12478 відвідувачів онлайн
8 233 60

Контракт Безрукової та АОЗ завершується сьогодні, його не буде продовжено, - Міноборони

Міноборони прокоментувало ситуацію з АОЗ

У Міністерстві оборони заявили, що сьогодні завершується контракт Марини Безрукової з Агенцією оборонних закупівель.

Про це повідомила пресслужба Міноборони, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні завершується контракт Марини Безрукової з Агенцією оборонних закупівель. Відповідно до ухваленого рішення, контракт не буде продовжено, і вона припиняє виконання обов’язків голови АОЗ.

З 1 лютого 2025 року тимчасове виконання обов’язків керівника Агенції покладено на Арсена Жумаділова. Він виконуватиме ці функції до моменту затвердження нового директора у встановленому порядку", - йдеться в повідомленні.

Що передувало?

Нагадаємо раніше Наглядова рада Агенції оборонних закупівель МО уклала додаткову угоду до контракту з чинною директоркою АОЗ терміном на 1 рік.

Однак згодом міністр оборони України Рустем Умєров заявив, що Агенція оборонних закупівель провалила свою роботу за останні пів року та анонсував звільнення свого заступника Дмитра Кліменкова та зміну керівництва Агенції оборонних закупівель.

Згодом очільник ДП "Державний оператор тилу" Арсен Жумаділов, підтвердив, що обійме і другу посаду - керівника Агенції оборонних закупівель.

Водночас, у п'ятницю, 24 січня, Марина Безрукова заявила, що залишається чинною очільницею Агенції оборонних закупівель, попри відмову Міноборони продовжувати з нею контракт.

Згодом в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб вкотре змінили запис про директора Агенції оборонних закупівель. Замість Арсена Жумаділова директоркою знову вказали Марину Безрукову.

Міністерство оборони подало до Міністерства юстиції скаргу щодо повернення Марини Безрукової на посаду очільниці ДП "Агенція оборонних закупівель".

У Єдиному держреєстрі знову змінили запис про директора Агенції оборонних закупівель.

Топ коментарі
+40
Тобто рішення наглядової ради нічого не варті? Норм. Якщо стисло-"союзники, ідіть нах, ваша справа гроші та зброю давати і не *********.І гроші бажано налом., щоб лідор їх "бачив" і його шоблу було зручніше їх дерибанить".Що ж ми робимо...
показати весь коментар
31.01.2025 13:48
+30
Останній Бастіон -(бастион.тв -латиной) -"Рустем Умєров став другим в історії України Міністром оборони з російським паспортом" 22.04.2024, На сайті Міністерства оборони України зазначено, що з 2014 року він займався міжнародною адвокацією звільнення тимчасово окупованих території та визволення політв'язнів Криму. Як стало відомо «Останньому Бастіону», у 2015 році Рустем Умєров зареєструвався як ФОП у Міжрайонній інспекції Федеральної податкової служби №9 по Республіці Крим. Про це свідчить виписка з російського реєстру індивідуальних підприємців.(ниже все налоговые документи гражданина РФ с данними паспорта ) Також відомо, що дружина міністра оборони Лєйля Умєрова має бізнес у Сполучених Штатах. У декларації вказано, що вона заробила в 2022 році в Astem Ventures Inc. 1 млн 704 тис. 568 грн. А троє його дітей стали громадянами США. Нагадаємо, що сім'я Арсена Жумадилова, який в команді Умерова керує Агентством, яке займається закупівлями для ЗСУ, у Криму веде бізнес за російським законодавством, сплачуючи податки до російської скарбниці. Дружина Арсена Жумадилова у 2021 році теж взяла паспорт росії, коли її чоловік уже займав держпосаду в Україні - був гендиректором ДП «Медичні закупівлі» Хочемо запитати в СБУ: яким чином Рустем Умєров та Арсен Жумадилов зуміли пройти спецперевірку при призначенні на посади?"
показати весь коментар
31.01.2025 13:56
+27
"Що й треба було довести"
Зеленеску сформований
показати весь коментар
31.01.2025 13:45
Коментувати
Сортувати:
"Що й треба було довести"
Зеленеску сформований
показати весь коментар
31.01.2025 13:45 Відповісти
га? що? Покровськ ?

який ще такий Покровськ ? які дрони ?
немає на це часу !
тут бабло пиляють !

ЗЄ
льоні курви !

