8955 відвідувачів онлайн
7 771 51

"Альтернатива для Німеччини" на з’їзді відмовилася засудити повномасштабне вторгнення РФ: бачимо майбутнє України як нейтральної держави поза НАТО і ЄС

АдН не засудила війну РФ проти України

У неділю, 12 січня, на з'їзді у місті Різа у Саксонії партія "Альтернатива для Німеччини" не включила до своєї передвиборчої програми пункт із засудженням повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Про це пише DW, повідомляє Цензор.НЕТ.

Повідомляється, що депутат Бундестагу Альбрехт Ґлазер запропонував включити до маніфесту "АдН" положення, яке засуджує агресію РФ.

Він розкритикував той факт, що у 85-сторінковому проєкті програми партії на виборах до Бундестагу "немає жодного слова" критики нападу Росії на Україну.

У запропонованій ним пропозиції було зазначено, що війна РФ "нехтує багатьма нормами міжнародного права війни щодо захисту цивільного населення", і тому "АдН" "засуджує поведінку президента Путіна".

Однак 69 відсотків з приблизно 600 делегатів з'їзду проголосували проти цієї ініціативи.

Як пише DW, в ухваленому проєкті програми "АдН" війна в Україні згадується лише побіжно - без критики Росії.

"Війна в Україні розхитала європейський мирний порядок. Ми бачимо майбутнє України як нейтральної держави поза НАТО і ЄС", - йдеться у проєкті документу "АдН".

Нагадаємо, що 11 січня делегати з'їзду правопопулістської "Альтернативи для Німеччини" (АдН) одноголосно проголосували за висування співголови партії Аліс Вайдель кандидаткою в канцлери ФРН. Вона пообіцяла, що Німеччина знову отримуватиме російський газ через газопровід "Північний потік".

Топ коментарі
+21
Судячи із світової тенденції приводити до влади дебілів, "АдН" має непогані шанси.
показати весь коментар
12.01.2025 22:17
+20
Дуже сподобалось німцям купувати кацапський газ за 200, а продавати за 800 - 1000 по Європі та розповідати всім як вони добиваються економічного лідерства. Стара ***** мєркєль з ****** дооовго та добре лохів розводили
показати весь коментар
12.01.2025 22:23
+10
Альтернатива для Німеччини
показати весь коментар
12.01.2025 22:34
Коментувати
Сортувати:
дойче-рашенс ідіотен !

"нейтральний статус" України під загрозою нової рашиської агресії =

власна українська Ядерна Зброя !

.
показати весь коментар
13.01.2025 00:23 Відповісти
Судячи із світової тенденції приводити до влади дебілів, "АдН" має непогані шанси.
показати весь коментар
12.01.2025 22:17 Відповісти
Як ці пібари добре все бачать за рублі...
показати весь коментар
12.01.2025 22:18 Відповісти
Підстаркуваті агенти штазі зібралися на з"їзд
показати весь коментар
12.01.2025 23:35 Відповісти
А що ще можна було чекати від довб*****в з татухами черепа на лисині...
показати весь коментар
12.01.2025 22:20 Відповісти
Історична традіція Німеччіни ,призведе ,до великої пі* дюліни , від ЄС в цілому . Всі ще пам'ятають 39 р !!!
показати весь коментар
12.01.2025 22:21 Відповісти
Отакі є німці - 10р в Європі иде віина а вони не бачуть і не осуджують
показати весь коментар
12.01.2025 22:22 Відповісти
Дуже сподобалось німцям купувати кацапський газ за 200, а продавати за 800 - 1000 по Європі та розповідати всім як вони добиваються економічного лідерства. Стара ***** мєркєль з ****** дооовго та добре лохів розводили
показати весь коментар
12.01.2025 22:23 Відповісти
То виходить що шольц, це не така велика срака як нам здавалося.
якщо виграють ці уїбани то срака буде здоровенна та ще й жирна
показати весь коментар
12.01.2025 23:18 Відповісти
НЕ виграють !

