9434 відвідувача онлайн

Окупанти вперше застосували проти України важку авіабомбу ОДАБ-1500, - Bild

одаб-1500

Росія вперше вдарила по с. Велика Писарівка на Сумщині важкою авіабомбою ОДАБ-1500. Після удару в небі піднялася хмара диму заввишки 1 км.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на видання BILD.

Зазначається, що такою боєголовкою РФ атакувала селище Велика Писарівка в Сумській області. 

З аналізу відкритих даних, після удару авіабомби у небо піднялася хмара диму заввишки 1 км.

авіабомба ОДАБ-1500

Що відомо про авіабомбу ОДАБ

ОДАБ (об'ємно-детонуюча авіаційна бомба) - це термобаричний снаряд часів СРСР, який приблизно за 10 метрів до цілі випускає горючу суміш у вигляді аерозолю і запалює його - відбувається об'ємний вибух.

Такий боєприпас має більшу силу ураження, ніж класичний. Раніше окупанти застосовували такі авіабомби, але найменшої маси: від 170 до 500 кг.

Експерт з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке наголосив, що використання 1,5-тонної бомби в населеному пункті - "нове дно у війні Росії проти українських міст".

Топ коментарі
+27
Це вже ескалація?
показати весь коментар
30.03.2024 14:07 Відповісти
+23
Чекаємо на нові нескінченні запевнення наших партнерів-куколдів у зміцненні підтримки
показати весь коментар
30.03.2024 14:08 Відповісти
+21
Ще ні. Чекають на ФАБ-3000.
показати весь коментар
30.03.2024 14:14 Відповісти

Завантаження...