12012 відвідувачів онлайн
2 036 26

Блінкен про майбутні відносини з Путіним та РФ: Нас цікавить політика, а не особистості

блінкен,остін

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що Захід цікавить політика Росії, а не особистості, які нею керують.

Про це Блінкен повідомив на брифінгу, відповідаючи на питання про майбутні стосунки з Кремлем та диктатором Володимиром Путіним, повідомляє Цензор.НЕТ.

За його словами, Росія продовжує агресію проти України та несе загрозу не лише сусідній країні, а й усім принципам міжнародної системи.

"Система, на яку покладаються, щоб країни не могли просто увійти та спробувати силою змінити територію та кордони іншої країни або визначити майбутнє цієї країни", - зазначив Блінкен.

Держсекретар США наголосив, що партнери України не можуть залишити без контролю дії Росії.

"Ми зосереджені на тому, що робить Росія, і, як я вже сказав, вона продовжує вести агресію проти України. У будь-якій країні нас цікавить політика, а не особистості", - додав Блінкен.

Топ коментарі
+5
міжнародне право зґвалтоване і не працює!
ніхто нікому, не дасть гарантії ні в чому!

китай вже приготував пляшку і прицілився. ще трохи і пляшка опиниться в сраці, "великої америки".

про яку політику та особистості, мямлять оці голуби миру?
показати весь коментар
05.04.2024 10:55 Відповісти
+4
І це наші гаранти? Ломаного гроша не варті нікчемні нащадки колись грізного дяді Сема
показати весь коментар
05.04.2024 10:55 Відповісти
+2
Там не сказано про мир аж нічого. Просто травмовані війною українці підозрілі дуже.

Там сказано неважливо хто лідер росіян, якщо він не змінює політику їх держави, то російська держава залишається ворогом хоч би хто не був її лідером.
показати весь коментар
05.04.2024 11:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тобіж все ж такі партнєрскіє отношенія? Фу ***** сишиа здувся несітє другіє штани ой тхью штати..
показати весь коментар
05.04.2024 10:50 Відповісти
Президент Трамп - це політика чи особистість? Одне словоблудіє.
показати весь коментар
05.04.2024 10:53 Відповісти
Бізнес, ас южюел- цьому маланцю наплювати, що Росією керує злочинець, на якому клеймо не має де ставити. Що Пуйло вбив десятки тисяч українців, розрушив, а то й зрівняв з землею українські міста. Типовий маланський цинізм: бізнес ас южюел.
показати весь коментар
05.04.2024 12:17 Відповісти
Шо за мова - так політика рашки - це путлєр
показати весь коментар
05.04.2024 10:51 Відповісти
Пілять, валодзя, жму руку абнімаю, жгі ісчо?
показати весь коментар
05.04.2024 10:52 Відповісти
І це наші гаранти? Ломаного гроша не варті нікчемні нащадки колись грізного дяді Сема
показати весь коментар
05.04.2024 10:55 Відповісти
Ну то відшукайте інших. Їх дуже багато там на базарі. Замісить того, щоб сказати дякую США і її громадянам, ще знаходиться наглості їх обливати брудом?
показати весь коментар
05.04.2024 11:07 Відповісти
біжи дякуй за 30 іржавих Абрамсів замість ядерної зброї і стратегічних бомбардувальників !
показати весь коментар
05.04.2024 12:29 Відповісти
міжнародне право зґвалтоване і не працює!
ніхто нікому, не дасть гарантії ні в чому!

китай вже приготував пляшку і прицілився. ще трохи і пляшка опиниться в сраці, "великої америки".

про яку політику та особистості, мямлять оці голуби миру?
показати весь коментар
05.04.2024 10:55 Відповісти
На месте Китая я бы прямо вот сейчас напал бы на Тайвань. Там как раз землетрясение подсобило для наступа, раз пошла такая пьянка с международным правом
показати весь коментар
05.04.2024 11:56 Відповісти
Якщо не цікавитися політикою, політика сама приходить до тебе. Якщо не цікавитися Путіними, Путіни самі приходять до тебе.
показати весь коментар
05.04.2024 10:55 Відповісти
показати весь коментар
05.04.2024 10:58 Відповісти
Там не сказано про мир аж нічого. Просто травмовані війною українці підозрілі дуже.

