9978 відвідувачів онлайн

Трамп домовлятиметься про зниження цін на нафту з Саудівською Аравією та ОПЕК, щоб примусити РФ до миру

Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп хоче домовитись із Саудівською Аравією та ОПЕК щоб знизити ціни на нафту, це "моментально" може зупинити російсько-українську війну.

Про це він сказав під час прямого включення на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, передає Цензор.НЕТ.

"Я також збираюся попросити Саудівську Аравію та ОПЕК знизити вартість нафти – ви повинні її знизити", - заявив Трамп.

Він наголосив, що це мало статися ще до президентських виборів у США.

"Якби ціна впала, російсько-українська війна закінчилася б одразу", - підкреслив президент США.

Топ коментарі
+14
Там де брали новини при Рональду Рейгану. Актор,якому все було до дупи взяв і угробив "совок". Абсурд? Нелогічно? Напевно так і потрібно з дикунами з засрашки MADE IN Оруелл.
показати весь коментар
23.01.2025 18:52 Відповісти
+10
А Маск? Геніальність-зворотня сторона шизофренії.
показати весь коментар
23.01.2025 18:53 Відповісти
+10
Вважати Рейгана просто "актором" навряд правильно. Бо акторскою діяльністю він займався в 30-40 роках минулого століття. В 1941 він пфйшов добровольцем у військо, але через поганий зір його не прийняли в бойові частини і враховуючи його акторське минуле він приймав участь у зйомках пропагандистських та навчальних фільмів. Після він у 1964 висувається від республіканців на посаду губернатора Каліфорнії, на виборах губернатора Каліфорнії він перемагав у 1966 та 1970, потім декілька разів намагався перемогти на президентських виборах і лише в 1980 він переміг демократа Картера та став президентом США. Тож назвати Рейгана "актором, якому було все до дупи" це м"яко кажучи аж надто спрошений погляд на факти. Це у нас з 2019 дійсно рулить в турборежимі "актор, якому все до дупи", тому країна зараз в глибокій ЗЕленій дупі.
показати весь коментар
23.01.2025 19:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Де ви ці новини берети.Трамп єдине що хоче заробити бабки як його 11 мільярдерів в команді.
показати весь коментар
23.01.2025 18:47 Відповісти
Там де брали новини при Рональду Рейгану. Актор,якому все було до дупи взяв і угробив "совок". Абсурд? Нелогічно? Напевно так і потрібно з дикунами з засрашки MADE IN Оруелл.
показати весь коментар
23.01.2025 18:52 Відповісти
Не будемо зрівнювати Рейгана із Трампом,я вас прошу.Рейген ніколи би такого не сказав,що Пукін,Сі і корейський диктатор чудові хлопці.
показати весь коментар
23.01.2025 19:33 Відповісти
Вважати Рейгана просто "актором" навряд правильно. Бо акторскою діяльністю він займався в 30-40 роках минулого століття. В 1941 він пфйшов добровольцем у військо, але через поганий зір його не прийняли в бойові частини і враховуючи його акторське минуле він приймав участь у зйомках пропагандистських та навчальних фільмів. Після він у 1964 висувається від республіканців на посаду губернатора Каліфорнії, на виборах губернатора Каліфорнії він перемагав у 1966 та 1970, потім декілька разів намагався перемогти на президентських виборах і лише в 1980 він переміг демократа Картера та став президентом США. Тож назвати Рейгана "актором, якому було все до дупи" це м"яко кажучи аж надто спрошений погляд на факти. Це у нас з 2019 дійсно рулить в турборежимі "актор, якому все до дупи", тому країна зараз в глибокій ЗЕленій дупі.
показати весь коментар
23.01.2025 19:35 Відповісти
Дурень,дурень а дивиться в корінь.
показати весь коментар
23.01.2025 18:49 Відповісти
В Америці дурні не стають мільярдерами
показати весь коментар
23.01.2025 18:51 Відповісти
А Маск? Геніальність-зворотня сторона шизофренії.
показати весь коментар
23.01.2025 18:53 Відповісти
Ви вже бачили його зігу? Від серця до сонця, як по підручнику, по всим правилам.
показати весь коментар
23.01.2025 18:58 Відповісти
Ну, тоді у Маска слабоумство, це лікуванню не підлягає...
показати весь коментар
23.01.2025 19:26 Відповісти
Ну, формально він не дурень. Просто ексцентричний соціопат.
показати весь коментар
23.01.2025 21:21 Відповісти
Йому статки у спадок дістались, а бізнес-геній Дональда - це не вилазити з банкрутства.
показати весь коментар
23.01.2025 18:56 Відповісти
Трампа вважають бізнесменом лише дурні. Він отримав у спадок 400 млн доларів і за 10 років ухитрився все просрати і набрати боргів, та змушений був потім вести телешоу, щоб не здохнути з голоду. Бізнесмен від Бога. З нього такий бізнесмен, як з його виборця адекват.
показати весь коментар
23.01.2025 19:02 Відповісти
А чего ему изобретать велосипед - это метод Рейгана, которым он скавырнул сесесер.
показати весь коментар
23.01.2025 18:53 Відповісти
А куди він дивився після абізяни обами? Можна було давно ***** в стійло поставити.
показати весь коментар
23.01.2025 19:11 Відповісти
Саудівський принц - ще той підху*ловник.
показати весь коментар
23.01.2025 18:50 Відповісти
В прошлую каденцию это ему не удалось.
показати весь коментар
23.01.2025 18:50 Відповісти
Розумні та дієві заходи, у Трампа-бите вухо щодо НЕВІДКЛАДНОї протидії рашистам!
А у вигрібній рашистів, пішло лайно булькати по мережах!
показати весь коментар
23.01.2025 18:50 Відповісти
Тільки про вухо не треба, воно як новеньке, бо то була "Коламбія Пікчерс"
показати весь коментар
23.01.2025 18:53 Відповісти
А якщо не домовиться ?
показати весь коментар
23.01.2025 18:51 Відповісти
Ну що ж....
Подивимось на результат домовленостей з Саудитами.
Буде цікаво.
Наперед щось прогнозувати важко...
показати весь коментар
23.01.2025 18:51 Відповісти
Ничего тут важкого нет.
Я бы вам рассказал про Ваньку - встаньку, но форумные особисты запишут в подкацапники. Поэтому слушайте про милашек - кукл неваляшек.
Личным обаянием и сладкими речами Трамп договаривается с саудитами, и нефть падает с 80 с хвостиком до 5-десяти. Да, кстати США сейчас лидер по экспорту сланцевой нефти. Добыча в США сворачивается. 50 - это ниже себестоимости бурения сланцев. Добыча нефти в США падает. Экспорт нефти на мировой рынок уменьшается. Цена растёт. Дорастает до 7-десяти, в США возобновляется сланцевая добыча. Увеличивается предложение нефти. Цена перестаёт рости и болтается в районе 8-десяти. + спекулятивный хвостик.
показати весь коментар
23.01.2025 20:34 Відповісти
Как пример "дипломатии" трампона надо помнить, как он "нагнул" толстого чучхеиста.
показати весь коментар
23.01.2025 18:52 Відповісти
>> Якби ціна впала, російсько-українська війна закінчилася б одразу

