9170 відвідувачів онлайн
3 232 19

Бійці ССО уразили нафтобазу російських окупантів у Калузькій області РФ, виникла пожежа, - Генштаб

Сили спеціальних операцій ЗС України уразили нафтобазу російських окупантів в Калузькій області

У ніч на 18 січня підрозділи Сил спеціальних операцій Збройних Сил України у взаємодії з іншими складовими Сил оборони завдали успішного удару по базі "Роснєфті", що у населеному пункті Людиново Калузької області РФ.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

Як зазначається, ця нафтобаза належить до товариства "Калуганефтепродукт", через неї забезпечують підрозділи збройних сил РФ, які беруть безпосередню участь у війні проти України.

Унаслідок атаки на території бази виникла пожежа. Детальніша інформація щодо результатів бойової роботи уточнюється.

У Генштабі додали, що удари по таких об’єктах "створюють серйозні логістичні проблеми для армії російського агресора".

Нагадаємо, напередодні ввечері, 17 січня, губернатор Калузької області Владислав Шапша повідомив про атаку безпілотників на область. Російські ресурси повідомляли про атаку на НПЗ у місті Людиново в Калузькій області.

Топ коментарі
+11
Красиво «послала» Шольца глава МЗС Німеччини Бербок - вона пішла з засідання, не сфотографувавшись з премʼєром

Такий жест ця непокірна жінка зробила, бо той заблокував пакет допомоги для України.

На фото, до речі, Шольц дуже старається її зупинити, але щось пішло не так.

Аплодуємо стоячі міністерці👏
показати весь коментар
18.01.2025 12:14 Відповісти
+9
Що ж це так? Ніхто зі "зрадолюбів" не написав, що "не по тій базі" вдарили? Чи "дарма БПЛА використовують - треба бить по ТЕЦ!" Чи ще якусь "лабуду"?...
показати весь коментар
18.01.2025 11:53 Відповісти
+6
показати весь коментар
18.01.2025 12:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Що ж це так? Ніхто зі "зрадолюбів" не написав, що "не по тій базі" вдарили? Чи "дарма БПЛА використовують - треба бить по ТЕЦ!" Чи ще якусь "лабуду"?...
показати весь коментар
18.01.2025 11:53 Відповісти
треба бити, по всьому, і по тец, в тому числі. а ще, по нафтопроводу "дружба". і особливо по мааасквєєє!
бо, харків, запоріжжя, кривій ріг, лук'янівка, солом'янка та голосіїво, довго не витримає.
показати весь коментар
18.01.2025 12:24 Відповісти
І що воно нам дасть? Основна маса людей (і у нас також) - "мояхатаскрайщики"... А у кацапів це й "усугублено" вірою у "царя"... Згадай Нєкрасова: "Вот приедет барин - барин нас рассудит...". Тому у кацапів немає такорго масового волонтерського руху, як у нас. У них навіть "волонтерство" - "па высачвйшему указу"
показати весь коментар
18.01.2025 12:29 Відповісти
Поки б"ємо по військових об"єктах - кацапам "похер". Почнуть отримувать собі на голови - тоді це буде "чіплять", безпосередньо, ЇХ. І почнуть кричать про "сплачение народа"...
показати весь коментар
18.01.2025 12:32 Відповісти
Це точно, кацапи вміють воювати без палива. Будуть танки руками штовхати на наші позиції.
показати весь коментар
18.01.2025 12:55 Відповісти
Кацапня доброго ранку.
показати весь коментар
18.01.2025 11:54 Відповісти
Сумний ранок у кацапні там ,
де роздовбали базу ,, Роснєфті "
показати весь коментар
18.01.2025 12:13 Відповісти
Горить, палає ..... ворожа, наша Україна ПЕРЕМОЖЕ!!!
показати весь коментар
18.01.2025 12:11 Відповісти

Аплодуємо стоячі міністерці👏
показати весь коментар
18.01.2025 12:14 Відповісти
показати весь коментар
18.01.2025 12:15 Відповісти
Це "ПІЗДЕЦ! "Таварішч" Шольц хватаєт сваю паследнюю кислародную трубку"..."
показати весь коментар
18.01.2025 18:10 Відповісти
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 !
показати весь коментар
18.01.2025 12:20 Відповісти
А кацапни этих Нафтобаз почти около 2 тысяч! Ими эти атаки безразличны совершенно.
показати весь коментар
18.01.2025 12:19 Відповісти
не нада мене дурить , Я ще не п'яний
показати весь коментар
18.01.2025 12:22 Відповісти
субота, час після дванадцятої, а ви ще не п'яний?
Якщо людина не п'є, вона або дуже хвора людина, або велика падлюка!
показати весь коментар
18.01.2025 12:33 Відповісти
Ти ще забув про "гуталінову фабрику"... Виробництво розумне тим і вирізняється, що завжди планується. Колись Хрущов кинув клич: "На Целину!!!" Старий мій розказував: "Урожай був невиданий! Не встигали вивозить... Зерно "барханами" лежало коло колії, під відкритим небом (бо не було навіть звичайних навісів - не те що елеваторів...) А потім пішли дощі... І більша половина зерна згнила... Тут те саме: для того, щоб забезпечить країну пальним, працюють не тільки нафтовики з нафтопереробниками. Працюють статистики, будівельники, залізничники, машинобудівельники. Статистики враховують об"єми запиту на пальне, кількість нафтобаз для його зберігання, логістику доставки. Будівельники будують необхідну кількість нафтобаз та шляхів підвозу. Залізничники переобладнують шляхи сполучення, замовляють у машинобудування відповідну кількість цистерн... (це така тобі "примітивна" картина вимальовується. Для того, щоб описать повністю - потрібна, мінімум, двогодинна лекція).
А тепер дивися: Розбитий НПЗ - нема як пальне вироблять... Розбиті вузлові станції - нема як довезти пальне. Цілі станції та під"їздні шляхи - а розбиті нафтові "танки" на нафтобазах. Нема куди пальне зливать! Зруйновані мости на автодорогах - нема як вивезти пальне!
Тобто, іде руйнування логістичних ланцюгів між нафтовою свердловиною та "кінцевим споживачем" - танком чи літаком...
показати весь коментар
18.01.2025 12:55 Відповісти
Это всё ПУСТОЕ. Это называется вместо РЕАЛЬНОГО ответа бить по ПУСТЫМ консервным банкам.
Пока Сыркин - агент ***** ,командует ЗСУ - толку НЕ будет.
показати весь коментар
18.01.2025 12:55 Відповісти
А чого ж такий вереск у кацапів стоїть - якщо ми б"ємо по "пустим консервним банкам"? І чого ті "пусті кронсервні банки" горять по кілька днів?
показати весь коментар
19.01.2025 07:44 Відповісти