Четверо людей загинули внаслідок обстрілу окупантами Сіверська

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Донецької ОВА.
Як зазначається, місто зазнало обстрілу з реактивної артилерії вчора ввечері - зараз вдалося встановити, що від цього обстрілу загинули четверо чоловіків від 36 до 86 років.
"Росіяни прагнуть вбити якомога більше наших людей, і єдиний спосіб убезпечити себе - евакуюватися до більш безпечних регіонів України", - закликають у ОВА.