Ідіот. Вчергове підтвердив. 😐
показати весь коментар
23.01.2025 18:57 Відповісти
Десь в Нью Йорку тихо б'ється в істериці Айзенберг з Рашкіним.
показати весь коментар
23.01.2025 18:59 Відповісти
Не треба бути Гуру в знанні того як працює єкономіка, щоб розуміти, шо просто знизити вартість нафти - цього буде недостатньо для того щоб "моментально" зупинити російсько-українську війну...... Ту ціну ще треба буде втримати як мінімум рік-два...... Сама ідея не нова, але дуже хороша, діюча і робоча , і тим більш вже перевірена на практиці. Точно таким самим шляхом розвалили і Радянський Союз свого часу.......
показати весь коментар
23.01.2025 19:00 Відповісти
а механізм який? в рази підняти власне виробництво нафти, а це призводить до чого? до зменшення ціни за барель. так шановні коли цей барель меньше 10 долларів впав, тисячі нефтяників залишились без роботи в США і сотні мільярдерів стали в кращому випадку мільйонерами. трамп це продукт капіталу великого капіталу, тому я сумніваюсь що йому хтось дасть таке провернути, бо куля може і не біля вуха пролетіти.
показати весь коментар
24.01.2025 02:50 Відповісти
Якщо це правда, то такий крок єдине чого боїться *****, бо його бєнзоколонка тримається виключно на мільярдах від нафти та газу. Падіння цін на нафту фактично знищило "совок", перетворивши його на попрошайку американських курячих лапок, щоб було що пожерти.
показати весь коментар
23.01.2025 19:01 Відповісти
Замість без розмов в...бати з ноги ти намовиш торгашів, аби твій ворог постраждав фінансово.
Ну й крутий же ти хлоп!
Альфа-самєц, мля!
показати весь коментар
23.01.2025 19:02 Відповісти
Напрямок правильний. Рейган разом з королем саудитів /Хай йому Всевишній дарує вічні сади, джерела та гурій/, опустили ціни на вуглеводороди і грохнули срср, спадкоємцем якого є інша імперія зла - мордор.
показати весь коментар
23.01.2025 19:03 Відповісти
показати весь коментар
23.01.2025 19:08 Відповісти
Старий Бідон з Саліваном таке собі недозволяли навіть говорити, нето шо робити !
Де ті аналітики типу гомосексуаліста Портнікова, які за бідоном плакали постійно ?!
показати весь коментар
23.01.2025 19:09 Відповісти
гордона дивитесь?
показати весь коментар
23.01.2025 19:24 Відповісти
Впізнаєте, "патріота" портнікова ?!


