11379 відвідувачів онлайн
12 457 58

Вночі ворог завдав потужного ракетного-авіаційного удару, застосувавши різні типи ракет та ударні БпЛА. Сили ППО знищили 58 "шахедів" і 26 ракет, - Повітряні Сили. ІНФОГРАФІКА

У ніч на 29 березня ворог вдарив по об’єктах паливно-енергетичного сектору України, для цього застосував 99 ракет та безпілотників.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили у Повітряних Силах ЗСУ.

Ракетно-дронова атака цієї ночі тривала 9 годин. Ворог застосував:

  • 60 ударних БпЛА типу "Shahed-136/131" (район пусків Приморсько-Ахтарськ, Курська область - РФ);
  • 3 аеробалістичні ракети Х-47М2 "Кинджал" (із трьох винищувачів МіГ-31К – Рязанська область - РФ);
  • 2 балістичні ракети "Іскандер-М" (ТОТ Крим);
  • 9 керованих авіаційних ракет Х-59 (із дев’яти літаків Су-34 – Бєлгородська область);
  • 4 крилаті ракети "Іскандер-К" (Курська область - РФ);
  • 21 крилата ракета Х-101/Х-555 (з одинадцяти стратегічних бомбардувальників Ту-95МС – Енгельс - РФ.).

 До відбиття ракетно-авіаційного удару залучено зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил та Сухопутних військ, мобільні вогневі групи, засоби радіоелектронної боротьби Сил оборони України.

В результаті протиповітряного бою знищено 84 повітряні цілі:

  • 58 ударних БпЛА типу "Shahed-136/131";
  • 17 крилатих ракет Х-101/Х-555;
  • 5 керовані авіаційні ракети Х-59;
  •  4 крилаті ракети "Іскандер-К".

Робота ППО вночі

Топ коментарі
+17
Кацапи клепають ракети на відміну від зелебобіків. Кому ви служите, зелені слуги???
показати весь коментар
29.03.2024 08:54
+14
для того, щоб "потушити" ПС не треба влучання ракетою РСЗВ. Достатньо влучання одного дрона у трансформаторне поле ПС.
А щоб вивести з ладу два з дев'яти енергоагрегатів Новочеркасської ГРЕС, я ка є другою по енергенераії в області післ Ростовської АЕС, достатньо було влучання одного дрона з б\ч у 70 кг.
Просто давно треба відкинути всі поцифістські рефлексії, і почати хєрачить по їх енергоетичній інфраструктрі. І вже давно пора формувати у ворога і його потік ВПО.
показати весь коментар
29.03.2024 09:23
+11
у межах нашої досяжності залишилось ще десь півтора десятка працюючих колон ЕЛОУ-АВТ сумарною потужністю первинної переробки сирої нафти біля 50 мільйонів тон на рік.
показати весь коментар
29.03.2024 09:02
Коментувати
Сортувати:
Атака була ну його на йух...
Амери намагались нам заборонити херачити по нафтовій галузі підоросії?. Так от йух і вам
показати весь коментар
29.03.2024 08:53 Відповісти
у межах нашої досяжності залишилось ще десь півтора десятка працюючих колон ЕЛОУ-АВТ сумарною потужністю первинної переробки сирої нафти біля 50 мільйонів тон на рік.
показати весь коментар
29.03.2024 09:02 Відповісти
Ми стріляємо по Бєлгороду Градами, а вони по нашим енергооб"єктам потужними ракетами. Не 120-150, а точково, по конкретному підприємству. І 20 ракет та зграї дирчиків виявляється достатньо, щоб накрити ціль. Погоду хтось там вже враховує. Дощ, вітер, ніч. Збивати важче. Вчаться, розумнішають, роблять висновки. Але Світан нам розказує, що 22/95 в них старі і розвалюються!? А може вони пілотів тренують? Доки з Каспія не будуть знищуватись Тушки, чи з Північного моря бази не спалять - будемо вигрібати.
показати весь коментар
29.03.2024 09:10 Відповісти
показати весь коментар
29.03.2024 09:23 Відповісти
"Амери намагались нам заборонити херачити по нафтовій галузі підоросії" - не пзди, пздун
показати весь коментар
29.03.2024 09:09 Відповісти
Вибачаюсь, але це вони сами визнали.
показати весь коментар
29.03.2024 09:36 Відповісти
то москалі розповсюдили брехню.
Так - кацапам вдалося пропихнути свою дезу через поважне (відносно) американське видання.
Так інфу все одно потрібно фільтрувати...