ці рашенс популярні на Сході, серед "оссі"

.
показати весь коментар
13.01.2025 00:25 Відповісти
Я в 2019му свято вірив вмудрість народу україни а воно он як вийшло
я не думав що сексолог стане послом а за вкрадені сотні мільярдів ВР буде аплодувати стоячи
так що залишається лиш надія
показати весь коментар
13.01.2025 00:40 Відповісти
Ворон ворону око не виклює.
показати весь коментар
12.01.2025 22:23 Відповісти
а що ви скажете, коли мудрий наріт обере до ради в черговий раз перероджених ригів, саме з такою програмою?
чи ви вирішили, що бойко і ко збиті льотчики? я б не поспішав....
або, ще краще, люсю арєстовіча.
показати весь коментар
12.01.2025 22:24 Відповісти
А скільки відсотків мудрого народу проголосувало за цю партію?
показати весь коментар
12.01.2025 22:26 Відповісти
Кажуть, приблизно 22%,але там фїаворити ХДС-ХСС,вони й будуть при владі,ці маргінали-популісти грають на полі німецьких "совкодрочерів" з колишньої НДР та репатріантів з раши-параши,на федеральному рівні їм нічого не світить,принаймні зараз.
показати весь коментар
12.01.2025 22:32 Відповісти
22% дебілів в успішній європейській країні яку денацифікували, але щось пішло не так. Насправді це триндець Загальне вмборче право знищить ую цивілізацію або прямо, або опосередковано
показати весь коментар
12.01.2025 22:48 Відповісти
всі ці колишні агенти "Штазі", поліцейські з НДР,різна партійна наволоч звідти,всі ці колишні комсомольці-вожаки,кацапскі репатріанти,які є німцями тільки номінально,коротше вся наволоч,а за кого ж їм голосувати,от ці фашисто-популісти й виповзли.
показати весь коментар
12.01.2025 23:24 Відповісти
Жодна партія в Бундестазі не піде до коаліції з фашистсько-путінською АдН,до речі їхня голова-лесбійка,а на параші їх зараз особливо "*******",але ж 💸 -не смердять,правда ж.
показати весь коментар
12.01.2025 22:26 Відповісти
Взагалі насрати на те, що ті фашисти думають.
показати весь коментар
12.01.2025 22:27 Відповісти
Альтернатива для Німеччини
показати весь коментар
12.01.2025 22:34 Відповісти
Там було щось цікаве?)))
показати весь коментар
12.01.2025 23:42 Відповісти
ТАМ було все !
а тут - нічого!
показати весь коментар
13.01.2025 00:37 Відповісти
****** недолугі. За вашою лядською логікою, ви не засуджуєте рашистське падло тому, що не хочете бачити Україну в європейських інституціях.
показати весь коментар
12.01.2025 22:34 Відповісти
У запропонованій ним пропозиції було зазначено, що війна РФ "нехтує багатьма нормами міжнародного права війни щодо захисту цивільного населення", і тому "АдН" "засуджує поведінку президента Путіна".

Однак 69 відсотків з приблизно 600 делегатів з'їзду,куплених рашистом,як вуличних шлюх, проголосували проти цієї ініціативи.
показати весь коментар
12.01.2025 22:38 Відповісти
Альтернативні П*дараси для Німеччини
показати весь коментар
12.01.2025 22:39 Відповісти
Кому цікава думка відвертих нациків? Прямо рекламу їм скрізь роблять. Не тільки тут.
показати весь коментар
12.01.2025 22:44 Відповісти
тут багато електорату цієї партії тусується, і взагалі німців, які будуть голосувати. точно.
показати весь коментар
12.01.2025 22:50 Відповісти
їх % немалий
показати весь коментар
12.01.2025 23:37 Відповісти
Дякуйте зебілятка блазню, якого набирали,за повний провал зовнішньої політики, яку вибудовували роками
показати весь коментар
12.01.2025 22:46 Відповісти
АФД і без Зеленського такими були. Партією з нацистським ухилом і русолюбством. І зараз деяку популярність здобули тільки тому, що грають на страхах людей перед війною і бідністю.
показати весь коментар
12.01.2025 22:50 Відповісти
і в рез-ті отримають і війну, і бідність
показати весь коментар
12.01.2025 23:38 Відповісти
Пішла ти *****, **** дойчландська. Я ще розумію "поза НАТО" тому що ніяке НАТО нас не світить взагалі. Але "поза ЕС", це про спустити всі досягнення за 10 років починаючи з Майдану а унітаз.
показати весь коментар
12.01.2025 22:51 Відповісти
Відповідь МЗС України:
"Щодо транспортування нафти до Німеччини своєю територію Україна буде зберігати нейтрально-незалежну позицію, тобто повне невтручання в цей процесс та не брати в ньому участі.".
показати весь коментар
12.01.2025 22:53 Відповісти
Quod erat demonstrandum...
показати весь коментар
12.01.2025 23:10 Відповісти
Да???? Так шо Австрии, Чехии, Франции приготовится? Штетин опять же... Данциг... Кёнигсбергу пора уже... Там вагон исторический в нормальном состоянии ещё?
показати весь коментар
12.01.2025 23:39 Відповісти
Агенти Кремля є агенти Кремля
показати весь коментар
12.01.2025 23:42 Відповісти
Онука Меркель?
показати весь коментар
12.01.2025 23:43 Відповісти
Але 30 відсотків за, вождихою там Сара Вагенкнехт. Ім'я в неї при народженні Зара, матір'ю в неї персіанка. Тому і не висовується на виборах, німці не приймуть. Ну а перси підтримують х...., тому нічого дивного немає.
показати весь коментар
13.01.2025 00:05 Відповісти
Вчергове переконуємось, скільки уйобків живе у східних землях цієї країни....