показати весь коментар
23.01.2025 19:24 Відповісти
давай ще молодого Ляшка з допиту СБУ виклади
показати весь коментар
23.01.2025 20:19 Відповісти
20 баксів за нафту, Донні. І ***** весь твій.
показати весь коментар
23.01.2025 19:13 Відповісти
Усі антитрампісти -підери, якщо ще не зрозуміло
показати весь коментар
23.01.2025 19:16 Відповісти
в несексуальному сенсі?
показати весь коментар
23.01.2025 19:19 Відповісти
А найгіршому
показати весь коментар
23.01.2025 19:21 Відповісти
особливо це у Панамі поширено. Але з кліматом це не пов'язано, бо чомусь і у Гренландії їх дохєра.
показати весь коментар
23.01.2025 19:29 Відповісти
навпаки. Не треба плутати думку Данії та Гренландії. Трамп запропонував Данії продати, та відмовилася. Тепер Гренландія оголосить про незалежність і безкоштовно піде до США.
Данія - типова собака на сіні, в даному випадку.
Щодо Панами, де влада обклала прохід через канал американських суден величезними тарифами - все скінчиться тим, що американські судна проходитимуть безкоштовно - за повного суверенітету Панами.
показати весь коментар
23.01.2025 19:40 Відповісти
дякую за поясненння, а то я ніяк не міг зрозуміти, звідки у Панамі і Гренландії стільки підарів. Вдалось знайти тільки один спільний факт - і у Панамі, і у Гренландії вживають у їжу банани, і вже сам думав перестати їх купляти. А тепер мене попустило, завтра піду куплю.
показати весь коментар
23.01.2025 20:02 Відповісти
смачного задоволення!
показати весь коментар
24.01.2025 00:53 Відповісти
дякую. Але ж тема розповсюдження гомосексуалістів серед панамських гуайямі та гренландських іннуітів залишилась науковою загадкою.
показати весь коментар
24.01.2025 00:58 Відповісти
Я назвав так тих антитрампістів, у яких немає жодних об'єктивних причин ненавидіти Трампа. Люди схильні до впливу ЗМІ, які нагнітали різні страхи про те, що Трамп прийде і подарує Україні хуьлу. І все це на тлі того, як методично зливав Україну Байден.
При цьому у панамців є хоч якісь підстави для ненависті. Але з іншого боку США подарували Панамі канал не для того, щоб самим платити за нього.
показати весь коментар
24.01.2025 01:18 Відповісти
та я хєрйогознає, чи потрібен був той подарунок гуайямі, або чи треба іннуітам цінності MAGA - це їх справи. Просто цікаво з точки зору розширення кругозору, як зараз панамці і гренландці називають трампа.
показати весь коментар
24.01.2025 01:28 Відповісти
Гренландці обожнюють Америку та її президента, вони виберуть багатого дядька Сема, їм набридло дороге датське селюцтво
показати весь коментар
24.01.2025 01:32 Відповісти
про схильності іннуітів нічого не можу сказати, бо я там не жив. Так само, як і про селюцтво копенгагенців.
показати весь коментар
24.01.2025 02:16 Відповісти
BBC

Трамп не просто хочет избежать подорожания энергоресурсов, он обещал избирателям ровно обратное - снижение цен.

