В окупованій Каховці знову зникли світло, вода, газ та зв’язок

Про це повідомив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський, передає Цензор.НЕТ.
"Знову в тимчасово окупованій Каховці зникли світло, вода, газ та звʼязок", - йдеться в повідомленні.
Наразі окупаційна "влада" не коментує ситуацію та вигадує чергове "виправдання" своєї бездіяльності, додав Соболевський.