5165 відвідувачів онлайн
3 991 55

Україна застосовує для ударів по РФ далекобійні БпЛА, які здатні нести 250-кілограмові авіабомби, - Сили безпілотних систем

Для далекобійних ударів по Росії Україна застосовує дрони, які здатні нести 250-кілограмові авіабомби та долати відстань до 2000 кілометрів.

Про це повідомило командування Сил безпілотних систем, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що оператори 14 Окремого полку безпілотних авіаційних комплексів уже понад рік завдають ударів у тилу ворога, долаючи сотні, а іноді й тисячі кілометрів.

Таких місій уже десятки, і далі буде, наголосили у СБС.

Командування СБС підтверджує використання БПЛА дальньої дії, здатного нести 250-кілограмову авіабомбу та долати до 2000 км із можливістю повернення. Це унікальна розробка, що змінює правила гри на полі бою", - заявили у Силах безпілотних систем.

У СБС також закликали представників медіа користуватися інформацією з офіційних джерел, оскільки "іноді для успіху потрібна тиша".

"Російська пропаганда постійно заявляє про "збиття" подібних бортів, але вибухи на об’єктах ВПК, НПЗ та складах боєприпасів говорять про інше", - додали у командуванні.

Україна використовує безпілотник із ФАБ-250 для ударів по Росії

Україна використовує безпілотник із ФАБ-250 для ударів по Росії

Топ коментарі
+10
Чому крим спить спокійнесенько?
показати весь коментар
31.01.2025 20:26 Відповісти
+10
А може спочатку бомбанути, а вже потім піар. Чи треба кацапів попередити?
показати весь коментар
31.01.2025 20:32 Відповісти
+8
МаАскву! МаАаскву!
показати весь коментар
31.01.2025 20:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це гарно - може розхерачим в татарів Герань - Шахед
показати весь коментар
31.01.2025 19:50 Відповісти
МаАскву! МаАаскву!
показати весь коментар
31.01.2025 20:23 Відповісти
розхерачім, але дуже не скоро. І не дронами - це точно. Бо до Алабуги від Харкова 1200 км, а літак SkyRanger має дальність польоту всього 700+ км, тобто після польоту на 340 км ві повинен повернутись на українську теріторію. Та і один ФАБ-250 з б\ч 100 кг недостатньо потужних для великих об'єктів, а виробнитво там займає площу у сім гектарів. Ці дрони годяться кошмарити вночі прилеглі російські області, і нажаль точність бомбометання вільнопадаючою бомбою дуже невелика, м'яко кажучі.
показати весь коментар
31.01.2025 20:54 Відповісти
Спочатку факт,а не анонс.
показати весь коментар
31.01.2025 20:24 Відповісти
вони вже давно літають, так що це не анонс.
показати весь коментар
31.01.2025 20:55 Відповісти
що з того,що літають,коли на фронті-ні і землі щодня касапи нові захоплюють.закликають медіа не поширювати,скільки збивають,хоча в тг то є.
показати весь коментар
31.01.2025 21:17 Відповісти
вони не годяться для фронту. Вони годяться кошмарити вночі прилеглі російські області. І не читайте тєлєграм, бо від цього можно впасти в істєріку.
показати весь коментар
31.01.2025 21:43 Відповісти
В істерику падають ті,що слухають балабольство зе,порівнюючи з тим,що в реалі є: настільки разюча відмінність.
На фронті нічим серйозним нема чим бити,через що гинуть тисячі бійців,а тут дрони не підходять... .Це що,козир так розпорядився?
показати весь коментар
31.01.2025 22:11 Відповісти
мені нізчим порівнювати.
на фронті використовують інші дрони.
про розпорядження козиря читайте у тєлєграмах.
показати весь коментар
31.01.2025 22:22 Відповісти
слухайте нинішню вечірню казочку найвеличнішого,а інтернет забитий просьбами військових на дрони,в т.ч.із курська, все дається по результату і який він?
показати весь коментар
31.01.2025 22:30 Відповісти
мені ваших порад не треба.
Результати читайте не у тєлєграмі, а у зведеннях ГШ.
показати весь коментар
31.01.2025 22:36 Відповісти
ГШ не подає ттх передових дронів,це принаймні,секретна інформація,де ви її взяли?
і результат дії зевлади,очевидний,чи не правда,а не бахвальство ттх одиночних дронів.
що ж,поради сторонніх іноді корисніші,аніж від служби подоляка:можна поцікавитись,що пишуть в тгк ****-Стате,Д.Чекалкін,щоб порівняти хто є що...
показати весь коментар
31.01.2025 23:17 Відповісти
це не передовий дрон, це цивільний літак. Тому його ТТХ знають всі.
Тєлєгу не читаю, тому що там пише подоляк - вам знати краще.
показати весь коментар
31.01.2025 23:28 Відповісти
Ней буде хоч воєнний,якщо користі на фронті від нього ноль цілих ноль десятих.
Хоч уявляєте,що робиться,там на Сході,які далекобійні удари?
Прийдуть касапи,і мене,і вас,і не тільки...по списках портнова.
Процитую,що нижче,вправду нічого додати:
"З далекобійних ударів користі мало, тільки розтягування війни на багато років, невже українці і їх діти, внуки, правнуки будуть жити в стані війни під управлінням зеленої влади?? Дякуючи виборцям ЗЕ!"
