8414 відвідувачів онлайн

Війська РФ просунулись в Часовому Яру, Торецьку та біля ще 6 населених пунктів, - DeepState. КАРТИ

Війська окупантів знову змогли просунутись в Часовому Яру та Торецьку та на Донеччині.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пишуть DeepState.

"Ворог просунувся в Часовому Яру, Торецьку, Янтарному, Нововасилівці, біля Єлизаветівки, Зеленого, Звірового та Котлиного", - йдеться в повідомленні.

Росіяни просуваються на лінії бойового зіткнення

Топ коментарі
+12
Собі дякуйте. За Зеленського, за Тищенко, за Дубінського. Вам їх хто вибрав?
показати весь коментар
13.01.2025 06:32 Відповісти
+11
Дякуємо будапештським гарантам
показати весь коментар
13.01.2025 01:46 Відповісти
+9
Дякуємо за те що не дали знищити 30-ти тисячну армію кацапів під Херсоном і таким чином дали х*йлу остаточно закріпитись і окупувати південь України. Я вже мовчу про заборону бити по території параши весь час. Thank you very much. І тепер рудий ще на 6-місяців дає х*йлу фори
показати весь коментар
13.01.2025 03:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дякуємо будапештським гарантам
показати весь коментар
13.01.2025 01:46 Відповісти
Я думаю и НАТО только для Германии, и скорей всего исклительно для неё
показати весь коментар
13.01.2025 04:14 Відповісти
скажіть будь ласка, ви особисто той нещасний меморандум читали, якщо так, то які з його положень порушили США та Британія?
показати весь коментар
13.01.2025 08:45 Відповісти
Я думаю, що 90% навіть і не збирались. А 99,9% навіть не підозрюють, що Україна ні фінансово, ні технічно не могла його обслуговувати.
показати весь коментар
13.01.2025 09:17 Відповісти
Ядерне озброєння
показати весь коментар
13.01.2025 09:18 Відповісти
всі його виконують крім рашки,якщо що
показати весь коментар
13.01.2025 10:50 Відповісти
Дякуємо за те що не дали знищити 30-ти тисячну армію кацапів під Херсоном і таким чином дали х*йлу остаточно закріпитись і окупувати південь України. Я вже мовчу про заборону бити по території параши весь час. Thank you very much. І тепер рудий ще на 6-місяців дає х*йлу фори
показати весь коментар
13.01.2025 03:32 Відповісти
Трампісти розгоняють цю маєчню. Потопили їх там нормально тоді в Дніпрі.
показати весь коментар
13.01.2025 06:00 Відповісти
Маячня це. Нікого там не потопили. Усі вийшли. Спокійно і організовано. А фельдмаршал Залужний вухами хлопав.
показати весь коментар
13.01.2025 06:35 Відповісти
показати весь коментар
13.01.2025 06:41 Відповісти
Собі дякуйте. За Зеленського, за Тищенко, за Дубінського. Вам їх хто вибрав?
показати весь коментар
13.01.2025 06:32 Відповісти
не було їх там тоді 30000 . Може 3000 ,не більше.
це все зелений піздьож від кацапських лобістів , щоб вигородить зраду зеленського і єрмака
показати весь коментар
13.01.2025 10:51 Відповісти
Ганьба верховному ішаку! Слава ЗСУ! Слава Героям!
показати весь коментар
13.01.2025 07:54 Відповісти
зеленська камарілья здає Україну і готує до капітуляції.
показати весь коментар
13.01.2025 08:43 Відповісти
Война началась в день объявления независимости Украины. Украину как государство сразу начали разрушать, готовить к оккупации. Сразу началась экономическая война, шантаж газом. Разрушили промышленность, сельское хозяйство, разогнали армию, отдали ядерное оружие, продали за бесценок танки, самолеты, ракеты и другое оружие. Украли у населения вклады, разрушили финансовую систему. Российский флот оставили в Крыму, необходим был плацдарм для нападения . После ослабления Украины как государства, Россия напала на Украину с целью уничтожения украинского государства. Притом все это сделали руками Кравчука, Кучмы и прочих с чистыми руками и прочих. По большому счету всех их и их министров обороны необходимо судить. Сегодня Россия захватывает все новые и новые территории Украины. Чтобы не создавать паники нам пудрили мозги, что Украина готовится, и что союзники помогут. К большому сожалению, союзники оказывают недостаточно помощи и ВСУ не подготовлена в количестве и качестве. Необходимо говорить правду. Необходимы очень решительные действия, а этого нет. По большому счету необходимо вводить войска НАТО в Украину, менять главнокомандующего, создавать новые силы обороны, организовывать отряды самообороны, вводить военный трибунал и т.д. и тому подобное. Я, благодарен, Цензору нет, что даете возможность высказаться и услышать мнение других людей, поднимаете народ на борьбу.
показати весь коментар
13.01.2025 10:58 Відповісти
Де победоносні відосики хрипатого віслюка де коменти найвеличнішого полководця кремлівського сирка? Злив і зрада!!!!
показати весь коментар
13.01.2025 16:04 Відповісти