.
показати весь коментар
31.01.2025 15:02 Відповісти
Тобто рішення наглядової ради нічого не варті? Норм. Якщо стисло-"союзники, ідіть нах, ваша справа гроші та зброю давати і не *********.І гроші бажано налом., щоб лідор їх "бачив" і його шоблу було зручніше їх дерибанить".Що ж ми робимо...
показати весь коментар
31.01.2025 13:48 Відповісти
Рішення наглядової ради мають законну силу, рішення Умєрова - законної сили не мають, бо він не має законних повноваженнь на це.
показати весь коментар
31.01.2025 14:10 Відповісти
Про що і мова,-наша влада хоче потоками коштів керувати в ручному режимі. Пох на ціни, терміни і якість, головне-відкати. І заплатить за це в першу чергу ЗСУ своєю кровю.
показати весь коментар
31.01.2025 14:14 Відповісти
Можна поцікавитись звідки у вас інформація про повноваження, хочеться довести другу що він не правий.
показати весь коментар
31.01.2025 14:58 Відповісти
Згідно уставу АОЗ - рішення щодо укладення і продовження контракту з керівником АОЗ приймається наглядовою радою АОЗ, а не мунустерством оборони.
показати весь коментар
31.01.2025 15:14 Відповісти
А хто по уставу цю раду назначає створює, і має право її розпустити?
показати весь коментар
31.01.2025 16:54 Відповісти
Від Міноборони там 2 члени наглядової ради - їх має право відізвати. Інших немає права чіпати. Але Наглядова Рада ВЖЕ проголосувала і ВЖЕ продовжила контракт - Міноборони не має права вимагати переголосування з новими членами Наглядової Ради.
показати весь коментар
31.01.2025 21:04 Відповісти
А чи зробив би він то сам? Певно знає, що відповідальності не буде.
І хто б то міг бути, що запевнив Мінаневибухає у безкарності?
показати весь коментар
31.01.2025 15:05 Відповісти
Хтозна. Воно вно борзе. Кошна шавка, отримуючи владу, мнить себе князьком, а тим більше - шавка зі східним менталітетом.
показати весь коментар
31.01.2025 15:12 Відповісти
Ця шавка зна свого хазяїна. І без його наказу не зробить нічого.
показати весь коментар
31.01.2025 16:12 Відповісти
це ви себе обманюєте чи інших?
в сьогоднішній вертикалі влади жодне рішення подібного рівня не ухвалюється без схвалення або безпосередньої вказівки зеленського та/або єрмака.
показати весь коментар
31.01.2025 16:16 Відповісти
Я не певен, що Зеленський здатен все контролювати і тримати всю владу у руках. Він не на стільки сильний і потужний.
показати весь коментар
31.01.2025 21:06 Відповісти
для цього в нього є кремлівські куратори
показати весь коментар
01.02.2025 00:57 Відповісти
Одним словом,пінгвін-він і Анктартиці пінгвін...
показати весь коментар
31.01.2025 19:17 Відповісти
а ще краще, гроші зовсім не передавати на територію України
відразу, кешом, контейнерами на острова...
по х...й які...
у них кругом є офшори...
показати весь коментар
31.01.2025 17:04 Відповісти
З таким прізвищем як у неї, хай йде у кіно зніматися
показати весь коментар
31.01.2025 13:52 Відповісти
Останній Бастіон -(бастион.тв -латиной) -"Рустем Умєров став другим в історії України Міністром оборони з російським паспортом" 22.04.2024, На сайті Міністерства оборони України зазначено, що з 2014 року він займався міжнародною адвокацією звільнення тимчасово окупованих території та визволення політв'язнів Криму. Як стало відомо «Останньому Бастіону», у 2015 році Рустем Умєров зареєструвався як ФОП у Міжрайонній інспекції Федеральної податкової служби №9 по Республіці Крим. Про це свідчить виписка з російського реєстру індивідуальних підприємців.(ниже все налоговые документи гражданина РФ с данними паспорта ) Також відомо, що дружина міністра оборони Лєйля Умєрова має бізнес у Сполучених Штатах. У декларації вказано, що вона заробила в 2022 році в Astem Ventures Inc. 1 млн 704 тис. 568 грн. А троє його дітей стали громадянами США. Нагадаємо, що сім'я Арсена Жумадилова, який в команді Умерова керує Агентством, яке займається закупівлями для ЗСУ, у Криму веде бізнес за російським законодавством, сплачуючи податки до російської скарбниці. Дружина Арсена Жумадилова у 2021 році теж взяла паспорт росії, коли її чоловік уже займав держпосаду в Україні - був гендиректором ДП «Медичні закупівлі» Хочемо запитати в СБУ: яким чином Рустем Умєров та Арсен Жумадилов зуміли пройти спецперевірку при призначенні на посади?"
показати весь коментар
31.01.2025 13:56 Відповісти
ЗеМРАЗОТА 🇷🇺👿підрашистна , здійснюють постійні ДИВЕРСІЇ ( з мінами бракованими , ФОРТИФІКАЦІЯМИ…… ) дійсно заробляють шалені мільярди , навіть не шифруючісь НАХАБНО , на ВІЙН!ЦЄ , вам ,не якісь там бариги , « свінарчуки» СБУ - філія ФСБ ! в упор не бачили , паспорт РФв жінки їх очільника ванька зрадника Баканова!!малюк НА ПОВІДКУ АГЕНТА «КОЗИРЯ», як воно скажє , так і будє !Один розвідник , так і казав , Буданов , ПОВНІСТЬЮ виконує всі ХОТЕЛКІ незаконного ермака ! СКІЛЬКІ РАЗІВ , переховував , переправляв кротів ермака за кордон ( Червоненко, Шевченко, ПОРТНОВА, Арестовіча ………
показати весь коментар
31.01.2025 15:57 Відповісти
Может лучше тебе указать направление движения?
показати весь коментар
31.01.2025 15:39 Відповісти
А з таким ніком, як у вас варто зніматися у фільмах для дорослих. Нє?
показати весь коментар
31.01.2025 15:43 Відповісти
показати весь коментар
31.01.2025 13:53 Відповісти
Справи "Генерали" і "Мери" в процесі.
Справи "Волонтери", "Журналісти", ... вже незабаром
показати весь коментар
31.01.2025 14:10 Відповісти
+ "позбавити Пороха голоса",
+
+
+.......