Там сказано неважливо хто лідер росіян, якщо він не змінює політику їх держави, то російська держава залишається ворогом хоч би хто не був її лідером.
показати весь коментар
05.04.2024 11:00 Відповісти
Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що Захід цікавить політика Росії, а не особистості, які нею керують - Американський торгаш,котрий веде "гешефт" з куйлом .Торгуються за Україну .Ціна - життя і смерть українського народу.
показати весь коментар
05.04.2024 11:03 Відповісти
Відмовтеся від допомоги США і хай веде торги за Україну кіоскер Єрмак, ділов то.
показати весь коментар
05.04.2024 11:08 Відповісти
якщо не бачите, що куйло вже майже пів року ,без моєї Вашої , а чи то кіоксерів із"зеленими клоунами " відмовив США від допомоги Україні.то хто ж Вам травматолог...???
показати весь коментар
05.04.2024 14:00 Відповісти
Дрінкінг перднув ні про що.
Жодного сенсу...
показати весь коментар
05.04.2024 11:05 Відповісти
Вот вам и западные ценности и международное право. Даже с маньяком и массовым убийцей готовы сотрудничать. Гитлер скоро не выдержит и из Ада вылезет. Ему о таких ценностях даже не снилось. США и с Талибаном готовы наверное заняться политикой. **** то 11 сентября было давно и неправда.
показати весь коментар
05.04.2024 11:09 Відповісти
ви напевно прикидаєтесь, що не читали висерів московитів щодо теракту 11 вересня - там пряме звинувачення уряду США , що підірвав торговий центр аби звинуватити бенладена
показати весь коментар
05.04.2024 11:46 Відповісти
Дружат с тем, с кем выгодно. Что то не заметно от вас критики американцев за поддержку режимов в Саудовской Аравии, Кувейте, Ираке и Иране. И что то не видно, как вы негодовали по поводу французских миссий в Нигере. Про Бельгийские операции наверное вообще бессмысленно спрашивать вашего мнения.
показати весь коментар
05.04.2024 11:57 Відповісти
"інтернаціоналіст".- не навязуй рашистську пропоганду.Давай краще .чому Англія ,США .Франція не відкривають другий фронт проти рашиста....???
показати весь коментар
05.04.2024 14:03 Відповісти
Ну так это лежит на поверхности. Очевидно боятся эскалации. Логично дать Украине больше оружия, но каждый раз это приводит к более агрессивным ударам кацапстана по вашей инфраструктуре. И каждый раз после этого запросы растут. После уничтожения мощностей Днепрогэс Кулеба посчитал количество комплексов патриотов на дежурстве у нато и попросил их все к вам. Чего он будет просить, если кацы применят хотя бы тактическое яо по обьектам всу? Плюс представьте реакцию других стран от того, что одна страна применила яо в нападении, а не защите. Это сразу приведет в росту подпольного производства яо по всему миру и их полтика сдерживания пойдет к псу под хвост. Знаете, что будет если производством яо займется весь мир? Это приведет к огромному скачку в данных технологиях. Знаете что означет скачок в технологиях? В уменьшении конечного изделия. Буквально к 2040 годам у всех будет современное малое яо размером с 5 литровую баклажку воды. Я думаю не стоит писать про новую эру терроризма с такими технологиями. Вы же я думаю не сомневаетесь, как например муслимские фундаменталисты используют подобное. Вот этого всего и боятся страны, которые вы перечисили.
показати весь коментар
05.04.2024 14:37 Відповісти
Плюс представьте реакцию других стран от того, что одна страна применила яо в нападении, а не защите. Это сразу приведет в росту подпольного производства яо по всему миру и их полтика сдерживания пойдет к псу под хвост. Знаете, что будет если производством яо займется весь мир?-Насмішив із Північною Кореєю,Іраном,Ізраїлем і є підозра на ще де-кілька країн.котрі якщо не мають ЯО.то дуже близькі до його отримання....
показати весь коментар
05.04.2024 19:17 Відповісти
росія не змінюється. Новий президент підорахи буде такий же, як путлєр. Це глибинне несвідоме росіян.
показати весь коментар
05.04.2024 12:55 Відповісти