7620 відвідувачів онлайн
1 206 10

Окупанти депортують українців до Криму та Росії, маскуючи злочини під "гуманітарну допомогу", - ЦНС

депортація

Російські окупанти примусово депортують українців з тимчасово окупованих територій, обіцяючи їм житло та харчування в "пунктах тимчасового розміщення".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Центр національного спротиву.

Як повідомляється, після того, як російські війська зруйнували домівки українців на тимчасово окупованих територіях, багато жителів змушені покинути свої домівки і виїхати до Криму або вглиб території Росії. Окупаційна влада створює так звані "пункти тимчасового розміщення", де депортовані люди отримують обіцянки про житло та харчування. Проте, ці обіцянки є маскуванням для того, щоб ввести людей у залежність від Росії.

Центр нацспротиву зазначає, що ці "гуманітарні" пропозиції не є безкорисливими. Окупанти використовують депортованих українців як інструмент для власних політичних і соціальних цілей, намагаючись інтегрувати їх у свою злочинну систему, пропагуючи лояльність до російської влади. Одночасно вони знищують українську ідентичність та умови для повернення цих людей до їхніх домівок.

Топ коментарі
+2
Нужно прямо сказать, что те , кто остался на оккупированных территориях, за исключением немощных и больных, которые не смогли уехать, это враги Украины и их судьба не должна нас волновать, они должны получить то, что заслуживают.
показати весь коментар
28.01.2025 13:54 Відповісти
+2
їх не у в'язницю депортують. У чому тут злочин, тим більше, що будинки зруйновані.
показати весь коментар
28.01.2025 14:19 Відповісти
+1
Не міряй по-собі. У людей були різні ситуаціїї не виїзжати з окупації. А часто просто не було грошей, навіть оркам заплатити на блокпосту, не кажучі вже про виїзд через інші країни.
показати весь коментар
28.01.2025 14:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нужно прямо сказать, что те , кто остался на оккупированных территориях, за исключением немощных и больных, которые не смогли уехать, это враги Украины и их судьба не должна нас волновать, они должны получить то, что заслуживают.
показати весь коментар
28.01.2025 13:54 Відповісти
Не міряй по-собі. У людей були різні ситуаціїї не виїзжати з окупації. А часто просто не було грошей, навіть оркам заплатити на блокпосту, не кажучі вже про виїзд через інші країни.
показати весь коментар
28.01.2025 14:03 Відповісти
Я всегда меряю по себе, если я так поступаю, то значит и другие имели возможность поступить так же.

Я знаю, о чём я пишу.
показати весь коментар
28.01.2025 14:08 Відповісти
А я знаю, про що пишу я.
показати весь коментар
28.01.2025 14:16 Відповісти
Кто проповедь прочесть желает людям, тот жрать не должен лучше чем они.
3 года сидеть за границей и заявлять Нас это очень самонадеянно.
Нам то оставшиеся в оккупации и съе....шиеся в Германию все одинаковы
показати весь коментар
28.01.2025 14:55 Відповісти
Не неси пургу. У меня отец, брат с семьёй попали в оккупацию в Херсоне 02 марта 2022 года. Когда и куда они могли выехать в первую неделю войны?
показати весь коментар
28.01.2025 15:20 Відповісти
їх не у в'язницю депортують. У чому тут злочин, тим більше, що будинки зруйновані.
показати весь коментар
28.01.2025 14:19 Відповісти
🤝 Мавзолейные обезьяны братья, братский Договор Молотов-Риббентроп рюZZkие Шариковы выполняли успешно и чесно с 23 августа 1939 года... заявил Вячеслав Молотов 22 июня 1941 года по всесоюзному радио СССР... Ютуб в помощь...👺👹