8028 відвідувачів онлайн
4 944 49

Війни в Україні можна було уникнути, але "певні сили" цьому завадили, - прем’єр Грузії Кобахідзе

кобахідзе

Прем’єр-міністр Грузії Іраклій Кобахідзе висловив переконання, що війни в Україні можна було уникнути, але цьому нібито завадили "певні сили".

Про це він заявив у спілкуванні з журналістами в Зестафоні, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Эхо Кавказа".

"На жаль, сталося те, що сталося, і це спричинило руйнівні наслідки для нашої дружньої країни України. Звичайно, будь-якої війни можна уникнути. Війни 2008 року (російсько-грузинська війна, - Ред.) можна було легко уникнути, війни в Україні можна було уникнути, проте певні сили, так звана Deep State (глибинна держава, - Ред.), глобальна партія війни, зробили все, щоб війна в Україні почалася", - сказав Кобахідзе.

Він зазначив, що розвиток подій за "українським сценарієм" у Грузії вдалося попередити завдяки політиці правлячої партії "Грузинська мрія".

"Крок за кроком усе йшло до цієї війни. Оскільки ми не робили того, чого вимагала радикальна опозиція, [у Грузії] не сталося те, що сталося в Україні", - підкреслив прем’єр.

Водночас Кобахідзе наголосив, що його слова не слід розцінювати як звинувачення України у виникненні війни: "Я сказав, що Україна не змогла уникнути того, чого можна було уникнути".

Топ коментарі
+28
Нафіга рекламувати цю кремлівську портянку?
показати весь коментар
24.01.2025 14:13 Відповісти
+12
Цей Кобахідзе якийсь рупор кремля.
показати весь коментар
24.01.2025 14:15 Відповісти
+12
Кацапська консерва марить про "теорії змов".
Може то взагалі якісь "рептилоїди" винні, а не ***** та його стадо людожерів.
показати весь коментар
24.01.2025 14:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
цьому нібито завадили "певні сили"