Заставить частные компании «бурить, детка, бурить» - еще одна задача не из легких.

Компании принимают инвестиционные решения с оглядкой на рентабельность и на долгие годы вперед. Если заявленная цель Трампа сбить цены на нефть и газ будет достигнута, то бурить они будут меньше, а не больше, даже если отдать им все федеральные земли бесплатно.

Для разработки существующих месторождений с прибылью нужна средняя цена на нефть в 65 долларов за баррель, показал свежий опрос нефтяников Федеральным резервным банком Канзас-Сити. Для существенного увеличения добычи потребуется уже 89 долларов за баррель.

Никто из них не ждет такого роста цен. В среднем нефтяники прогнозируют 73 доллара за баррель через полгода, 77 через год и 80 через два года.

Поэтому большинство крупных компаний не собираются увеличивать вложения, несмотря на ободряющие заявления Трампа. К тому же, инвесторы и рынок требуют от них пускать все больше прибыли на выплаты акционерам в виде дивидендов и выкупа акций, так что на капитальные вложения остается меньше.
показати весь коментар
23.01.2025 19:16 Відповісти
В економічній війні з Росією, питання не повинно полягати в тому, чи впадуть вони ціни на нафту до 40 доларів за барель. Питання полягатиме в тому, як довго це триватиме. Для того, щоб російська економіка пішла в піке, потрібна не просто нафта по 40 доларів. Необхідно, щоб нафта протягом трьох років ставала дешевшою і дешевшою.

