10224 відвідувача онлайн
6 548 4

Українські захисники відбили ворожий штурм, знищили 2 БМП, ліквідували 12 окупантів, ще 2 - полонили. ВIДЕО

На Вовчанському напрямку прикордонники відбили ворожий штурм. Російські військові двома відділеннями піхоти намагалися штурмувати позицію, яку утримують бійці Краматорського прикордонного загону.

Ворог провів артпідготовку важкими 120-міліметровими мінометами. Далі за вогневої підтримки двох БМП окупанти почали штурм з фронту і з лівого флангу.

Військовослужбовці Держприкордонслужби понад дві години вели запеклий бій. За допомогою аеророзвідки та побратимів з сусідніх позицій прикордонники знищили дві БМП, а живими залишилися лише двоє окупантів, яких взяли в полон, повідомляє Цензор.НЕТ.

Решта 12 штурмовиків були ліквідовані бійцями Краматорського прикордонного загону.

Завантаження...