8400 відвідувачів онлайн
2 619 16

TikTok заблокував 24 проросійські канали, серед них акаунт Шарія, - ЦПД

цпд

У соцмережі TikTok почалось блокування каналів, які поширюють російську дезінформацію.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Центр протидії дезінформації.

В ЦПД зазначають, що вже заблоковано 24 канали, які просували проросійські наративи. Серед них: ostap_stakhiv_lviv, oleshkonews, diana_panchenko_tiktok, dubinskypro, zuben co, supersharij, soska.russia, zubenlive та інші.

"Робота над блокуванням каналів зі списку на території України та виявленням нових триває. Якщо вам відомі ТіkTok-канали, які ведуть підривну діяльність проти України, і ви хочете долучитись до очищення українського інформаційного простору від російського сміття, надсилайте посилання на ворожі ресурси на електронну адресу [email protected]", - йдеться в повідомленні Центру.

Топ коментарі
+4
О, добре.
показати весь коментар
18.04.2024 21:20
+4
Лише від самої паскудної назви TikTok миттєво виникає бажання ********** невідомо кого по пиці.
показати весь коментар
18.04.2024 21:35
+3
Але коменти де називаєш русню "руснею",або "недоімперією" блокують в лічені секунди
показати весь коментар
18.04.2024 21:30
Коментувати
Сортувати:
О, добре.
показати весь коментар
18.04.2024 21:20 Відповісти
Не хочуть Шарія віддавати -- каже шо він політично переслідувании і Захід вірить
показати весь коментар
18.04.2024 21:25 Відповісти
Шарій каламойша фірташ, десь там і баканов з шуфричем та резніковим, …, нікого не можуть віддати і знайти??…. А Ківа, уже давн чекає на них…
Співпадіння…
показати весь коментар
18.04.2024 21:31 Відповісти
Але коменти де називаєш русню "руснею",або "недоімперією" блокують в лічені секунди
показати весь коментар
18.04.2024 21:30 Відповісти
Лише від самої паскудної назви TikTok миттєво виникає бажання ********** невідомо кого по пиці.
показати весь коментар
18.04.2024 21:35 Відповісти
А чьо шарік досі живий і пердить ???
показати весь коментар
18.04.2024 21:37 Відповісти
Бо у 2019-му він дуже сильно допомагав зепідру прийти до влади через свій контент.
показати весь коментар
18.04.2024 22:09 Відповісти
Аж 24, кіно і німці 😁
показати весь коментар
18.04.2024 21:43 Відповісти
Це добре,меньше гімна буде литись від них!
показати весь коментар
18.04.2024 21:45 Відповісти
Шарій такий же російський, який я британець
показати весь коментар
18.04.2024 22:02 Відповісти
А чому ти погоняло педофіла пишеш з великої літери? Ти також педофіл?!
показати весь коментар
18.04.2024 22:11 Відповісти
Ахаха, пєтушарія знову відправили на парашу.
показати весь коментар
18.04.2024 22:08 Відповісти
До чего це...через 5 хвилин вони нові зроблять.... бред....