11634 відвідувача онлайн
5 009 17

Рашисти перевдягаються в цивільне та обходять передові позиції ЗСУ в Торецьку, - військовий

Ситуація в Торецьку. Окупанти перевдягаються в цивільне

Російські військові перевдягаються у цивільне та обходять позиції Сил оборони України в Торецьку.

Про це Суспільному розповів командир мінометної батареї президентської бригади Михайло (Мозок), передає Цензор.НЕТ.

"Насправді вже непоодинокі доповіді наших і суміжників, про те що були помічені й ліквідовані вороги, які просочились крізь наші порядки, перевдягаючись в місцевих, і очікували підходу основних сил", - зазначив військовий.

Така тактика, за словами командира, доволі розповсюджена на Торецькому напрямку.

"Частина військовослужбовців - це колишні ув'язнені. Їм задача ставиться проносити протитанкові міни, і закинути в район наших вогневих позицій, коли бійців не вдається вибити під час звичайних боїв. Вони намагаються підірвати будівлі, в яких знаходяться наші хлопці", - додав він.

Також малі піхотні групи, які штурмують вдень та вночі, намагаються штурмувати та обходити позиції під прикриттям туману.

Топ коментарі
+7
Тобто, аби безперешкодно шастати туди-сюди полінії зіткнення, достатньо перевдягнутися в цивільне.
показати весь коментар
03.01.2025 16:18 Відповісти
+6
лапті перевдягаються в жінок та дітей?
показати весь коментар
03.01.2025 16:09 Відповісти
+5
оля. Папа, а шо лучче - пулімьот чи танк?

Миша. Танк лучче, по пулімьоту pаз ******* і *********. (З цими словами Миша наливає вино Опанасу, Гpиші, Толі і собі).

Толя. Папа, я, як виpосту, виучуся на ахвіцеpа чи на камандіpа. А шо лучче - ахвіцеp чи камандіp?

Гриша. Та адін ***!

Опанас. Вафльониш ти іще на ахвіцеpа вчиться.

Миша. Скажи, Толя, "****** ти меня, папа, сваімі ахвіцеpами, я на моpе їду купаться. Хочеш купаться?

Толя. Я стpілять хочу!
(Лесь Подерв'янський.Кацапи. Присвячується національному питанню.)
показати весь коментар
03.01.2025 16:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Одним словом - кацапи!
показати весь коментар
03.01.2025 16:06 Відповісти
лапті перевдягаються в жінок та дітей?
показати весь коментар
03.01.2025 16:09 Відповісти
Методичку від Керенського десь надибали))
показати весь коментар
03.01.2025 16:18 Відповісти
оля. Папа, а шо лучче - пулімьот чи танк?

показати весь коментар
03.01.2025 16:10 Відповісти
Нічого не видавало в рашистах диверсантів - ні рація, ні парашют, ані труба від РПГ-7...
показати весь коментар
03.01.2025 16:15 Відповісти
показати весь коментар
03.01.2025 16:18 Відповісти
Тобто, аби безперешкодно шастати туди-сюди полінії зіткнення, достатньо перевдягнутися в цивільне.
показати весь коментар
03.01.2025 16:18 Відповісти
це Торецьк, там повно вати цивільної чекає на асвабадітелей.
цим і користуються кацапи, вдягнувся у цивільне і можеш гуляти по всьому місту, якщо свої випадково артою чи дроном не прибють.
Бачив відос де бійці у Курахові спинили такого місцевого жителя що тинявся містом, завели у гараж, самі туди зайшли і допитують чи не бачив він кацапів....
показати весь коментар
03.01.2025 16:32 Відповісти
Ну так, тцк там же ж нема, тільки органи сд...
показати весь коментар
03.01.2025 17:20 Відповісти
100%
показати весь коментар
03.01.2025 18:19 Відповісти
А ''паляницею'' ''укрзалізницею'' перевірити не здогадалися?
От в цьому випадку мова як індикатор ''свій-чужий'' ой як знадобилася.. але ж-. ''какая разніца''
показати весь коментар
03.01.2025 16:23 Відповісти
"зелений" коридор?
показати весь коментар
03.01.2025 16:33 Відповісти
Армійський автомат так просто під кожуха не сховаєш.
показати весь коментар
03.01.2025 16:39 Відповісти
І куди дивиться ТЦК!????
показати весь коментар
03.01.2025 16:50 Відповісти
та той торецьк і округи, вони можуть знати досконало. може вони там сідєлі і работалі, або в шахтах, або на фєнольному заводі? та так і залишились в тих краях, відтоптавши зону й залишившись дожидаться "руцкава міра". пам'ятаю в децтві, були такі попередження, шоб ми мелкі, менше по балках та ярах шастали, бо то двоє втікло, то троє, то з автоматом, то вбили охранніка.
показати весь коментар
03.01.2025 17:43 Відповісти
Розтріл на місці,такі вояки не підпадають під дію Женевської конвенції!
показати весь коментар
03.01.2025 19:08 Відповісти
Таких в полон не брати. Вони не можуть вважатись військовослужбовцями і при потраплянні в полон не можуть вважатись військовополоненими. Це якісь озброєні терористи в зоні бойових дій.
показати весь коментар
03.01.2025 21:59 Відповісти