Хоча фільтруваннм і аналізом інфи повинні займатись журналісти ы СМІ взагалі.
А у нас, нажаль, або прищаві пісюни неграмотні, або журнашлюхи, або інша срань.
Журналістів, типу Бутусова, одиниці.
А щоб перевірити хоча б якусь тему - потрібна кропітка робота колективу.

А так - маємо те що маємо. Отже - обісцяні журнашлюхи перш за все винні у тому що ми маємо наразі.
Отже - поки не буде в Україні незалежної ЗМІ - а цього просто не допустять - буде така фігня як зараз з Мусійчучкою і гнусавим лідором, і Будановим, і Малюком, і ... ... ...
показати весь коментар
29.03.2024 10:57 Відповісти
Треба запускати великі зграї дронів в позиційні райони виходу їхніх стратегів на рубежі атаки. Вносити хоас, провокувати френдлі - фаєр.
показати весь коментар
29.03.2024 13:53 Відповісти
Це вам так укрсмі написали про заборону?! Так амери учора попросили вашого президента України говорити правду про стан війни, а не марафонить з теплою ванною
показати весь коментар
29.03.2024 09:10 Відповісти
«Амери учора попросили» - це вам дойче веллє написало?

Амери - це один поц з Держдепу попросив, який як и ви там у Хєрманіі з теплої ванни занадто далеко від війни та не розумієте своїм підстаркуватим розумом з Альцгеймером , що під час війни діє військова цензура, без якої нам не перемогти.
показати весь коментар
29.03.2024 10:08 Відповісти
Ні Цензор, але ви ж реально шукали мої коменти, а не анонси ресурсу. Хвора людина, тримайтесь, бо у вас ще багато поганих днів попереду,бо я не піду з ресурсу попри вашу хвору уяву
показати весь коментар
29.03.2024 10:11 Відповісти
Хвора тьотя звичайно не піде з ресурсу, бо працює на ворога та розганяє зраду.
показати весь коментар
29.03.2024 10:16 Відповісти
Обісраний тупий пєдік - від тебе лаптями смердить.
показати весь коментар
29.03.2024 11:08 Відповісти
Це був фейк про американців 🙁
які щось там забороняли !!
показати весь коментар
29.03.2024 10:40 Відповісти
Кацапи клепають ракети на відміну від зелебобіків. Кому ви служите, зелені слуги???
показати весь коментар
29.03.2024 08:54 Відповісти
Оману вони служать, Оману!
показати весь коментар
29.03.2024 09:00 Відповісти
Кацапам є де клепати і є за що-мільярди баксів за газ та нафту постійно капають. Нехай би сьогодні усіх зелених підсрачниками витурили би нах-як особисто ти плануєш клепати ракети та ще й такі далекобійні, як у кацапів ? І з чого їх запускати плануєш ?
показати весь коментар
29.03.2024 09:01 Відповісти
маринуй асфальт та смокчи бітум.
показати весь коментар
29.03.2024 09:16 Відповісти
Те що у тебе тільки асфальт у голові-то зрозуміло. Але на мої запитання спробуєш відповісти ?
показати весь коментар
29.03.2024 09:31 Відповісти
навіщо? такому талановитому танцюристу, мислити ж протипоказано.
показати весь коментар
29.03.2024 09:35 Відповісти
Замість відповіді-злилося. Очікувано.
показати весь коментар
29.03.2024 10:28 Відповісти
дяку чоловіче, одна курка чатує на мене, мабуть, давно не займана та орально спроможна клавоблудка, авжеж?
показати весь коментар
29.03.2024 23:33 Відповісти
Запитайте інтелектуальний розум про війну в Україну і пріоритети-дороги чи Армія. Армія в пріоритеті, а дороги тільки як допомога логістики для фронту, критичної інфраструктури, а не в Карпатах.
показати весь коментар
29.03.2024 10:13 Відповісти
Я завдав конкретні запитання-на яких потужностях, за який рахунок, у яких кількостях, з яких розробок ми будемо клепати ракети кацапської дальності, та з чого ми їх будемо запускати ? Замість асфальту зараз треба клепати снаряди, міни та дрони, у тому числі далекобійні. Абсолютно очевидно що міністр оборони та вище керівництво у цьому некомпетентні. Але щодо ракет-зніміть рожеві окуляри.
показати весь коментар
29.03.2024 10:39 Відповісти
Та ці дебіли не думають, їм головне щось про асфальт чи Оман написати. Розуму, як у равликів.
показати весь коментар
29.03.2024 11:47 Відповісти
що, гАлАсувала за віслюка та не маєш сечі терпіти ці знущання над .ідером взесвіту?
показати весь коментар
30.03.2024 11:55 Відповісти
Потужність в Україні є, заводи були евакуйовані, розроблені технології збережено,так про що ви? Чи просити легше чим виробництво зброї налагодити. Поганому танцюристу завжди взуття заважає
показати весь коментар
29.03.2024 12:22 Відповісти
"Потужність в Україні є, заводи були евакуйовані, розроблені технології збережено,так про що ви?"
Про що я ? Ви хоч знаєте що таке ракета ? Її виробляти можна не у будь-якому гаражі, якщо ви не в курсі. Для повноцінного циклу виробництва використовуються одразу декілька підприємств (а то і декілька десятків). По яких за 2 роки добряче поприлітало. І для того щоб запускати ракети сотнями, як це роблять кацапи-ніякого асфальту та говномарафонів не вистачить. Це мільярди доларів. Але це ще не все. Про технології кажете ? В України фактично були підготовлені тільки Грім-2 та Нептун. Може нагадаєте, що у нас ще зарили у асфальт носіїв та ракет класу калібрів, х-22, х-55, х-101, х-555, кинжалів, цирконів ?
"Чи просити легше чим виробництво зброї налагодити. "
Звичайно, що з Німеччини, у якій тихо і не волає постійно сирена повітряної тривоги, про таке казати-дуже просто. Але ми живемо сьогодні і українці гинуть ЩОДНЯ. Тому часу немає розумничати, що там краще та коли в України з'явиться власна зброя. Ця зброя потрібна зараз. Знову таки, якщо ви не у темі-Україні щодоби потрібно тільки одних снарядів під 10000, щоб зберігати паритет з кацапами. ЩОДОБИ. Для розуміння-США до 22 року виробляли 14 тисяч на місяць. У 23-му почали виробляти-28 тисяч за місць. 3 дня роботи нашої арти у повному завантаженні. Так то-Штати, з їх найвеличезнішим впк у світі, з економікою та кількістю громадян. А ви там у Німеччині вважаєте, що понівечена Україна здата впоратися сама, без просьб, головне-щоб без сакрального асфальту ?
показати весь коментар
29.03.2024 13:43 Відповісти
Питання правильні. Але читачі не повинні знати такі деталі.

