"Вагнерівці" проводять навчання для курсантів у Білорусі, - Центр нацспротиву

Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає Цензор.НЕТ.
"За повідомленнями місцевих, навчання відбулись на військовому стрільбищі "Борщівка" Речицького району Гомельської області. На них курсантів військово-транспортного факультету білоруського державного університету транспорту навчали стріляти з АК-74.
Таким чином маріонетковий режим Олександра Лукашенка проводить послідовну політику мілітаризації власного населення", - йдеться в повідомленні.