Мертвий певень...
показати весь коментар
24.01.2025 14:13 Відповісти
"певні сили" це 73% дегенератів, яким сподобалась картинка голобородька на велесипеді.
показати весь коментар
24.01.2025 14:28 Відповісти
Нафіга рекламувати цю кремлівську портянку?
показати весь коментар
24.01.2025 14:13 Відповісти
він кремлівська портянка від партії "грузинська онуча" ))
показати весь коментар
24.01.2025 14:25 Відповісти
Цей Кобахідзе якийсь рупор кремля.
показати весь коментар
24.01.2025 14:15 Відповісти
Рабе, як-то смоктати московський член, але ти уник війни.
показати весь коментар
24.01.2025 14:17 Відповісти
Війни він "уник" тільки тому що Україна дала по морді втарой армії міра.
Якби русня тут не загрузла, марширували б грузини по Тбілісі з портретами путіна під триколорами....
Як і казахи з молдаванами та різними туркменами...
показати весь коментар
24.01.2025 14:32 Відповісти
Х-уйло напав на Грузію (адже ж не оперетковий Медведєв це зробив, що 4 роки своїми сідницями грів для нього трон) у 2008 році, але в цілому я згодний, за рахунок української крові, країни, що звільнилися від рашистської недоімперії, нині дихають з полегшенням. Мордор зараз злиться, тому намагається вбивати, якмога більше, навіть не захисників України, а хоч би кого, хто живе на українській землі.
показати весь коментар
24.01.2025 15:02 Відповісти
Достатньо було б щоб у 19 отримав перемогу інший кандидат
показати весь коментар
24.01.2025 14:20 Відповісти
ну що як тобі дороги для танків русні сподобались
показати весь коментар
24.01.2025 14:29 Відповісти
О, ''пєтух *уйловський'' закукурікав
показати весь коментар
24.01.2025 14:18 Відповісти
Кацапська консерва марить про "теорії змов".
Може то взагалі якісь "рептилоїди" винні, а не ***** та його стадо людожерів.
показати весь коментар
24.01.2025 14:18 Відповісти
Будь-якої війни можна уникнути, якщо піднести руки вгору і добровільно погодитися на геноцид. Нинішні очільники Грузії ще й завбачливо приспустили штани.
показати весь коментар
24.01.2025 14:20 Відповісти
- Тєбя с вазєліном ілі бєз?
- С вазелином.
- Вазєлін, іді сюда.
показати весь коментар
24.01.2025 14:52 Відповісти
Ну якщо ти такий всемогутній, поверни вкрадені у тебе рашкою території!
показати весь коментар
24.01.2025 14:21 Відповісти
Кому цікава думка кремлівської соски?
показати весь коментар
24.01.2025 14:21 Відповісти
Дебілятко, коли Порох став презом, то вже відтяпали Крим і війна йшла повним ходом. Іди проспися, у2,71828бан.
показати весь коментар
24.01.2025 14:28 Відповісти
Ага, так перелякали ху-йла що він аж війну почав. От вступ Фінлянлдіії не перлякав.
показати весь коментар
24.01.2025 14:28 Відповісти
я знаю як можно було уникнути ці дві війни. достатньо було підписати ПДЧ в Бухаресті в 2008 році .
показати весь коментар
24.01.2025 14:26 Відповісти
Тобто якби Овощ залишився і втянув Україну в тайожний саюз, то війни б не було?
Ну звичайно. Коба, коли тебе спіймають в провулку, а ти сам знімеш штани і без спротиву з посмішкою роздвинеш булки, то і згвалтування не буде.
показати весь коментар
24.01.2025 14:26 Відповісти
Так, саме такими значна частина грузинів-виборців й виявилася : і гроші не брали, і дупу кацапам підставили.
показати весь коментар
24.01.2025 14:39 Відповісти
просто бреба вилизать сраку *****, як зробив кобахідзе.
показати весь коментар
24.01.2025 14:30 Відповісти
Стати раком перед кацапом - це називається уникнути війни?
показати весь коментар
24.01.2025 14:30 Відповісти
Іраклій, гавари пряма - пєвниє сіли ета: прутін, патрушав, шайгу і твой любімий півец шаман...
Вай, вай і кінджал тєбє в дупу...
показати весь коментар
24.01.2025 14:35 Відповісти
Війни в Україні можна було уникнути якби Кравчук, Кучма та інші президенти та їх міністри оборони не продали зброю (ракети, літаки, танки) не відали ядерну зброю, не розігнали армію, не розікрали кошти. Сьогодні би не гинули наші кращі захисники, не руйнували би міста. І ще велика помилка, що вибрали не того, кого потрібно.
показати весь коментар
24.01.2025 14:36 Відповісти
Наши ракетні програми закривали лище два президента -яник і клован з масляков шоу.
показати весь коментар
24.01.2025 15:04 Відповісти
чудик
показати весь коментар
24.01.2025 14:38 Відповісти
Сосна по-грузинський - сосен?
показати весь коментар
24.01.2025 14:39 Відповісти
Коба - кремлівська хвойда , не треба про нього згадувати на цьому поважному інтернет ресурсі.
показати весь коментар
24.01.2025 14:42 Відповісти
А цього пуделя хто питав?
показати весь коментар
24.01.2025 14:43 Відповісти
показати весь коментар
24.01.2025 14:44 Відповісти
Марионетку кремля можно было не публиковать. СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
24.01.2025 14:46 Відповісти
зеленский, что с лицом?
показати весь коментар
24.01.2025 14:56 Відповісти
Війна почалась в 2014 році, і називається вона війна за Незалежнсіть України. Єдиний спосіб її уникнути то відмовитись від незалежності а потім виконувати принизливі вказівки кацапів як то роблять бойові буряти, грузини котрі відмовились від західного напрямку, чи північні корейці котрі зараз гинуть за вказівкою російських еліт котрі безпечно засідають в Москві.
показати весь коментар
24.01.2025 15:05 Відповісти
Понеслась ( женский половой орган (наружная его часть)) по кочках!
показати весь коментар
24.01.2025 15:05 Відповісти
Війни в Сакартвело в 2008 році теж можна було уникнути, але тоді б коаїна перетворилася на ще одну область вигрібухи.
показати весь коментар
24.01.2025 15:08 Відповісти
великий грузинський уникач, у тебе ще все попереду. Не думай що все минуло. Тобі ще уникати і уникати, а от чи зможеш? Але це навіть не питання вже
показати весь коментар
24.01.2025 15:21 Відповісти
Ублюдок
показати весь коментар
24.01.2025 15:41 Відповісти
А навіщо нам знати, що каже сільський голова якогось гірського кішлака у прикордонні Роісі?
показати весь коментар
24.01.2025 16:06 Відповісти
..пєтухам зверху видніше...
показати весь коментар
24.01.2025 16:06 Відповісти
А він правий!
Певні сили зупинили оборонні підприємства, скоротили армію та закликали готуватися до шашликів!
показати весь коментар
24.01.2025 16:30 Відповісти
Це патлате кацо дуже поквапилося з висновками: війни Грузія ще не уникла.
показати весь коментар
24.01.2025 18:21 Відповісти
Кому цікаве белькотіння цього "величного діяча **********"?
показати весь коментар
24.01.2025 18:27 Відповісти