Що ж, не дивно, враховуючи, скільки там було зґвалтувань німкень у 1945-1955-х роках. Аборти, очевидно, не допомогли.
показати весь коментар
13.01.2025 00:34 Відповісти
Германии просто нужно выходить из ЕС. Как уже мудро сделала Великобритания. Скорей всего, после этого, ЕС развалится. Но это будет уже личное дело стран ЕС, а не Германии.
показати весь коментар
13.01.2025 00:34 Відповісти
Всем любителям расеюшки просто ужно убираться нахер из германии к себе на рассеюшку. Скорей всего - они окажутся в жопе, но это уже их пролемы, а не Германии.
показати весь коментар
13.01.2025 01:00 Відповісти
Нет смысла Германии оставаться в ЕС. Плюсов раз, два и обчёлся, а минусов считать замучаешься.
показати весь коментар
13.01.2025 02:19 Відповісти
Немцы сами решат, что им есть смысл делать без кацапа фомы.
показати весь коментар
13.01.2025 02:30 Відповісти
Правильно. Все граждане Германии будут решать. И, кстати, необязательно быть именно немцем по крови. Многие люди стали гражданами Германии, и соответственно, имеют право голосовать и быть избранным, по натурализации.
показати весь коментар
13.01.2025 02:37 Відповісти
А де наші ультрааправі? Але! Корчинський, Тягнибок ! Треба терміново налагоджувати звязки з французами, німцями. Пояснювати, що орда - не європейці!
показати весь коментар
13.01.2025 01:31 Відповісти
у меня очень много знакомых уехало в Германию с начала войны сейчас там самая крупная диаспора украинцев в Европе в ближайшие 2 -3 года все они получат немецкое гражданство так что для всяких АДн это последний шанс и они это знают
показати весь коментар
13.01.2025 01:48 Відповісти
Цікаво, чи німці відчувають як Путін їх повільно варить у власному соку?
показати весь коментар
13.01.2025 02:38 Відповісти
Ні, не відчувають.

Більшості міжнародно-правова ситуація пох. Живуть своїми побутово-фінансовими справами.
показати весь коментар
14.01.2025 12:43 Відповісти
Ну як прогнозують що правий розворот ключових країн, буде ще десь років 10 не меньше,то тут і випливають переспектива бути в ЕС у цей проміжок. А в умовах коли ці країни відчувають економічні негаразди втч за подорожчення енергоресурсів і звязують це з виштовхуванням з енергоринку московії-то і дії це парламенти будуть робити відповідні щодо України максимально ставлячи палки у колеса.

Про нато то взагалі все ясно. Коротче шанси були утрачені вже давно.Вступ до НАТО-коли віддавали ядерну зброю ,а ЕС у п'ятій та шостій волні 2004 та 2007-го років. Тепер коли навіть всі найближчі сусіди ставлять палки у колеса,коли ще по суті процесс узгодження не починався-то що буде коли перейдуть до узгодження по суті,а кожна їх забаганка буде затягуванням на роки . Але миж тим вже більшість українців зробила ніжками свий вибір щодо ЕС і цей процесс ще деякий час буде продовжуватися, по мірі того як тут будуть ставати нестерпні умови по різних питаннях від єкономіки до соціальной та безпекових сфер.
показати весь коментар
13.01.2025 07:38 Відповісти
В «Альтернативі» більшість є такі альтернативно розумними.
показати весь коментар
13.01.2025 10:36 Відповісти