6888 відвідувачів онлайн
8 906 56

Сі Цзіньпін не поїде на інавгурацію Трампа, - CBS News

Сі Цзіньпін не буде на інавгурації Трампа

Глава КНР Сі Цзіньпін не поїде і не буде присутній як гість на інавгурації Дональда Трампа 20 січня. 

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише  CBS News.

Очікується, що захід відвідають посол Китаю в США і його дружина, як це буває зазвичай. Крім того, за словами джерел CBS, до них можуть приєднатися додаткові офіційні особи з Пекіну.

"Посадові особи інавгурації призначили персонал, який займатиметься дипломатичним протоколом на урочистостях", - додало видання.

Запрошення Сі, передане поза офіційними дипломатичними каналами, застало зненацька і Пекін, і союзників США. Китайські чиновники, які звикли до суворого протоколу і гостро усвідомлюють динаміку сил у відносинах між США і Китаєм, залишилися здивованими щодо намірів Трампа. Запрошення надійшло в і без того напружений період між країнами.

Кілька західних дипломатів були здивовані рішенням запросити Сі, з огляду на різні погляди на Китай серед членів команди Трампа. За словами чиновників, це може стати джерелом напруженості як усередині адміністрації, так і в геополітичних відносинах.

Нагадаємо, обраний президент США Дональд Трамп запросив лідера Китаю Сі Цзіньпіна на свою інавгурацію 20 січня 2025 року.

Топ коментарі
+24
Треба булр ще ***** запросити. Ну і кон чен ина до кучі.
показати весь коментар
13.12.2024 08:07 Відповісти
+21
Смачно плюнули у пику "рєшатєля світових проблем за 24 години".
показати весь коментар
13.12.2024 08:20 Відповісти
+19
Трамп обтече, витреться і зробить міну мов нічого не сталося. Хай запросють )(уйла та Ина, ці можливо припруться, а може ні.
ХЗ.
показати весь коментар
13.12.2024 08:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Треба булр ще ***** запросити. Ну і кон чен ина до кучі.
показати весь коментар
13.12.2024 08:07 Відповісти
і усіх покатати на одному ліфті...
показати весь коментар
13.12.2024 08:18 Відповісти
показати весь коментар
13.12.2024 09:00 Відповісти
Акела промахнувся .....
показати весь коментар
13.12.2024 08:08 Відповісти
Оце бортанув! - тепер хід Трампа
показати весь коментар
13.12.2024 09:08 Відповісти
Синуля його відосік в твіттері намалює якщо насмілиться...
показати весь коментар
13.12.2024 09:35 Відповісти
та де там. той синуня тільки на Зе насмілиться відосік склєпати..
показати весь коментар
13.12.2024 10:19 Відповісти
Дональд прозріє?)
показати весь коментар
13.12.2024 08:09 Відповісти
Не хоче Сі витрачати часть на повністю керовану Кремлем маріонетку
показати весь коментар
13.12.2024 08:10 Відповісти
Обломив ''рудого''
показати весь коментар
13.12.2024 08:11 Відповісти
Трамп обтече, витреться і зробить міну мов нічого не сталося. Хай запросють )(уйла та Ина, ці можливо припруться, а може ні.
ХЗ.
показати весь коментар
13.12.2024 08:11 Відповісти
Або Зелю. Нехай одягне свою найкращу майку-акоголічку, щоб біцуху видно було.
показати весь коментар
13.12.2024 08:18 Відповісти
Зе - ніззя. Пуйло не дозволяє
показати весь коментар
13.12.2024 08:19 Відповісти
👍
показати весь коментар
13.12.2024 08:37 Відповісти
Фраснув по писку...
показати весь коментар
13.12.2024 08:16 Відповісти
Сі за вуха боїться.
показати весь коментар
13.12.2024 08:19 Відповісти
Ні, просто набісо йому спілкуватись з шісткою свого васала путіна ?
показати весь коментар
13.12.2024 08:20 Відповісти
Якщо Сі щось буде потрібно від трампусі то подзвонить одразу його хазяїну в Кремль...
показати весь коментар
13.12.2024 08:20 Відповісти
Смачно плюнули у пику "рєшатєля світових проблем за 24 години".
показати весь коментар
13.12.2024 08:20 Відповісти
Зеленський "смотрєнієм в глаза" нелюдю притягнув велику війну в Україну.
Що наробить Трамп "смотрєнієм в глаза" покаже час......
показати весь коментар
13.12.2024 09:24 Відповісти
Трамп чудить
показати весь коментар
13.12.2024 08:24 Відповісти
Синуля Трампа нещодавно показав правильний відосік, тільки тут уже копняка дали Рижому. І це перший йому серйозний дзвіночок, що час клоунів добігає кінця...
показати весь коментар
13.12.2024 08:27 Відповісти
Ына можно пригласить, ему его комунячий председатель позволит, он же у этого пса рыжего хороший парень.
показати весь коментар
13.12.2024 08:31 Відповісти
сі на весь світ послав трампа на@@р.
показати весь коментар
13.12.2024 08:32 Відповісти
для такого рівня дискусії є і контраргумент: сі просто засцяв їхати.
показати весь коментар
13.12.2024 08:45 Відповісти
сі особисто нема чого боятись, як на мою думку
показати весь коментар
13.12.2024 08:49 Відповісти
Абсолютно кожному диктатору є чого боятись і це "чого" практично завжди настає.
показати весь коментар
13.12.2024 08:50 Відповісти
мудро! 👍
показати весь коментар
13.12.2024 08:57 Відповісти
недолугий контрагрумент. бо Сі в минулому році на кілька днів приїжджав у Сан-Франциско на саміт.
показати весь коментар
13.12.2024 10:24 Відповісти
Ну це в принципі очікуємо.

