9953 відвідувача онлайн
4 876 46

Комітет Ради з питань правоохоронної діяльності рекомендує дозволити мобілізацію засуджених

призов,мобілізація,тцк

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності рекомендував ухвалити законопроект, яким пропонується дозволити мобілізацію засуджених.

Про це у коментарі РБК-Україна заявив голова комітету Сергій Іонушас, інформує Цензор.НЕТ.

"Комітет рекомендував прийняти за основу законопроект 11079-1, який дозволяє мобілізацію засуджених до позбавлення та обмеження волі", - зазначив Іонушас.

За його словами, мобілізацію буде заборонено для тих осіб, які вчинили злочини проти національної безпеки. Також не призиватимуть засуджених за тероризм, вбивство двох або більше людей, згвалтування, педофілію та ДТП зі смертельним наслідком під впливом наркотиків чи алкоголю.

Топ коментарі
+14
показати весь коментар
08.04.2024 21:49 Відповісти
+9
Давно пора
показати весь коментар
08.04.2024 21:13 Відповісти
+9
краще ментов послати на фронт
показати весь коментар
08.04.2024 21:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А Серлеща???
показати весь коментар
08.04.2024 21:10 Відповісти
а серлеща довічно з конфіскацією
показати весь коментар
08.04.2024 21:39 Відповісти
Логично
показати весь коментар
08.04.2024 21:12 Відповісти
А ШО НАПИСАЛИ ВАМ, БЕЗПРАВНІ ДЕПУТАТИ, 5-6 менеджерів вови- це ж його конституційна парафія, ну як Залужного гнати й його команду генералів, а Вам лиш покращувати та вдосконалювати 450 головами та мізками
показати весь коментар
08.04.2024 21:13 Відповісти
вова в доміке а ви в смітниках?
показати весь коментар
08.04.2024 21:14 Відповісти
Давно пора
показати весь коментар
08.04.2024 21:13 Відповісти
скоріше б усіх "слуг" засудили
показати весь коментар
08.04.2024 21:13 Відповісти
треба частіше їм нагадувати про грати - тоді на колінах приповзуть до вови будувати коаліцію єдності без Стефанчуків та Шмигалятини у кабміні
показати весь коментар
08.04.2024 21:17 Відповісти
хто ними буде командувати? хто гарантує, армійську дисципліну, а не воровской уклад?
як що, засуджений зі зброєю втече, до ворога, хто понесе покарання?
показати весь коментар
08.04.2024 21:16 Відповісти
Я так розумію у вас черги в військкомати чесних та відповідальних, навіть не знаєте як вибрати з них найкращих та по справжньому гідних
показати весь коментар
08.04.2024 21:27 Відповісти
з тцк, у нас нормально. конкретно, в дарницький, черга. що в саме тцк, що на влк. три місяці ходив, кожного разу стояв.
показати весь коментар
08.04.2024 21:32 Відповісти
Гарантує майбутня амністія, честь і повага після дембеля.
показати весь коментар
08.04.2024 22:02 Відповісти
краще ментов послати на фронт
показати весь коментар
08.04.2024 21:16 Відповісти
Їх не можна . Вони не люди. Як і депутати і артисти цирку
показати весь коментар
08.04.2024 21:49 Відповісти
Тепер ТЦКашники будуть ''бусикофікувати'' зеків.
показати весь коментар
08.04.2024 21:16 Відповісти
небеспечно!
показати весь коментар
08.04.2024 21:31 Відповісти
Як подружка Соні Морозюк і жінка "смотрящого" від Татарова і Єрмака шикує на війні
https://www.youtube.com/watch?v=esSrzETqXFg
показати весь коментар
08.04.2024 21:17 Відповісти
Та чого там зупинятись на засуджених ? Треба як кацапи, і з психдиспансерів тягти у військо. І наприкінці НОУ-ХАУ для слуг, асаблівА для кохАної мар'яни: треба з будинків престарілих мужиків, особливо з деменцією, повишкрібати !
показати весь коментар
08.04.2024 21:18 Відповісти
Щось про замовника Гандзюк було. Магер?Шмагер?
Ціх хотять відбілити, що кислотою жінку вбили. За якісь сраний ліс?
Ну- ну.
Слово дідовщина - заграє новими фарбами.
Може ще право відновлять командному складу застосовувати зброю проти підлеглих, в якості виховного процесу виконання наказу.
показати весь коментар
08.04.2024 21:21 Відповісти
В ВСУ не надо, в бригаду НП "Лють" в самый раз.
показати весь коментар
08.04.2024 21:22 Відповісти
Віина на виснаження - ************ всі
показати весь коментар
08.04.2024 21:24 Відповісти
