9138 відвідувачів онлайн
19 199 270

Військово-політичне керівництво країни паразитує на швидкоплинній ейфорії та надіях населення, - "слуга народу" Безугла

Мар’яна Безугла

Нардепка "Слуги народу" Мар'яна Безугла заявила, що військово-політичні пріоритети України не включають, зокрема, порятунок міст і людей та реформування армії.

Про це вона написала у своєму телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.

"Росіяни беруть під контроль наші корисні копалини, захоплюють покинуті фортифікації, які зручні переважно для них, вбивають військових і цивільних, просуваються на десятки кілометрів уперед за день по НАШІЙ землі. Скоро вже, дуже скоро — "фортеця Покровськ", який зовсім не фортеця. Але, схоже, військово-політичні пріоритети — це не захист Дніпровсько-Донецького кластера природних ресурсів України, не порятунок міст і людей, не реформування армії", - заявила нардепка.

За її словами, генералам потрібно показати ще одне "вперед-вперед", довести політичному керівництву, що вони незамінні та чудово керують ЗСУ, паразитувати на швидкоплинній ейфорії та надіях населення, щоб і далі протриматися й нічого не змінювати.

"Щоб приховати свої злочини. То південний наступ у 2023, то Курщина у 2024. Що тепер? Ілюзії. Тепер — Покровськ, Краматорськ, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Харків", - написала Безугла.

На її думку, політичне керівництво України це влаштовує.

"Ні, це не підтримую і не належу до влади. Зовсім. Єдине, що в мене ще залишилося, — можливість комунікації. Але мати змогу спілкуватися і бути почутою — різні речі. Таке неможливо ні морально, ні фізично — ні витримати, ні підтримати. Трагедія та абсурд", - резюмувала парламентарка.

Топ коментарі
+40
Нічого собі - Безугла виявляється не належить до влади!
Так ми навіть дочекаємось виборів, на яких Зеленський вийде і хрипло скаже "Злочинна і корупційна влада, до якої я не належу, накоїла......"
Чим далі, тим більше одкровень нас чекає.
показати весь коментар
05.01.2025 19:24 Відповісти
+38
Дуже погано, коли людина - ІДІОТ... Але набагато страшніше, коли людина - "ІДІОТ З ІНІЦІАТИВОЮ"...
показати весь коментар
05.01.2025 19:19 Відповісти
+31
Ні, це підготовка до виборів. Вона буде відтягувати голоси тих, хто проти ЗЕ, але ніяк не за справжню опозицію. І таких буде, на жаль, дуже багато.
показати весь коментар
05.01.2025 19:25 Відповісти

Завантаження...