Китай веде проксі-війну проти України, з ціллю вивчення реакції світу на дії, які приблизно еквівалентні майбутньому нападу на Тайвань, а також з ціллю напрацювань зменшення економічного впливу від цих реакцій. Цілі Трампа радикально протилежні.
показати весь коментар
13.12.2024 08:34 Відповісти
Цікаво, Ілона позабирає свої заводики з піднебесної?
показати весь коментар
13.12.2024 08:35 Відповісти
Щас... без китайского барахла половина штатовской промышленности ляжет, полагаю.
показати весь коментар
13.12.2024 08:44 Відповісти
Без китайського барахла ляжуть хіба що споживачі дешевого лайна на амазоні/тему/алі. Штатівська промисловість так само, як і китайська промисловість однаково завʼязані на штатівські технології.
показати весь коментар
13.12.2024 08:48 Відповісти
здається у когось коротка пам'ять і хтось підзабув як без китайських чіпів страждав американський і європейський автопром. а ще виробники електронних девайсів із високою доданою вартістю, по типу циски, амд, інтели, нвідії та інші соні з нінтендами.
показати весь коментар
13.12.2024 10:12 Відповісти
Вот интресно, когда это рыжее еще не было в президентах приезжало на мацкву и его там засняли в оргиях и обосцавшему кровати, неужели гэбня так бы его и отпустила, не попытавшись вербануть? О этих пленках только вброс был, сами они не обнародованы. Значит, на что-то намекали. На истину не претендую, но мое мнение, дол.***** рыжего пытались вербовать.
показати весь коментар
13.12.2024 08:41 Відповісти
Виходячи з того, що після поїздок до Москви він повертався з грошима для відновлення бізнесу після чергового банкрутства, то скоріше вербанули чим ні.
показати весь коментар
13.12.2024 09:01 Відповісти
ну оприлюднять вони ці пльонки. і що? Рудому пох на ті пльонки. скаже, що це фейк скльопаний. репутація? а вона хіба у Рудого бездоганна? ні. він постійно в судах воює, присяжні його вже винним визнали. і що? його все одно обрали президентом США. та й Рудий завжди скаже, що антіреклама - це теж хороша реклама. іншими словами, у Рудого давно вже виробився імунітет на такі пльонки і провокації.
показати весь коментар
13.12.2024 10:30 Відповісти
Тоже так думаю. Ну есть у ***** те пленки. Ну трахался он там, ну обосцал кровати, так то такое, рыжему на это наплевать, а вот Конгрессу США не наплевать на вербовку ********** президента. Вот есть у некоторых там такие подозрения. Озвучивали их.
показати весь коментар
16.12.2024 05:18 Відповісти
Ох же ж і лох Трамп !
дурний нарцис
показати весь коментар
13.12.2024 08:43 Відповісти
рыжий-рыжий, конопатый прибил си лопатой. А я си не бил, а я си любил... (с)
показати весь коментар
13.12.2024 08:44 Відповісти
Ну так мета цього запрошення була показати який трампакс курутий і холопи стоять у черзі до нього. Трмпакс-молодший же вчора відео виклав про те, якими будуть наступні роки - або всі смоктатимуть трампівський прутень, або на нього підуть. Через півроку такими темпами півсвіту буде ржати з рудоклована, а він сам буде доїдати свій прутень без солі. Воно ніколи не допере куди воно потрапило і що куди як. Бо імбецил.
показати весь коментар
13.12.2024 08:50 Відповісти
Макнули рудим начосом в гавно
показати весь коментар
13.12.2024 08:50 Відповісти
сі - не ссі!..
показати весь коментар
13.12.2024 08:51 Відповісти
Навіть у команді Трампа в шоці від його неадекватності. Деменція прогресує
показати весь коментар
13.12.2024 08:51 Відповісти
толі єщьо будєт, о-йо-йо-й... (с)
показати весь коментар
13.12.2024 08:54 Відповісти
а всі сміялися з Бідона
показати весь коментар
13.12.2024 10:06 Відповісти
Всі НАРЦИСИ у світі однакові. Якщо Трампу дадуть Нобелівську, то він одразу буде носитись з "мирними планами" як наш найпотужніший Лідор з угодами. Боже, невже люди всього світу дуріють, побачивши лише ОБГОРТКУ цукерки. Що стало зі світом ?
показати весь коментар
13.12.2024 09:26 Відповісти
Так воно ж і обгортка - чистий кітч…
показати весь коментар
13.12.2024 10:32 Відповісти
Хтось прогнувся але його публічно мокнули в ....
А ще китай корчить з себе нейтрального
показати весь коментар
13.12.2024 09:31 Відповісти
Маску треба розуміти ,шо його просто завалять самі США ,як шо він і далі буде робить з трампа всесвітньє посміховісько ...всі його ініціативи розтуть з кремля ...тому США швидко загубить повагу світу , як сталося з Україною , дермак та 🤡 зробили Україну розом ....
показати весь коментар
13.12.2024 09:47 Відповісти
Си берет журнал тайм с трампом на обложке и идет с ним в нужник вытереть задницу
показати весь коментар
13.12.2024 09:58 Відповісти
очікуванно, що вєлічіє Донні почнуть попускати
показати весь коментар
13.12.2024 10:05 Відповісти
На молитвенный завтрак пожрать прилетит мухой.
показати весь коментар
13.12.2024 11:14 Відповісти
Правильно. Трамп сам должен ехать к своему хозяину
показати весь коментар
13.12.2024 11:15 Відповісти
Ссыт На Пень побрезговал Чубчиком?
показати весь коментар
13.12.2024 12:47 Відповісти