9263 відвідувача онлайн
3 045 46

На завод в окупованому Луганську через дефіцит працівників працевлаштовують підлітків

Тепловозобудівний завод у Луганську

Тепловозобудівний завод у тимчасово окупованому Луганську через дефіцит працівників на тлі мобілізації вимушений брати на роботу підлітків від 14 до 18 років.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.

Зазначається, що підлітки не мають атестата про отримання середньої чи середньої спеціальної освіти, а деякі тільки перевелися до 9 класу.

За словами голови ОВА, через мобілізацію багатьох працівників підприємство вимушено було звернутися до центру зайнятості.

"Проте і там охочих працювати на підприємстві виявилося небагато - лише школярі", - додав Лисогор.

Топ коментарі
+11
Ну - так як батьки "полегли за "русский мир" - хай "вйобоують" синочки! Мене більше всього зайобує одне : "*****?!!! Для такого треба було "перековбвасить півУкраїни? Щоб підлітки пішли працювать? У ІІ Світову зрозуміло -на нас напали! Але питання в сьогоднішньому дні: ЧОГО ВАМ ***** НЕ ВИСТАЧАЛО?!!! Адже знайомому з Луганлська було поставлено питання найманцем ще в 2014-му: "Чего вам не хватало? Вы же живёте лучше нас?!!!"
показати весь коментар
03.08.2024 11:59 Відповісти
+8
нуууу як там "жители данбаса" "не встали ни перед кем на колени?" "не кормите больше ЕС?"
показати весь коментар
03.08.2024 11:41 Відповісти
+8
Чому він досі працює? Це не військова ціль?
показати весь коментар
03.08.2024 11:52 Відповісти

Завантаження...