4083 відвідувача онлайн
13 353 42

Нова розробка Сталевого фронту: панцири для Patriot від інженерів Метінвест

захисні панцирі для ЗРК Patriot

Метінвест в рамках ініціативи "Сталевий фронт" налагодив виробництво захисних панцирів для ЗРК Patriot.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу компанії.

Компанія вже виробляє сталеві екрани для основних вітчизняних танків Т-64 та Т-72, американських танків M1 Abrams і БМП Bradley, а також готується інтегрувати їх на різні модифікації Leopard 2. Наразі сили оборони отримали понад таких 300 екранів.

Метінвест повідомляє, що новою розробкою став захист для американських ЗРК Patriot, які захищають небо над Україною.

"Захисники неба теж потребують надійного захисту. Оскільки це один із головних напрямів ініціативи Сталевий Фронт, в якому ми маємо великий досвід, недивно, що саме нам довірили таку відповідальну місію. За півтора місяця ми з нуля створили проєкт і за кресленнями виготовили з української бронесталі Метінвесту щит для екіпажу ЗРК Patriot, який гарантує захист від уламкових уражень як оборонцям, так і комплексу керування системою ППО", — відзначив керівник напряму сталевого виробництва Метінвесту для потреб української армії, операційний директор Групи Метінвест Олександр Мироненко.

Новий виріб - це бронепанцир для мозкового центру ЗРК Patriot, модуля управління комплексом MIM-104, що керує системою протиповітряної оборони від уламкових уражень. Його виготовлено зі сталі марки 30ХН2МА, що відзначається підвищеними властивостями зносостійкості, міцності, в'язкості та опору до механічних навантажень.

захисні панцирі для ЗРК Patriot

Панцир складається з майже 200 елементів — пластин броньованої сталі завтовшки до 8 мм, які захищають центр управління комплексом ППО. Загальна вага панцира перевищує 2,6 тонни, проте жодним чином не впливає на функціональність чи мобільність комплексу. Над створенням панцира для ЗРК Patriot працювала команда проєктних інженерів, які курували роботу токарів, слюсарів, механозбірників та електрогазозварювальників.

захисні панцирі для ЗРК Patriot

Система Patriot — зенітний ракетний комплекс. Серцевиною системи є радар AN/MPQ-53 Patriot, іменем якого й назвали увесь комплекс. Це багатоцільова радіолокаційна станція з пасивною фазованою антенною решіткою (ПФАР), що працює у G або H-діапазонах. Patriot використовує передові ракети-перехоплювачі з повітря та високоефективні радіолокаційні системи. Максимальна дальність виявлення повітряних цілей становить 170 км.

Сталевий фронт - ініціатива бізнесмена Ріната Ахметова, що об’єднує допомогу його бізнесів Силам Оборони. Загальна сума, яку спрямували на допомогу військовим і цивільним українцям, перевищує 10,6 млрд грн.

Топ коментарі
+12
нехай ще гуманітарку в Донецьк відвезе....
показати весь коментар
03.01.2025 20:04
+10
ай-я-яй !
що "рудий барига Ахметка" витворяє !

а ще витворяє сталеві бункери для укріплень, командних пунктів та передових шпиталів-стабиків

дякуємо !

.
показати весь коментар
03.01.2025 20:03
+9
під потужні гудки!!!
показати весь коментар
03.01.2025 20:05
Коментувати
Сортувати:
Ціна захисту не перевершує ціни ЗРК Patriot.???
показати весь коментар
03.01.2025 20:01 Відповісти
дурне запитання

.
показати весь коментар
03.01.2025 20:04 Відповісти
шутку оцінили! ахметхан може і таке учудити, а наше МО із радістю заплатить...
показати весь коментар
03.01.2025 20:15 Відповісти
ай-я-яй !
що "рудий барига Ахметка" витворяє !

а ще витворяє сталеві бункери для укріплень, командних пунктів та передових шпиталів-стабиків

дякуємо !

