13649 відвідувачів онлайн
8 652 18

Уражено Волгоградський НПЗ - один з найбільших у Росії, - ЦПД

ЗСУ уразили Волгоградський НПЗ 31 січня 2025 року

Сили оборони України уразили Волгоградський нафтопереробний завод, який є одним із найбільших у Росії.

Про це повідомив керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко, інформує Цензор.НЕТ.

"Його проєктна потужність переробки становить близько 14 мільйонів тонн нафти на рік, що робить його шостим за величиною НПЗ у росії.

На заводі виробляють бензин, дизельне пальне, мазут і авіаційне пальне", - йдеться в повідомленні.

ЗСУ уразили Волгоградський НПЗ

Топ коментарі
+17
Таке велике підприємство одним нальотом не знищити. Потрібно декілька хвиль. І до тла!
показати весь коментар
31.01.2025 08:33
+15
Ця "херня" змусила Росію перейти від експорту нафтопродуктів, до їх ІМПОРТУ. Саме тому вдарили по "Новозибкову", на Брянщині. Там іде південна гілка нафтопроводу "Дружба". А на ньому сидить білоруський НПЗ у Мозирі. А возить з Сибіру - "накладно" . У них і так залізниця перевантажена...
показати весь коментар
31.01.2025 09:13
+9
Не зупиняйтеся!!!
показати весь коментар
31.01.2025 09:21
Коментувати
Сортувати:
Відео додайте будь ласка
показати весь коментар
31.01.2025 08:27 Відповісти
Таке велике підприємство одним нальотом не знищити. Потрібно декілька хвиль. І до тла!
показати весь коментар
31.01.2025 08:33 Відповісти
ракетами потрібно вдарити, що там тей дрон.
показати весь коментар
31.01.2025 08:54 Відповісти
Якщо ємності з нафтою почали вибухати, то могло багато чого знищити. До того ж, дрон напевно був не один.
показати весь коментар
31.01.2025 08:57 Відповісти
Було два..
показати весь коментар
31.01.2025 09:12 Відповісти
Треба..., але ракети закатані в асфальт. Що є тим і бити.
показати весь коментар
31.01.2025 09:08 Відповісти
Ну достатньо знищити ТЕЦ де виробляють пар і завод більш не працює
показати весь коментар
31.01.2025 09:19 Відповісти
Хернею займаються "командуючі". Це є примітивний популізм замість звільнення України!
показати весь коментар
31.01.2025 08:37 Відповісти
Яке звільнення ? У них мета протилежна.
А мудрому наріду підсовують відосики з феєрверками...
показати весь коментар
31.01.2025 09:08 Відповісти
Кілька мільйонів кітайців наняти?
показати весь коментар
31.01.2025 09:10 Відповісти
Ця "херня" змусила Росію перейти від експорту нафтопродуктів, до їх ІМПОРТУ. Саме тому вдарили по "Новозибкову", на Брянщині. Там іде південна гілка нафтопроводу "Дружба". А на ньому сидить білоруський НПЗ у Мозирі. А возить з Сибіру - "накладно" . У них і так залізниця перевантажена...
показати весь коментар
31.01.2025 09:13 Відповісти
Здається мені шо популізм тут у вас
показати весь коментар
31.01.2025 09:24 Відповісти
А ти хернею не займаєшся і звільняєш Україну?
показати весь коментар
31.01.2025 09:39 Відповісти
Штратег, ти чого не в генштабі. Знищення стратегічної інфраструктури, це одна з найголовніших задач.
показати весь коментар
31.01.2025 10:12 Відповісти
Саме цікаве - "Лука" МОВЧИТЬ!!! Ні одного "пирха" стосовно блокування поставок нафти на Мозир! "Запхнув язика у сраку"?!!! Зрозумів, що у нього самого настане "ЖОПА"?
показати весь коментар
31.01.2025 10:15 Відповісти
Не зупиняйтеся!!!
показати весь коментар
31.01.2025 09:21 Відповісти