Бійці 22 ОМБр завдали удару по групі корейських військових в Курській області. ВIДЕО
Воїни 1-го батальйону 22-ої окремої механізованої бригади зафіксували в буферній зоні Курської області групу корейських військових, які, всупереч звичкам російських солдат, не ховалися і не тікали від безпілотника. Натомість вони спокійно сиділи, уважно розглядаючи український дрон, який літав над їхніми позиціями.
Вже за кілька хвилин українські воїни зафіксували атакованих нашими бійцями найманців, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Лежать у різних місцях посадки, по якій завдано ураження, втім деякі ще ворушаться", - додали у публікації.
Топ коментарі
+22 Яр Холодний
показати весь коментар
16.12.2024 23:31 Відповісти Посилання +7 Serhiy Talatynnik
показати весь коментар
16.12.2024 23:29 Відповісти Посилання +5 Victor Litarchuk
показати весь коментар
16.12.2024 23:34 Відповісти Посилання