.
показати весь коментар
03.01.2025 20:03 Відповісти
нехай ще гуманітарку в Донецьк відвезе....
показати весь коментар
03.01.2025 20:04 Відповісти
під потужні гудки!!!
показати весь коментар
03.01.2025 20:05 Відповісти
Так ти ж не почуєш , не варто було так зарання з України тікати ((
показати весь коментар
03.01.2025 20:31 Відповісти
)) та за подоляцьких пердюків радісно. гарна їи емоційна прибавка до живої копійки.
показати весь коментар
03.01.2025 20:36 Відповісти
радій мовчки , заробітчанине , ну а подоляківцям похрін на твій ідіотизм , вони його не читають .
показати весь коментар
03.01.2025 20:42 Відповісти
)) будь здрав, вєрний мухтар!
показати весь коментар
03.01.2025 20:47 Відповісти
бувай , заробітчанине ((
показати весь коментар
03.01.2025 20:49 Відповісти
він собака команду знає одну - "жрать"... Тоді біжить!
показати весь коментар
03.01.2025 21:03 Відповісти
Жаба давить , чи тобі конкуренцію створює ? ))
показати весь коментар
03.01.2025 20:29 Відповісти
йому конкурентів немає - він один туди возив.... для своїх
показати весь коментар
03.01.2025 20:31 Відповісти
Ну тоді таки жаба давить тебе , люмпене , що тобі не попало Визнай що жадність замучила що пакет з олією та борошном на шару не отримав
показати весь коментар
03.01.2025 20:44 Відповісти
зараз ще один ботяра винитне - ахметка платить добре?
Більше не відповідаю - розумію, що тільки оплату ботярам піднімаю...
Чур, нечиста сила, чур.....
показати весь коментар
03.01.2025 20:48 Відповісти
Та , ні , давай далі маразми свої шкрябай , бо мені без тебе мало заплатять
показати весь коментар
03.01.2025 20:50 Відповісти
служивих підняли по команді "алярм, наших чморять" ))
показати весь коментар
03.01.2025 20:48 Відповісти
це ти про себе , хєйівропєєц ?
показати весь коментар
03.01.2025 20:51 Відповісти
а есть альтернатива? конкуренция? госпредприятия? а если нет - значит всю ответственность за "не смогла" в танки\бункера\средства производства \ защиты\нападения и т.д. и т.п. вместе с чинушами, министрами, депутатами и ко должны нести и конкретные физиономии, которые мы все знаем, которые во время войны игрались в оффшоры, Мальдивы, имитацию бурной деятельности и т.п., а не в оборону.
показати весь коментар
03.01.2025 23:23 Відповісти
Навіть не знаю хто з них більше допомагає військам та Україні-ЗЕ чи Гудок...
показати весь коментар
03.01.2025 20:09 Відповісти
Там, де ахметка, тільки гудки. На йух, на йух, на йух. Посадіть уже його, ну сидить же коломойським, шуфрич, що це таке недоторкане? Вова Александрович?
показати весь коментар
03.01.2025 20:10 Відповісти
Він хоч гудить , а ти от тільки пиз ..ш . Питання - хто у цьому ланцюзі найслабша ланка ?
показати весь коментар
03.01.2025 20:27 Відповісти
Я, думаю, що ти, бо "гудок" не в ту сторону гудів.
показати весь коментар
03.01.2025 20:30 Відповісти
Ну що у тебе клепки не всі вдома я зрозумів , а те що іще і "гудок" у тебе загнутий , то вже проблема , дірявий ти наш ((
показати весь коментар
03.01.2025 20:34 Відповісти
Шановний мій - зацілуй свого Ахметова, куди хочеш. На люди тільки не виставляй.
показати весь коментар
03.01.2025 20:44 Відповісти
Дірявий , свою тупість ти вже показав , тепер покажи що ти особисто для України зробив щоб гавкати на Ахметова . Раптом що , то він міг просто на все плюнути і сидіти у Європі у свої особняках , рівно як решта регіонально -зеленого бидла , ну а ці екрани вже не одне життя наших військових порятували .
показати весь коментар
03.01.2025 20:48 Відповісти
Оце ти мене удівив. Я не знав, що ахметка в Україні, оце новость. СБУ ти де? Пора.
показати весь коментар
03.01.2025 21:00 Відповісти
Дірявий , що таке "удівив" ? Зробив тебе вдівцем , позбавив цноти , чи зробив трансгендером ?
показати весь коментар
03.01.2025 21:03 Відповісти
краще - нехай виставить....
показати весь коментар
03.01.2025 20:51 Відповісти
це ти двічі під одним ніком , чи пара першому лаптю ?
показати весь коментар
03.01.2025 20:53 Відповісти
ти
показати весь коментар
03.01.2025 20:50 Відповісти
Так його не дістати, він же не в Україні
показати весь коментар
03.01.2025 20:19 Відповісти
Ну коломой же сидить, лазаренко сидів, а шо до цієї суки рук не хватає? Я буду голосувати колись за того, хто ахмєтку посадить, а краще пристрелить. 00
показати весь коментар
03.01.2025 20:28 Відповісти
Ухты как умненько! Фамилию назвали, надо бы и адрес домашний указать.
показати весь коментар
03.01.2025 20:38 Відповісти
... для самоката чи для новорічних подарунків?
показати весь коментар
03.01.2025 20:44 Відповісти
Там в анонсе новости была названа фамилия руководителя группы разработчиков и изготовителей системы защиты для установок ПВО. Что недопустимо во время войны. Я и прокоментировал. По части самокатов не пойму.
показати весь коментар
03.01.2025 20:52 Відповісти
Не звертайте уваги , воно чмокнуте
показати весь коментар
03.01.2025 20:54 Відповісти
Ви не в курсі новин як головного "РХБЗ"шника рашки замочили біля виходу із будинку?
показати весь коментар
03.01.2025 20:57 Відповісти
дурачёк что то выпустил, не расчитанное на полную массу техники в снаряжённом состоянии. Пиляют с умеровым на пару
показати весь коментар
03.01.2025 20:56 Відповісти
... рижий ще й отримає Героя України.
Спочатку пограбував країну, потім почав роздавати олію та крупи ,пізніше відправив своїх прислуг в Уряд ...
показати весь коментар
03.01.2025 22:13 Відповісти
И ни один идиот не смог прочитать новость до конца....
"В умовах повномасштабного вторгнення, окрім виживання бізнесу та безпеки співробітників, пріоритетом Метінвесту є посилення обороноздатності української армії. Для цього в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова компанія спрямувала на потреби захисників 4,4 млрд грн."
Вот он, голос НАСТОЯЩЕГО патриота:
"Я буду голосувати колись за того, хто ахмєтку посадить, а краще пристрелить."