9463 відвідувача онлайн
3 413 40

Російського актора Джигурду внесли до "чорного списку" Мінкульту

Джигурду внесли до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

Російського актора Микиту Джигурду внесено до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Мінкульту.

У наказі зазначається, що він бере активну участь в антиукраїнських заходах держави-агресора, спрямованих на виправдання та легітимізацію збройної агресії РФ проти України.

Джигурда підтримав вторгнення Росії до України.

Станом на 30 січня 2025 року у переліку вже 240 осіб.

Топ коментарі
+11
Всі кацапи - це зло для Украіни було ,
є і буде , якщо іх не знищити під корінь😡
показати весь коментар
30.01.2025 11:37 Відповісти
+4
Якщо до списку вносити кожного ї...анутого,то паперу не вистачить!
показати весь коментар
30.01.2025 11:30 Відповісти
+4
Мінкульту під час війни нічим займатися тільки на дурних кацапів списки складати. В кацапії таких джигурд в кожній психіатричній лікарні та й на волі теж до хрєна. Варто тільки глянути хто в ********** та помьота в студії виступа.
показати весь коментар
30.01.2025 11:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якщо до списку вносити кожного ї...анутого,то паперу не вистачить!
показати весь коментар
30.01.2025 11:30 Відповісти
Я артист! Будет кровь и гoвнo! ©®
показати весь коментар
30.01.2025 11:35 Відповісти
До речі. Там ще ремікс був. Від bocharik котрий Андрій Бочаров. Один із двух десятків кацапів, котрих я не хотів би вбивати. Із багатьох сотень тисяч котрих знаю. Так ось. Той ремікс був настільки вдалий, що його випилили із всього інтернету. Якщо хтось найде - буду дякувати.
показати весь коментар
30.01.2025 12:03 Відповісти
Бочаров скурвився...
показати весь коментар
30.01.2025 12:36 Відповісти
До речі 2. Мінкульту Джигурду не забороняти треба, а викладувати на ютюбі із озвучкою на 20 найбільш розповсюджених мов. Тільки щоб продюсером озвучки був Бочарик.
Як еталонний взірець кацапа.
показати весь коментар
30.01.2025 12:08 Відповісти
Всі кацапи - це зло для Украіни було ,
є і буде , якщо іх не знищити під корінь😡
показати весь коментар
30.01.2025 11:37 Відповісти
Так цей Джигурда ж не кацапура! Він, здається, із Запоріжжя... 😮
показати весь коментар
30.01.2025 13:40 Відповісти
9 грудня 2022 року Микита Джигурда отримав російське громадянство за спрощеною процедурою, як громадянин України і став кацапом.
показати весь коментар
30.01.2025 13:58 Відповісти
Запоріжський кацап
показати весь коментар
30.01.2025 14:18 Відповісти
Мінкульту під час війни нічим займатися тільки на дурних кацапів списки складати. В кацапії таких джигурд в кожній психіатричній лікарні та й на волі теж до хрєна. Варто тільки глянути хто в ********** та помьота в студії виступа.
показати весь коментар
30.01.2025 11:38 Відповісти
Треба ж відзвітувати про щось начебто важливе й корисне для України.
показати весь коментар
30.01.2025 11:55 Відповісти
А обов'язково було робити піар черговому імбіцилу ? А те бабисько , що 60 років тому знялося в кіно і відмовилося розмовляти українською , внесли ?
показати весь коментар
30.01.2025 11:41 Відповісти
І навіть це на повірку виявилось кацапською гнидою!
Відео -- ВОЛЬНООПУЩЕННЫЙ МАКАРЕВИЧ сам признался, что ему наплевать на украинцев, а вот «наши мальчики»… https://www.youtube.com/watch?v=fdkFflQPuvQ
показати весь коментар
30.01.2025 11:49 Відповісти
показати весь коментар
30.01.2025 11:49 Відповісти
показати весь коментар
30.01.2025 11:52 Відповісти
А в начебто українки, але прокацапської дури і посьогодні беруть інтерв'ю. Цікаво: для чого треба розповсюджувати думки дури?
Відео -- " Хай буде путін!" Анастасія ПРИХОДЬКО ОФІГІЛА! Юлія ТИМОШЕНКО Макс НАЗАРОВ Наташа Влащенко https://www.youtube.com/watch?v=bMHiVkzMbJI
показати весь коментар
30.01.2025 11:53 Відповісти
Скільки цього продажного бидла ,а є такі так звані народні артисти України як дует "кролики" ці виродки свідомо працювали на рашистів і жодних питань СБУ і вони знаходятся в Україні і званя ніхто не забрав.
показати весь коментар
30.01.2025 11:57 Відповісти
Шо це за бомж?
показати весь коментар
30.01.2025 12:15 Відповісти
Актор. Його навіть з ДНР вигнали свого часу і лишили "громадянства". Це ж яким неадекватом треба бути, щоб тебе вигнали з терорестичного анклаву
показати весь коментар
30.01.2025 12:20 Відповісти
за те що він "скакав" на майдані в Києві
маладой біл глупій
показати весь коментар
30.01.2025 14:00 Відповісти
Також вигнали у 20 років із психіатричної лікарні з діагнозом: гіпоманія.
показати весь коментар
30.01.2025 14:01 Відповісти
Х..й, п...да и джигурда