ЗЄльона диктатура і здача України

.
показати весь коментар
31.01.2025 15:07 Відповісти
Умєров дійсно *****. Не плачете ще за яйцями по 17?
показати весь коментар
31.01.2025 13:54 Відповісти
Може він головний ПАХАН АХМЄТОВА -КРЕМЛЯ а не Єрмак?
показати весь коментар
31.01.2025 13:58 Відповісти
"Вищий антикорупційний суд зобов'язав НАБУ порушити кримінальну справу проти колишнього голови Фонду держмайна Рустема Умєрова, якого призначають на посаду міністра оборони України. Про це йдеться в ухвалі ВАКС від 25 серпня по справі 991/7415/23, яка є в розпорядженні виданняЗ матеріалів скарги встановлено, що 18 серпня 2023 до НАБУ була подана заява про те, що Голова ФДМУ Умєров Р.Е., його перший заступник Шугалій Д.А. та заступник Федоришин О.О., зловживаючи владою, діючи всупереч інтересам служби, перевищуючи свої службові повноваження, вчиняють дії, спрямовані на приховування фактів розкрадання державного майна, а саме продажу афілійованим керівнику ПАТ "Центренерго" фірмам електричної енергії за цінами, нижче ринкових. Так, у заяві зазначено, що названі посадові особи в силу своїх посадових обов'язків, вчиняють дії щодо недопущення скликання Наглядової ради ПАТ "Центренерго" та розгляду нею питання про можливе розкрадання... "
показати весь коментар
31.01.2025 13:59 Відповісти
Умеров-пєшка єрмака
показати весь коментар
31.01.2025 14:15 Відповісти
дермаки ********** рулять... зебіли2019, ви - "чемпіони"
показати весь коментар
31.01.2025 14:03 Відповісти
Умеров не має права ухвалювати рішення щодо кервника АОЗ. Це рішенн згідно законодавства України ухвалює наглядова рада, а не міноборони!
показати весь коментар
31.01.2025 14:09 Відповісти
Мандат зелених на владу коли закінчився? Може їм пора на вихід!
показати весь коментар
31.01.2025 14:14 Відповісти
Їм всім вже давно пора !

але вони будуть сидіти, поки народ не "попросить"...

.
показати весь коментар
31.01.2025 15:10 Відповісти
Треба не соплі жувати, а фронт забезпечувати.
показати весь коментар
31.01.2025 14:19 Відповісти
який фронт ?
отойдитє, женщіна ! нє мєшайтє !

ЗЄльоні бабло пиляють !

