6505 відвідувачів онлайн
3 042 19

Суд скасував арешт частини майна, яке фігурує у справі Гринкевичів

ІГОР ГРИНКЕВИЧ (ЛІВОРУЧ) ІЗ СИНОМ РОМАНОМ (ПРАВОРУЧ)

Суд скасував арешт на частину майна, що фігурує у справі проти львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, якого підозрюють у справі постачання неякісного одягу для ЗСУ.

Про це йдеться в ухвалі Шевченківського районного суду, на яку звернуло увагу видання NGL.media, передає Цензор.НЕТ.

"Зараз власником "ВТ Девелопмент" через ТОВ "Ясниський край" є львів’янин Максим Станкевич. Проте ще влітку 2023 року бенефіціаром компанії була вказана Світлана Гринкевич, дружина Ігоря Гринкевича, якого затримали в кінці грудня при спробі дати 500 тис. доларів хабаря працівнику ДБР. Він також є підозрюваним у справі щодо махінацій із закупівлями одягу та білизни для ЗСУ.

22 січня 2024 року Печерський районний суд міста Києва арештував майно "ВТ Девелопмент" у Львові, а саме:

  • будівлю площею 3100 м2, на вул. Героїв УПА, 72 у Львові
  • нежитлові приміщення холодильника-розподілювача на вул. Апостола Д., 14 площею майже 1760 м2,
  • земельну ділянку площею 0,15 га на вул. Героїв УПА.

Арешт на майно "ВТ Девелопмент" наклали в рамках досудового розслідування щодо контрактів Міноборони з ТОВ "Трейд лайнс рітейл" (власник Роман Гринкевич) і ТОВ "БК Сітіград" (власник Володимир Вдов’як).

Адвокат "ВТ Девелопмент" заявив у суді, що компанія не пов`язана "з фактами укладення та виконання договорів, які предметом досудового розслідування". Крім того, суд встановив, що слідчі не надали доказів протиправної діяльності компанії, вона не є стороною договорів, які розслідують, а майно придбали задовго до їх укладення.

Тому суд вирішив, що подальше збереження арешту майна "не виправдовується потребами досудового розслідування" і скасував його", - пише видання.

Топ коментарі
+12
Ше трохи підозри і вже держава буде винна Гринкевичам
показати весь коментар
18.04.2024 20:55 Відповісти
+10
О! Вже пАрєшалі...
показати весь коментар
18.04.2024 20:52 Відповісти
+6
девіз зеленої влали- крадіть,руйнуйте і вам за це нічого не буде
показати весь коментар
18.04.2024 20:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
девіз зеленої влали- крадіть,руйнуйте і вам за це нічого не буде
показати весь коментар
18.04.2024 20:51 Відповісти
===
це тільки початок..
,---
будуть і відшкодування за моральну шкоду Грикевичам..
..
і нові держзамовлення..
...
Україна то поле чудес
...
показати весь коментар
18.04.2024 23:58 Відповісти
Правильно!
Ділитися - добра справа!
показати весь коментар
18.04.2024 20:51 Відповісти
О! Вже пАрєшалі...
показати весь коментар
18.04.2024 20:52 Відповісти
Ну треба ж суддям за щось жити!
показати весь коментар
18.04.2024 20:52 Відповісти
Я собі уявляю, скільки бабла занесли.
показати весь коментар
18.04.2024 20:53 Відповісти
Ше трохи підозри і вже держава буде винна Гринкевичам
показати весь коментар
18.04.2024 20:55 Відповісти
Ще трохи і у Соні Морозюк знову з'являться почуття до молодшого Грінкевича.
показати весь коментар
18.04.2024 23:10 Відповісти
Всього лиш скасував, а ще вибачитись та моральні збитки відшкодувати у трьох кратному розмірі від вартості звільненого з-під арешту майна, слабо🤔🧐😁 Але всеодно "Хай живе український суд, самий справедливий та доброчесний суд в світі, ура-а-а... придурки... ***" 🤔🧐😁😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
18.04.2024 20:56 Відповісти
Причетний вовк будує готель на морі, записаний на матір, паперова зелена шана зайвою не буде.
показати весь коментар
18.04.2024 20:57 Відповісти
та нема ніякого криміналу....
воїни винуваті.
треба носити акуратніше
не повзати на пузі, не бігати по посадках та не тертися до стіни окопа.
форму гринкевича одів, сиди струнко на м"якому стулі, не на табуреті
нема стула, стань та стій
і не дай Бог повісити на себе розгрузку, мішок та автомат чи трубу.
показати весь коментар
18.04.2024 21:00 Відповісти
Це смачний плювок в обличчя українській нації !!!
показати весь коментар
18.04.2024 21:11 Відповісти
Хто б сумнівався ?
показати весь коментар
18.04.2024 21:17 Відповісти
І саме у тій частині може змінитись власник. Скоріш за все це буде найвпливовіша людина з сотні.
показати весь коментар
18.04.2024 21:41 Відповісти
Гроші це велика справа, а великі гроші це величезна справа...........ех вашу......!!!!
показати весь коментар
18.04.2024 21:53 Відповісти
Все коррупционеры- это естественная поросль на теле Украины. Народу надо у этому привыкать.
показати весь коментар
18.04.2024 23:03 Відповісти
эта страна обречена -за какие такие ценности погибают солдаты на фронте -когда вся украинская вертикаль власти от участкового до картавого жида ведет себя точь в точь как на россии
показати весь коментар
18.04.2024 23:27 Відповісти
а художниця де поділася???))
слон хоботом в Африці мулює краще...
це країна-СЮР)))
показати весь коментар
18.04.2024 23:57 Відповісти
Кто то теперь купит себе что нибудь прикольное.
показати весь коментар
19.04.2024 01:00 Відповісти