5521 відвідувач онлайн
9 180 46

СБУ та ССО атакували Рязанський НПЗ та Рязанську ТЕЦ, - джерело. ВIДЕО

Атаку на Рязанський НПЗ та Рязанську ТЕЦ організували СБУ та Сили спеціальних операцій.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на джерело.

БПЛА атакували Рязанську нафтопереробну компанію. Це один із найбільших НПЗ у Росії з потужністю переробки у 17 млн тон нафти на рік.

Внаслідок атаки загорілися щонайменше 3 резервуари, а також цех із установкою гідроочистки дизельного палива та авіаційного гасу.

Місцеві повідомили про понад 50 вибухів.

Також було атаковано нафтоперекачувальну станцію "Рязань" та на рязанську ТЕЦ.

Топ коментарі
+30
показати весь коментар
24.01.2025 11:55
+24
Давно пора. А то їхні ТЕЦ якісь наче недоторканні.
показати весь коментар
24.01.2025 11:59
+23
Молодці! Не зупиняйтеся!!
показати весь коментар
24.01.2025 11:56
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
24.01.2025 11:55 Відповісти
показати весь коментар
24.01.2025 12:15 Відповісти
значить знову буде узкій фарш на марші пішкарусом. Це добре.
показати весь коментар
24.01.2025 11:56 Відповісти
Молодці! Не зупиняйтеся!!
показати весь коментар
24.01.2025 11:56 Відповісти
показати весь коментар
24.01.2025 11:58 Відповісти
Давно пора. А то їхні ТЕЦ якісь наче недоторканні.
показати весь коментар
24.01.2025 11:59 Відповісти
показати весь коментар
24.01.2025 11:59 Відповісти
Смерть свинособакам!
показати весь коментар
24.01.2025 12:00 Відповісти
Добре вищять московитські пацюки
показати весь коментар
24.01.2025 12:04 Відповісти
Гарно горить. Тільки чого ото тікати? На вулиці зима, краще зупинились би та погрілись біля багаття.
показати весь коментар
24.01.2025 12:14 Відповісти
рязанські пацюки не вірили, що гра "в одні ворота" давно закінчена - тепер впевнилися особисто!!!
показати весь коментар
24.01.2025 12:20 Відповісти
Цього не могли зробити дешеві українські фанерні дрончики з близькою до нуля ефективністю, тому відео в Голлівуді знято.
показати весь коментар
24.01.2025 12:08 Відповісти
У України є різні дрони різної ефективності. У тому числі і ракетодрони (фактично - крилаті ракети).
показати весь коментар
24.01.2025 12:38 Відповісти
Ні-ні, то не ми, то борці за свободу і незалежність рнр. Скоро вийдуть з плакатими "Містер Трамп введіть війська", по рузьке абичаю стоя на калєнях. А там хоть дрони с нєба.
показати весь коментар
24.01.2025 13:01 Відповісти
Так - фактично це ракета, але злітає з землі по типу літака, тому і називають дроном.
Всі ці назви досить умовні, головне характиристики, і маса і тип вибухівки.
показати весь коментар
24.01.2025 14:15 Відповісти
В порівнянні шо кацапня натворила в Україні це просто краплі в морі...
показати весь коментар
24.01.2025 12:08 Відповісти
Можна вічно дивитися на три речі:як горить НПЗ,як дохне кацап,та біжить вода.
показати весь коментар
24.01.2025 12:08 Відповісти
Як біжить вода поверх кацапів.
показати весь коментар
25.01.2025 00:26 Відповісти
На окупованій території касапи під носом укр.військ збудували гілку залізниці Ростов -Крим,по якій вони возять воєнне спорядження для ведення війни на Україні.Об'єкт сім разів важливіший,аніж у рязанський нпз,чи рязанський тец.
Чому обминають цей об'єкт ударами-неймовірно, вірніше,можна здогадуватись чому .
показати весь коментар
24.01.2025 12:10 Відповісти
ви ще запитайте чому маськва не палає
сто дронів з термітом - і ласкаво просимо у 1812
чи коли там помойка горіла?
показати весь коментар
24.01.2025 12:16 Відповісти
Воно то так, але лучше щоб по давній традиції як 14 вересня 1812 року, кацапи самі повинні спалити мацкву. Ну ато якто не скрепно.
показати весь коментар
24.01.2025 13:08 Відповісти
Вони наперед знають,куди і коли має щось летіти,тим більше дрони,в яких швидкість мала порівняно і що можна їм досить легко зробити?Правильно:підготуватись,націлити своє ппо.Генерал-лейтенант козир тут на висоті.
показати весь коментар
24.01.2025 14:10 Відповісти