Цікаво інше. Рік- півтора назад урядовці і експерти говорили що до кінця 2023 року полетять Вільхи і Сапсан. Пів року назад говорили, що строки переносяться на перший квартал. Що це було? Суцільня брехня чи чергове відтермінування?
показати весь коментар
29.03.2024 12:31 Відповісти
Мені, звісно, до експерта далеко, але ,,Грім" і ,,Грім-М", нє? І гроші б знайшли і де виробляти і чим запускати. Було б бажання
показати весь коментар
29.03.2024 16:12 Відповісти
Я про Грім вище писав, нє? Якщо не роздивилися, то і про інші назви, певно, не роздивитеся.
показати весь коментар
29.03.2024 16:31 Відповісти
Кому ви служите, зелені слуги?
----------------------------------------------------
В конце вместо слова "слуги", напрашивается другое слово, тоже начинающееся на букву "с"
показати весь коментар
29.03.2024 12:08 Відповісти
пАтужну відповідь, надасть потуг ОПи в зебіломарафеті.
показати весь коментар
29.03.2024 08:56 Відповісти
НАГАДУВАННЯ зєБОТВІ, пригадайте як ДБР вашого лідора знищіло перед війною наше ППО, коли вкрало клістрони?
То що, "Байден, закрой нєба*, чи все ж таки зєХРЯК,
Складай повновпження?
показати весь коментар
29.03.2024 08:56 Відповісти
чем ответила Украина ??? замороженными бениным Нарко Дегенератом программами пво или асфальтом положенным через бенины фирмы прокладки в три дорого?? не подскажите зелеДрочеры...
показати весь коментар
29.03.2024 08:59 Відповісти
таким чином долетіло і так чи інакше влучило біля 5.4 тон вибухівки
5 балістик (по 500 кг), 4* Х-59 (300 кг), 4* Х-555 (400 кг), 2 мопеди (50)
прикро, але у масштабах країни не вражаюче
показати весь коментар
29.03.2024 09:11 Відповісти
Ще частина не долетіла, не влучила, вийшла з ладу після запуску. До речі, а де наша розпіарена нова РЕБ, яка глушить ракети?
показати весь коментар
29.03.2024 09:47 Відповісти
Нда , похоже Путло поймало кураж , ске у него получается в его планах уничтожения Украины в долгую.
Ждем ожидаемую реакцию Военного Вождя . В полночь ОНО опять будет дякувати тех , дякувати этих , співчувати тем , співчувати этим , будет опять перечислять с кем встретился или с кем переговорил по телефону .... одно и тоже уже третий год.
Зеленский , 20 мая легитимное время твоей пятилетки заканчивается . Езжай в свой Израиль к счетам и недвижимости , хватит уничтожать Украину с помощью Путина и его Орды!
Во власть в Киеве надо срочно возвращать профессиональных политиков и дипломатов , чтобы начать выгребать из этой катастрофической ситуации ... пока Путло окончательно не разорило Украину.
показати весь коментар
29.03.2024 09:25 Відповісти
Истерика у ЗЕЛЕбобика началась . Не сочувствую. Папередников оно ругает.