.
показати весь коментар
31.01.2025 15:12 Відповісти
Умєров виявився ще той зеленой паскудой, як і всі призначення опи
показати весь коментар
31.01.2025 14:30 Відповісти
Інших там не буває...
показати весь коментар
31.01.2025 19:21 Відповісти
Прибирають порядну людину, яка заважала зеленим красти
показати весь коментар
31.01.2025 15:04 Відповісти
Жирна свиня умеров має вже давно застрелитися
показати весь коментар
31.01.2025 15:13 Відповісти
Свиньям стало обидно за это сравнение.
показати весь коментар
31.01.2025 15:41 Відповісти
На кону 500 млрд. Зельоні не допустять, щоб хтось їх контролював в розпилі цих коштів.
показати весь коментар
31.01.2025 15:44 Відповісти
Кримінальна татарва вже окупувала Україну?
показати весь коментар
31.01.2025 15:45 Відповісти
На які тільки злочини з 2019 року, не йдуть московські наймити в Україні (помічники ригоАНАЛІВ) в органах державної влади, щоб здати Україну та Українців, отому мізуліну-кабаєву для "мирних переговорів"!!
Тому і маємо в Україні, такі криваві наслідки, від них, СРАТЬєхаф, та убивці-прутіна!
А оті, "дивні особи", на посаді Генпрокурорів України, тільки тікають за кордон, через деякий час оформлення записів у Трудовій книжці кадровиками!
Пенсію, їм будуть платити Українці, яких вони зрадили і утікли за кордон під. Ас московської війни!
Ось така херня, малятка!
Слава Захисникам України та їх Родинам!
показати весь коментар
31.01.2025 16:14 Відповісти
Козырь наверняка имеет паспорт "курки-мутанта":так почему же "турецкий подданный",который ранее лепешки пёк в Узбекистане,не могЁт иметь 2-3паспорта.Эта шантрапа пришла воровать,им Украина-до лампочки.
показати весь коментар
31.01.2025 16:24 Відповісти
Якщо з'явився хтось, готовий знайти вихід, за ним обов'язково підуть ті, які готові скрутити йому шию.Така реальність зеленої влади.
показати весь коментар
31.01.2025 16:43 Відповісти
Ему мешают красть миллиарды! Чтобы потом уехать к своей семье в сша(((( Зачем нам такой клоу президент, который не на что не влияет в стране ((( 6 лет хаоса ((
показати весь коментар
31.01.2025 17:17 Відповісти
Ці два жукуваті киримли такі да, громадяни рашки. Ета ваабщє какой то позор. Умеров був серед підписантів Стамбульських протоколов. Такого ще ніколи не було, щоб переговорщики з агресором є громадянами країни агресора. В замах у цього є такі ж самі іноземці, тільки призвіща поміняли.
показати весь коментар
31.01.2025 17:47 Відповісти
интересно, хоть один завалящий завод построили или "работа" "министров" и ко теперь заключается исключительно только в пилянии и раздаче приближенным физиномиям бабла? а бабло-то откуда? да и "товары"? а если перекроют и то и то - тогда все, "не смогла"? и нахрена такие министры - любой бухгалтер за 30к справится.
показати весь коментар
31.01.2025 17:48 Відповісти
Це все буде мати дуже неприємні наслідки для України!(( А чому ми не в НАТО, не в ЄС?)) - так говорило зелене "нелох"ятко.)
показати весь коментар
31.01.2025 18:04 Відповісти
Хочется обратиться к украинцам, которые сейчас находятся в Украине, составьте петицию на имя президента об увольнении Умерова, потому, что эти бандиты развалят нашу армию, потом будет поздно.

Почему президент постоянно назначает на высшие должности только мусор и только не украинцев, это нужно будет разбирать потом, после войны, сейчас, к сожалению, этого делать нельзя.
показати весь коментар
31.01.2025 18:17 Відповісти
Контракт Безрукової та АОЗ завершується сьогодні, його не буде продовжено, - Міноборони Джерело: https://censor.net/ua/n353330 Так з Зе конторою контракт у українців вже давно закінчився. Питання в іншому хто закуповував браковані міни, турнікети, дрони та інший непотріб за народні кошти, Бузрукова чи Умеров?, тому що це навіть не корупція яка теж вбиває, а значно гірше,- це сдача країни і вбивство українських захисників. Якщо Безрукова зі своєю командою то її до вязниці, якщо Умеров то його, і ще тих хто безпосередковано поставляв, а то сидять тихесенько- гниди.
показати весь коментар
31.01.2025 18:23 Відповісти
"рашистські диверсанти від "зезедента" відкрито починають вступати в протиріччя із союзниками,котрі надають фінансову допомогу ЗСУ і Україні .для її призупинення на невизначений час...
показати весь коментар
31.01.2025 18:47 Відповісти
чєбурєк йбаний в пончо.
показати весь коментар
31.01.2025 19:14 Відповісти
Ніхто так не зневажає Україну, як її влада