Канада може допомогти Європі позбутися залежності від російських енергоносіїв, - міністр Лечче

Канада, зокрема її провінція Онтаріо, охоче допоможе Європі позбутися залежності від енергоресурсів, що постачаються із РФ.
Про це заявив міністр енергетики провінції Онтаріо Стівен Лечче під час участі у Конференції із відновлення України, що відбулася у Торонто, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Ми відвідали східну Європу й країни Балтії - передову російської агресії, - аби показати світові, (...) що нам треба свідомо працювати над позбавленням залежності від купівлі у Володимира Путіна природного газу, бензину і ядерного палива. Ми не можемо й далі фінансувати воєнну машину, яка підриває суверенітет держав не лише у Європі, а й в Азії", - сказав Лечче.
Він наголосив, що Канада й Онтаріо зокрема "можуть допомогти замінити російські ресурси на ресурси з країн демократичної союзницької країни".
"Ми продовжимо відігравати цю роль й наголошувати на цьому", - зазначив міністр.
Лечче додав, що уряд Онтаріо також підтримуватиме цілісність енергосистеми України й нещодавно виділив понад 4 млн дол США на трансформатори й генератори, "аби українці цієї зими мали тепло в домівках, усупереч зусиллям Росії із позбавлення людей доступу до електроенергії й опалення".