При Папереднике стояли целыми Авдеевка , Мариуполь , Северодонецк , Бахмут , Соледар ... ; не были сданы за неделю по договорняку ( или проданы ) гигантские территории на Юго-Востоке; работали ЗАЭС и Каховская ГЭС ; было невредимым Каховское водохранилище с оросительной системой ; миллионы граждан Украины не мыкались на чужбине в качестве беженцев ; не было сотен тысяч погибших и искалеченных воинов , вдов , сирот ... и ГЛАВНОЕ - сосед-психопат сидел тихо после февраля 2015 года ! Папередник грабував країну? Та нехай би й далі так грабував , аби в країні все лишалось би цілим , як п'ять років тому ! Опять же вопрос к ЗЕЛЕбобику - если Папередник все разворовал , то почему в СИЗО сидит Беня? Может потому , что Беня слишком много знает , как во власть заводили эту "зелену шпану ліквідаторів", как точно выразился в декабре 2019 года на заседании ВР покойный ныне Хмара ?!

А ти не нервуй , запишись до лікаря ... може ще не пізно.
показати весь коментар
29.03.2024 12:49 Відповісти
Да ті що херню несли про з'їдені бобрами детонатори взагалі мозку не мають тому ваше посилання як ота срана ганчірка ,лише для лохів марафону
показати весь коментар
29.03.2024 13:00 Відповісти
Показник по знищенню ворожих ракет і дронів дуже добрий ,але де наші ракети ?колись Кучма передав рашистам 300 ракет і всю стратегічну авіацію і жодних питань до цього горе президента в правоохоронців немає.
показати весь коментар
29.03.2024 09:28 Відповісти
Ну а які можуть бути питання? Олігархам дешевий газ - кацапам бомбери і ракети. Він же не з доброти душевної.
показати весь коментар
29.03.2024 09:48 Відповісти
Кацапи знищують Україну а під.раси з Банкової чекають поки це станеться, щоб підписати капітуляцію. Як домовилися. Хтось ще хоче продовжити термін перебування цієї банди біля влади? Чи, може, час наступного Майдану?
показати весь коментар
29.03.2024 09:54 Відповісти
Не "враг", а оккупант.
показати весь коментар
29.03.2024 09:59 Відповісти
ПОТУЖНА ВІДПОВІДЬ
показати весь коментар
29.03.2024 10:04 Відповісти
Закордонні боти радіють, коли у нас такі нічні потужні прильоти. Уявляю, як вони будуть радіти, коли нам прилетить щось ядрьоне.
показати весь коментар
29.03.2024 10:18 Відповісти
Не дай Бог !!
показати весь коментар
29.03.2024 10:49 Відповісти
Спасибі нашим воїнам за захист неба . Слава ЗСУ!
показати весь коментар
29.03.2024 12:41 Відповісти
Добре що союзники надали ППО. БО з ЗеКоМандою мородерів й "потужним янєтряпка" президентом ***** набагато більше горя міг наробити!
Подяка Захисникам України та Союзникам!!!
показати весь коментар
29.03.2024 12:57 Відповісти
В районі 50% ефективності ППО у збитті запущених ворогом ракет. Невже на шахіди витратили запас ракет ППО?
показати весь коментар
29.03.2024 13:24 Відповісти
Чому припинилися атаки на кацапські НПЗ?
показати весь коментар
29.03.2024 14:03 Відповісти