло здається на Буртшинську і Ладижинську ТЕС. Можливо помиляюся, що на дві ТЕС, але вугілля з цих шахт йшло на одну з них точно. Чомусь мені здається, що "зелені слугориги" дадуть можливість кацапам добити все, що було збудовано не тільки нашими батьками, а і прадідами. Великий стратєг під час війни приділив увагу виключно дорогам, відведенню військ і знищенням ракетних програм. Я не розумію, як дорогами можна захистити міста і села, ТЕС, ГЕС і інші об'єкти. А українчики і боти подоляцькі і далі звинувачують США і країни НАТО, що не дали нам десятки Патріотів і інших систем для збиття ворожих ракет. А де ж наші? Пройшло вже 5 років одноосібного правління Херпіду, який прибрав до себе навіть гроші мерів і всіх громад?
показати весь коментар
29.03.2024 06:56 Відповісти
Дивлюся в повторі подоляка, інтерью. Він дебіл? чи прикидається?
показати весь коментар
29.03.2024 07:01 Відповісти
Він для дебілів те інтерью давав .
показати весь коментар
29.03.2024 07:37 Відповісти
така росія пишеться з маленької букви... Багато поваги до терористів...
показати весь коментар
29.03.2024 06:36 Відповісти
Треба палити маськву так, щоби ігілівці відчували себе лохами - початківцями та сором'язливо заздрили.
показати весь коментар
29.03.2024 06:46 Відповісти
А чим будемо палити москву? Направимо безмозглу, беню, лисого, юзіка і колю котлету? Якраз за це військо у 2019 році проголосував нарід.
показати весь коментар
29.03.2024 06:57 Відповісти
Поіменно, може посмертно?
показати весь коментар
29.03.2024 07:08 Відповісти
Б'ють Кинжалами по підземним сховищам в Стрийському районі,хочуть не тільки блекаут зробити,а й без газу нас залишити.
показати весь коментар
29.03.2024 06:59 Відповісти
По стрию? Там тоже був. Там солідно. Скоть знає де куярити.
показати весь коментар
29.03.2024 07:02 Відповісти
не по Стрию,а по району.
показати весь коментар
29.03.2024 07:05 Відповісти
Так. Згідний.
показати весь коментар
29.03.2024 07:09 Відповісти
Пасха 5 травня в цьому році. Ще чекати і чекати. На ТВ не знають?
показати весь коментар
29.03.2024 07:05 Відповісти
Вночі ракетами і дронами-камікадзе "Герань" було завдано масованого удару по об'єктах, зокрема енергетичної інфраструктури, в різних областях України. Під ударом опинилися:

- Хмельницький;
- Черкаси;
- Кременчук;
- Коростень Житомирської області;
- Дніпро;
- Миргород;
- Середньодніпровська ГЕС у Кам'янському Дніпропетровської області;
- ГЕС у Каневі Черкаської області;
- Криворізька ТЕС у Зеленодольську Дніпропетровської області;
- ТЕС у Бурштині Івано-Франківської області;
- Шепетівка Хмельницької області;
- Тетіїв Київської області;
- Стрий Львівської області.
показати весь коментар
29.03.2024 07:17 Відповісти
показати весь коментар
29.03.2024 07:29 Відповісти
Шо ти ліпиш? Яка Пасха, яке тв?
Був в Бурштині і Стрию? Там "солідно"? А де ти ще був? В Ковелі був? Здолбунові?
показати весь коментар
29.03.2024 07:25 Відповісти
Там то же був. Владивосток мало тобі? Куй мацьковський?
показати весь коментар
29.03.2024 07:57 Відповісти
"Куй мацьковський" в тебе в роті, алкаш іпанутий.
показати весь коментар
29.03.2024 08:09 Відповісти
а пригадуєте, як портновські халуї роззброїли наше ППО перед війною?
і НІЧОГО!!!
зєБОТВА, ви і досі вірите що захистити небо можно гунсявом відосиком " пачєму ми не імєєм Патріот пад каждим кустом*?
показати весь коментар
29.03.2024 07:51 Відповісти
Розсилайте всім, що параша терорист, а куйло переплюнув 11 вересня.
показати весь коментар
29.03.2024 07:55 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=jQh2jGWceqY
показати весь коментар
29.03.2024 08:15 Відповісти
кафелек кафелек ,какой кафелек ?
показати весь коментар
29.03.2024 08:28 Відповісти
❗️Протягом ночі та під ранок наші воїни знищили над областю 24 повітряні цілі, - Лисак

По 12 ракет та безпілотників.

Працювали у Дніпровському, Криворізькому, Павлоградському, Новомосковському, Кам'янському районах.
показати весь коментар
29.03.2024 08:17 Відповісти
У статті нічого про знищення ворожих ракет та їх кількість. Це потрібно розуміти, що всі пропустили і вони влучили по своїх цілях?
показати весь коментар
29.03.2024 08:52 Відповісти
Бачу - наші речники конашенківську хворобу підхопили. Все збили... З дальнього - 4 крилатки і 3 ножика лишилось. Жужиків 2 штуки... А тепер питання - а що ж тоді по заходу прилітало?
показати весь коментар
29.03.2024 09:00 Відповісти