Знищити дронами залізницю майже неможливо. На відміну від НПЗ.
показати весь коментар
24.01.2025 12:39 Відповісти
Супердиверсант 21ст.мав би знати,як знищити найважливішу гілку логістики війни у касапів,а не лише хвалитись вмінням вангувати,типу,скоро будем каву пити в Ялті.
До того ж, мав би відробити якось звання генерала,надане авансом.
Ще є альфа,ссо-та що,як їх відправили піхотою на "курськ",з невизначеною метою:зайшли і чекають майже півроку,поки касапи назбирають проти них сил.
А логістика у касапів через залізницю, на окупованих, працює,як годинник.
показати весь коментар
24.01.2025 14:00 Відповісти
Ремонт колії після атаки дрона - пара годин і зовсім трохи грошей, на нові шпали та рейки.
показати весь коментар
24.01.2025 12:43 Відповісти
То що,нехай собі їздять поїзди і далі,бо крім дронів,нічого не залишилось,чи може,щось інше?
показати весь коментар
24.01.2025 14:17 Відповісти
Їбашити локомотиви. На марші та на стоянці. Але у русні там багато ППО і РЕБ на кожному ешелоні.
показати весь коментар
24.01.2025 14:48 Відповісти
Ракети шторм-шадов,хвалені паляниці-пекла не підуть,а чи козир не дав санкції?
показати весь коментар
24.01.2025 15:11 Відповісти
На рухому ціль тільки FPV може полювати.
показати весь коментар
24.01.2025 15:12 Відповісти
От би пояснив сам сирок, ЧОМУ він не чіпає залізницю Ростов -Крим?
І мовчок,ніби це якийсь захудалий блок-пост касапів,а не стратегічний важливий об'єкт.
показати весь коментар
24.01.2025 15:29 Відповісти
При всій моїй нелюбові до сирка, він не зобов'язаний пояснювати дії ЗСУ широкому загалу.
показати весь коментар
24.01.2025 15:31 Відповісти
Він широко і публічно пояснює свої дії в ЗСУ широкому загалу,хоч його про це ніхто не питає,особливо викручується,як би пояснити курську авантюру,через яку стався обвал позицій на Донбасі.
А про залізницю-ніде і нічого,як і про свого куратора ермака.
Те саме,що в рос.змі- ніде і нічого про фактичного керівника країни ермака.
показати весь коментар
24.01.2025 15:59 Відповісти
Ну так, ви точно знаєте, що обвал фронту на Донбасі стався саме через курвськ.
Ті війська, що там зараз, точно би під Покровськ не пішли.
Якщо він там щось і каже, то нехай на совісті зєлі буде.
Чому по залізниці гатити немає сенсу, вже сказав.
Чи вам потрібно, щоб ми всі дрони і ракети витратили на те, що відремонтують за два дні?
показати весь коментар
24.01.2025 16:08 Відповісти
Позиція зрозуміла,але не приймається.
"Ті війська, що там зараз, точно би під Покровськ не пішли"...
показати весь коментар
24.01.2025 16:37 Відповісти
Ваша справа.
показати весь коментар
24.01.2025 16:39 Відповісти
Підтверджую!
Після сходу з рейок вантажного потяга, сотень метрів понівеченої колії і насипу, купи металобрухту, і розсипаного вантажу, рух по відновленим рейкам починається вже менше за добу, а в норму приходить до кінця другої доби.
Бачив це особисто ще до повномасштабного, коли в Одеській області потяг зійшов з рейок.
показати весь коментар
24.01.2025 14:20 Відповісти
На болотах зараз середня температура -10. Саме час перевірити закон фізики про розширення води в батареях при замерзанні. Щоб свинособаки усвоїли його на все своє погане життя.
показати весь коментар
24.01.2025 12:13 Відповісти
Спєциальная воєнная двіжуха ідьот -
показати весь коментар
24.01.2025 12:13 Відповісти
.
показати весь коментар
24.01.2025 12:14 Відповісти
Що з ректифікаційною колоною...? якщо не вразили то дуже шкода
показати весь коментар
24.01.2025 12:15 Відповісти
показати весь коментар
24.01.2025 12:35 Відповісти
НПЗ харашо!
И завод харашо!
А ТЭЦ аднака ЛУЧШЕ!
показати весь коментар
24.01.2025 12:38 Відповісти
Кацапи пишуть, що 135 тис. 3,14дарарків залишилось без опатення. Двіжуха!
показати весь коментар
24.01.2025 12:57 Відповісти
наконец-то на рахе бенз опять подешевеет!)
показати весь коментар
24.01.2025 12:46 Відповісти
Кацапам подобається, двіжуха *****!
показати весь коментар
24.01.2025 12:55 Відповісти