І якщо ціни просто впадуть до сорока, а через рік знову зростуть, Росія це переживе. Добити цю систему можна тільки тривалим удушенням.
показати весь коментар
23.01.2025 19:18 Відповісти
Російська економіка в так на соплях набібуліної тримається.
показати весь коментар
23.01.2025 21:25 Відповісти
непогані соплі
показати весь коментар
23.01.2025 23:41 Відповісти
Остановка войны со стороны Украины это не что иное, как прощение убийцам. Только в случае полного выхода на границы 1991 года, возможно прекращение войны. Иначе путлер через время пойдёт дальше.
показати весь коментар
23.01.2025 19:17 Відповісти
Выход на кордоны ничего не поменяет. Вообще.
показати весь коментар
24.01.2025 00:45 Відповісти
поменяет всё и война остановится
показати весь коментар
24.01.2025 20:29 Відповісти
Продовжиться. Вони зберуть нові сили і контратакують.
показати весь коментар
24.01.2025 21:21 Відповісти
було би непогано для початку зупинити транзит нафти через теріторію України на підставі форс-мажорних обставин - обстрілів і знищення енергетичної інфраструктури (насоси, які качають нафту, живляться електроенергією). Цей транзит дає 6 мільярдів доларів щорічного чистого грошового доходу агресору на ведення війни.
показати весь коментар
23.01.2025 19:25 Відповісти
Украина готова пойти на сделку, - сказал американский лидер, выступая по видеосвязи перед участниками Всемирного экономического форума в Давосе, когда его спросили, удастся ли добиться того, чтобы конфликт был преодолен.
показати весь коментар
23.01.2025 19:25 Відповісти
наші умови "сдєлкі" лідєру можуть не сподобатись.
показати весь коментар
23.01.2025 19:37 Відповісти
Prices stand still, one two. Around! Step march!
показати весь коментар
23.01.2025 19:49 Відповісти
З 47- сперечатися, собі буде дороже. Його потрібно переконувати та конкретно заінтересовувати. Потрібни аргументи, а не емоції. Тільки ніхто не пристане на хотєлкі пу про розброєння та скорочення ЗСУ та усю іншу його балаканину... ха ха ха, що він - пу надасть гарантії безпеки сам, тому ніякого суверенитету, мови і т.д. суцільний абсурд: це не угода а 200% капітуляція поитом не тільки для України, а і для ЄС і Штатів і я впевнена, що 47-й зробить те, що обіцяв: озброїть ЗСУ, і не чайной ложці. Є ж лендліз і ін. А сміливості, креативності і волі у 47-го доста!
показати весь коментар
23.01.2025 19:54 Відповісти
Моменто море але саудити вже не ті - шо на них можна покластися - таи з Іраном встановили мир і дружбу
показати весь коментар
23.01.2025 20:03 Відповісти
Ну, припустімо, закінчаться у путлера долари.Вони швидше лампові телевізори почнуть випускати, але снарядів ще більше точитимуть. Навіщо їм долари? Енергія, метали, ПММ, добрива, нафта, газ, продукти харчування та ядерні бомби у них ніхто не відбере. Айфони оголосять поза законом та 99,9% проголосують за свого вождя. Ізмором беруть лише маленькі обложені фортеці.
показати весь коментар
23.01.2025 20:13 Відповісти
Орки що тільки снарядами воюють, Каби також на лампах будуть, беспілотники, Іскандери, крилаті ракети.
До речі орки масово клепають зараз беспілотники з гівна і палок але БЧ 3-10кг і це гівн..но досить ефективно вбиває і щей випускається в великій кількості
показати весь коментар
23.01.2025 20:39 Відповісти
Я, що маю посперечатися з тобою? Про залізну завісу? Про Кубу, Іран, Корею розповісти?
показати весь коментар
23.01.2025 20:58 Відповісти
А платити він чим буде? На цій війні всі ідейні кацапи давно перебиті. Інші воюють за бабло.
показати весь коментар
23.01.2025 21:27 Відповісти
За рублі воювали і воюватимуть.
показати весь коментар
23.01.2025 22:14 Відповісти
Це не так працюе.
показати весь коментар
23.01.2025 22:29 Відповісти
А я кажу, так.
показати весь коментар
23.01.2025 22:36 Відповісти
Всім ***** що ти там кажеш. Рублі мають цінність тільки коли підкріплені чимось
показати весь коментар
24.01.2025 00:41 Відповісти
рублями можно купить водку, селедку и лапти, а и китайские "чудеса" от двухколесного до 4х колесного, редми и т.д. остальное им не важно.
показати весь коментар
24.01.2025 02:46 Відповісти
При девальвации рублем можно только жопу подтереть. Это раз. Ни Китай ни Индия фубли не принимают.
показати весь коментар
24.01.2025 08:31 Відповісти
Так я про що й говорю, що там рубль спирається на матеріальні цінності. Там тільки прісної води 20% від світових запасів, тайга, гори, лаптi, селедка, водка і таблиця Менделєєва тримають рубль на плаву. Ось уяви собі справжній залізний паркан до самого неба, навколо всієї московії через який миша не проскочить. І що ти думаєш, вони одразу помруть? Чи розколяться на 94 держави? Що саме на твою думку станеться з РФ у разі відсутності в неї американських грошей?
показати весь коментар
24.01.2025 07:05 Відповісти
І це я ще про дірявість того паркану, про БРІКС не говорю.
показати весь коментар
24.01.2025 07:06 Відповісти
20% в озері Байкал.
показати весь коментар
24.01.2025 07:29 Відповісти
Все не те.
показати весь коментар
24.01.2025 08:30 Відповісти
А що не так? Мікросхеми? Адвокати? Технології? Мосфільм-голівуд? Зубнi техніки? Плінтуса, шпінгалети? Поконкретніше будь ласка. Що саме все не це, все не те?
показати весь коментар
24.01.2025 08:43 Відповісти
І таки В'ячеслава теж не треба обманювати.
показати весь коментар
24.01.2025 08:45 Відповісти
давай Донні, души росію, ми все тобі пробачимо (може пробачимо)
показати весь коментар
23.01.2025 20:32 Відповісти
Давай, давай.
показати весь коментар
23.01.2025 21:28 Відповісти
саудити не підуть на це.

І що самі сша як видобувачі будуть робити з дешевою нафтою?
показати весь коментар
23.01.2025 23:43 Відповісти
Верю! Это к кому относится?
Не верю - а, вот, это к каждой личности.
Проверь себя до .. , чтобы не разочароваться после как ..
Совесть - наверное, последний аргумент смотреть на детей... Если не руский
показати весь коментар
23.01.2025 23:58 Відповісти
клоун а не стремаешся что техаские нефтяники лом в жопу засунут и начнут бурить?
показати весь коментар
24.01.2025 02:44 Відповісти
А зі своїми нафтодобувними компаніями, собівартість видобутку нафти для яких раза в два дорожче, ніж в Західному Сибіру, він також домовиться? Ідіот.
показати весь коментар
24.01.2025 06:07 Відповісти