Віина на виснаження - ̶з̶н̶а̶д̶о̶б̶л̶я̶т̶ь̶с̶я̶ помруть всі
показати весь коментар
08.04.2024 21:39 Відповісти
чікі-брікі і в дамкі (с)
показати весь коментар
08.04.2024 21:37 Відповісти
Главное "маслину" не поймать.)
показати весь коментар
08.04.2024 21:58 Відповісти
Виключно на лопату , окопи рити . Не дай Боже їм зброю дати !!
показати весь коментар
08.04.2024 21:42 Відповісти
комітет з правоохоронної діяльносі а короче галімі мусара дадуть зброю і рецидивістам і дітям і вагітним жінкам аби не зняти бронь з мусарів.... тебе, мене наших родчів, знайомих, хто буде кошмарити????з елених пдарів і тих хто перефарбовується під любу владу хто буде захищати від нас???? так що не алеко аша влада зе втекла від методів мобілізації *****....
показати весь коментар
08.04.2024 22:22 Відповісти
показати весь коментар
08.04.2024 21:49 Відповісти
Е багато хлопців на тюрьмі з патріотичним настріем..в котрих загинули рідні доки вони сиділи..вважаю то добре..
показати весь коментар
08.04.2024 21:52 Відповісти
Коли б не було патріотів, а був тільки Зеля з кварталом, то можна і засуджених.
показати весь коментар
08.04.2024 21:55 Відповісти
Давно пора.
показати весь коментар
08.04.2024 21:55 Відповісти
Оце тупе мавпування кацапів уже дістало. Думати головою ну просто зась! У кацапів засуджених 600 000, а у нас близько 50 000. З них придатними до військової служби за станом здоровя та типом скоєних злочинів набереться тисяч 20 і саме з цих 20 000 тим хто бажає укласти контракт з ЗСУ і твердо "став на шлях виправлення" таку можливість можна надати. Це не мобілізація всіх "по списку"!!! Там є такі персонажі, яким давати в руки зброю є злочином проти людства... Кацапам пофіг бо їх мета геноцид українців і утилізація зеків в "мясних штурмах". Нам така поцуплена у кацапів практика боком вилізе... Замість того щоб засуджених судом злочинців мобілізувати краще позбавити їх виборчих прав.
показати весь коментар
08.04.2024 22:02 Відповісти
Малюська обіцяє набір лише добровільний.
Чи вірю я йому? То вже інше питання.
показати весь коментар
08.04.2024 22:07 Відповісти
В колонія "добровільно голосують за Президента"... Угу... А хто не проголосує "як треба" тому піздєц...
показати весь коментар
08.04.2024 22:15 Відповісти
з цих 20 000, половина відмовиться.
в результаті крапля в море
показати весь коментар
08.04.2024 22:48 Відповісти
05 Жовтня 2023 Рашка:
Зараз у виправних колоніях утримується близько 266 тис. осіб
--
Відніміть жінок, підлітків і особливо тяжкі...
показати весь коментар
08.04.2024 22:38 Відповісти
Що в Україні дійсно засуджують за педофілію, чи цей хрєн далекий від юриспруденції?
показати весь коментар
08.04.2024 22:02 Відповісти
Ну от посадять мене за розтрату майна, а потім взад мобілізують…
показати весь коментар
08.04.2024 22:04 Відповісти
Так и делают некоторые,за много денег.Только они не на "0".У Титушки вон получилось от суда спетлять(вопрос кто его крышует),в рем.бригаде(хотя по образованию вроде агроном или около того)сержант,явно в окопы не пойдет.
показати весь коментар
08.04.2024 22:14 Відповісти
А потім знов посадять, бо в армії і штабах суцільні ідійоти та роздолбаї, а тилові хом'які вимагають когось покарати. Потім по-новому мобілізують, бо комусь служити треба. І далі по колу.
показати весь коментар
09.04.2024 08:03 Відповісти
ага нема дурних, що їм пропонуєте перестати. розводити лохов по телефону та м'яти півнів на нарах і йти на нуль з лопатою проти танка? може все ж озброєних та присягнувших мусорів заслати га?
показати весь коментар
08.04.2024 22:22 Відповісти
Спочатку штраф, потім ухилянта у тюрму, а потім все рівно мобілізують)
показати весь коментар
08.04.2024 23:00 Відповісти
І хто ж піде?Якщо стаття не важка,то вже краще відсидіти.Так напевно і думають засуджені.Вони ж не дурні.
показати весь коментар
08.04.2024 23:23 Відповісти
9 из 10 убегут в СЗЧ..
показати весь коментар
09.04.2024 07:47 Відповісти
Цирки и телик "бронь"! Гребем всех, кто не спрятался!
показати весь коментар
09.04.2024 08:08 Відповісти