4371 відвідувач онлайн
1 438 18

Путін хоче війни, а не миру, - Сибіга про сьогоднішній обстріл

удар по Києву 18 січня

Російський диктатор Володимир Путін не прагне миру, про що свідчить сьогоднішній обстріл України.

Про це повідомив у соцмережі голова МЗС України Андрій Сибіга, інформує Цензор.НЕТ.

"Дуже гучна ніч по всій Україні, зокрема в Києві, де щонайменше троє людей загинули в результаті жахливої російської балістичної атаки. Ще один доказ того, що Путін хоче війни, а не миру", - заявив Сибіга.

За словами українського міністра, Путіна потрібно змусити прийняти справедливий мир за допомогою максимального економічного та військового тиску.

За даними Повітряних сил, загалом знищено 2 з 4 балістичних ракет та 24 "Шахеди".

Удар по Києву 18 січня 2025 року

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що зранку 18 січня 2025 року у Києві прогриміли вибухи, мер міста Віталій Кличко повідомив про роботу ППО. У КМВА та Офісі генпрокурора спершу заявляли, що внаслідок атаки загинуло 4 людини, у Шевченківському районі горіла нежитлова будівля, було задимлення в під’їзді будинку. Також повідомлялося, що пошкоджено вхід на станцію метро "Лук’янівська". Згодом стало відомо, що інформація про четверту жертву в Києві не підтвердилась: через атаку РФ загинули охоронець закладу та два пасажири мікроавтобуса.

Пізніше ДСНС показали наслідки балістичної атаки РФ на Київ.

Удар по Запоріжжю

Також Цензор.НЕТ інформував, що ворог завдав удару по об’єкту інфраструктури у Запоріжжі, 8 поранених, пошкоджено будинки.

Топ коментарі
+2
Позбавив ішака такої "важливої" інформації у вечірньому відосіку. Конкуренція зростає.
показати весь коментар
18.01.2025 10:55 Відповісти
+2
(у захваті):
Ну й кмітливий же хлоп цей Сибіга!
показати весь коментар
18.01.2025 10:56 Відповісти
+2
як трамп скаже, так і буде.
подивимось, коли сибіга буде викручуватись перевзуваючись, про мир на всій планеті, та очко плєшивого, десь посередині.
показати весь коментар
18.01.2025 11:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сибіга підзаібав! - а коли путлєр казав за мир?
показати весь коментар
18.01.2025 10:52 Відповісти
Продажні маріонетки ***** типу орбана постійно про "мир" квакають. От наші і показують в черговий раз, що там немає з ким домовлятися про мир
показати весь коментар
18.01.2025 11:32 Відповісти
Навіть до Сибіги дійшло???
показати весь коментар
18.01.2025 10:53 Відповісти
Немає куди доходити, що тому Сивохі_v2 написали то і лепече
показати весь коментар
18.01.2025 16:29 Відповісти
Позбавив ішака такої "важливої" інформації у вечірньому відосіку. Конкуренція зростає.
показати весь коментар
18.01.2025 10:55 Відповісти
(у захваті):
Ну й кмітливий же хлоп цей Сибіга!
показати весь коментар
18.01.2025 10:56 Відповісти
сбіга не просто кмітливий хлоп! сибіга наближений до володаря хрипатого зе!гундоса, холуй.
показати весь коментар
18.01.2025 11:04 Відповісти
А на*ріна йому мир? *уйло щодня шмат України відкусує.
показати весь коментар
18.01.2025 11:00 Відповісти
Та невже зрозумів ? путін це терорист, маняк вбивця він розуміє тільки силу, допоки не буде зупинений наступ рашистів на Донбасі годі думати про якийсь мир і навіть Трамп не змусить . Єдине чого цей виродок боїтся це бунт на росії ,коли в цієї імперії зла закінчатся гроші і вона буде не спроможня підтримувати війну так і певні соціальні стандарти для бидлонаселенія, ну або здохне ця істота є надія що новий керівник захоче позбутись ізоляції в світі .
показати весь коментар
18.01.2025 11:05 Відповісти
а для цього потрібно бомбити мааасквууу. що б мааасквіічі, обісрані, в паніці бігли звідти до уралу.
показати весь коментар
18.01.2025 11:08 Відповісти
як трамп скаже, так і буде.
подивимось, коли сибіга буде викручуватись перевзуваючись, про мир на всій планеті, та очко плєшивого, десь посередині.
показати весь коментар
18.01.2025 11:06 Відповісти
Что то буркнул,дипломат Зе.
показати весь коментар
18.01.2025 11:20 Відповісти
Треба добивати маніяка всім світом...
показати весь коментар
18.01.2025 11:36 Відповісти
Пока идет война - идут боевые действия, идут обстрелы городов, и не важно кто чего хочет. Это война. И рашисты всегда так воевали.
Если Трампу удасться его план, то после прекращения огня, война начнет затухать и обстрелы постепенно прекратятся.
Поясните это Сыбиге.
показати весь коментар
18.01.2025 11:58 Відповісти
Заодно, поясніть хто небудь Сибігі, що дипломат взагалі то повинен слідкувати що він взагалі каже. Якщо він взагалі дипломат.
показати весь коментар
18.01.2025 17:21 Відповісти
"***** хочет войны, а не мира, - Сибига о сегодняшнем обстреле" - ТУПАЯ сибига только сейчас это поняла ??
показати весь коментар
18.01.2025 12:50 Відповісти
Невже нарешті дійшло!!! Браво!!!
показати весь коментар
18.01.2025 14:01 Відповісти
Досить це вже триндіти, три роки підряд. Ідіоти.
показати весь коментар
18.01.2025 14:08 Відповісти