показати весь коментар
31.01.2025 23:42 Відповісти
від нього користь від ударів у прикордонних областях рф по інфраструктурі ворога.
І не треба мені цитувати різну ***** з тєлєграмканалів. Тримайте це при собі.
показати весь коментар
31.01.2025 23:56 Відповісти
користь видно по результату
всі зусилля мали би йти на фронт
цитата з цн, з цієї гілки 22.38
думки людей про зевладу не х....
свої матюки... Тримайте це при собі
показати весь коментар
01.02.2025 09:36 Відповісти
та зрозуміло, у таких як ви і тризуб на кремлі буде криво встановлений.
показати весь коментар
01.02.2025 09:42 Відповісти
та зрозуміло,у таких як ви, спочатку каву в Ялті попити би.
показати весь коментар
01.02.2025 10:20 Відповісти
ваші фантазії залиште при собі. Відїбіться і йдіть далі зайобувати інших форумчан своїм ниттям.
показати весь коментар
01.02.2025 10:38 Відповісти
Що ж хамовитим є відповідь:
кава в Ялті-фантазія Буданова
тризуб на кремлі- ваша фантазія
матюки-ваші
"Від..ться і йдіть далі зайобувати інших форумчан своїм ниттям"
показати весь коментар
01.02.2025 17:21 Відповісти
ти прямо як банни листок. Відїбись від мене із своїм поразницьким ниттям, ялтою, будановим, тєлємарафоном ті іншими своїми хворобами.
показати весь коментар
01.02.2025 19:47 Відповісти
Чому крим спить спокійнесенько?
показати весь коментар
31.01.2025 20:26 Відповісти
Как во всем это вопрос маштабирование. Сколько можно таких построить и запустить. По сути это ведь ничем не хуже Искандеров, если их много.
показати весь коментар
31.01.2025 20:32 Відповісти
це готовий літак SkyRanger Swift з двигуном Rotax, він коштує 50+ тисяч доларів. З балістикою іх порівнювати недоречно - тихохідний, гучний, максимальний радіус 300+ км, несе б\ч максимум 100 кг, годиться тільки на застосування вночі.
показати весь коментар
31.01.2025 21:01 Відповісти
А може спочатку бомбанути, а вже потім піар. Чи треба кацапів попередити?
показати весь коментар
31.01.2025 20:32 Відповісти
они еще с прошлого года запускались
показати весь коментар
31.01.2025 20:41 Відповісти
Вже давно бомбанули
показати весь коментар
31.01.2025 21:11 Відповісти
Там жирна тvарюка таліпов аж з шароварів вискакує від радості - чому Севас ще не в пилюку?
показати весь коментар
31.01.2025 20:36 Відповісти
В Севастополі нерухомість Володимира Олександровича
показати весь коментар
31.01.2025 20:46 Відповісти
Судячи з усього, роблять їх по штуці за місяць.
показати весь коментар
31.01.2025 20:48 Відповісти
вони вільно продаються. На них встановлюють Інеріалку, оптичну станцію, систему управління і підвіс для скиду ФАБа.
показати весь коментар
31.01.2025 21:03 Відповісти
Перепрошую, а чи не можна тоді їх закупати в 100 разів більше?
показати весь коментар
31.01.2025 21:45 Відповісти
ні, по-перше, виробник стількі кітів не виробляє, а по друге - для них нема такої кількості задач.
показати весь коментар
31.01.2025 21:48 Відповісти
Звідки ти знаєш, що нема такої кількості задач?
показати весь коментар
01.02.2025 17:13 Відповісти
якщо ти гарантуєш щоденні розвідданні про військові іцлі та спроможність ППО на шляху і в районі цих цілей у Брянській області, то звертайся прямо у ГШ. Тоді для двох SkyRanger'ів буде робота щоночі. Ну, звісно, допоки не стягнуть у Брянську область мобільні вогневі групи та примитивні засоби ППО.
показати весь коментар
01.02.2025 20:05 Відповісти
Якби Україна ВИГОТОВЛЯЛА в 100 разів більше БПЛА великої дальності-могла б вразити БУДЬ-ЯКУ ціль на ВСІЙ території оркостану, ніяка ППО б не допомогла.
показати весь коментар
01.02.2025 20:08 Відповісти
вибачаюсь, але твої нічим не підкріплені твердження годиться тільки для розмов під пиво на кухні. Якщо у тебе є щось більше, то йди одразу до Бєскрєстнова.
показати весь коментар
01.02.2025 20:16 Відповісти
Все з тобою ясно!
показати весь коментар
01.02.2025 20:22 Відповісти
ну, так. Рівень кухонних розмов мені не цікавий.
показати весь коментар
01.02.2025 20:24 Відповісти
вот і нахера тут ТТХ дронів... зрада-зрадная...
показати весь коментар
31.01.2025 20:50 Відповісти
Роздивився уважно фото,я далеко не чистоплюй,але чого наша бомба така грязна ? Чи може то є та сама грязна ядерна бімба )
показати весь коментар
31.01.2025 20:55 Відповісти
макети для збірки таких дронів повинні роздаватись в АТБ всім охочим безкоштовно…. от тоді ми заЇ*бем русню остаточно…. а ********** нехай чіпляють профі….

це мрії в голос…. як і уряд національної єдності…..
показати весь коментар
31.01.2025 21:03 Відповісти
набор для зборки такого дроналітака ви можете купить за 30 тисяч доарів, і окремо до нього Rotax-912 ще за 25 тисяч.
Набор називається SkyRanger Swift. І зможете на ньому літать. У мирний час звісно. А можно добавити ще 50 тисяч, і переробити його на дрон.
показати весь коментар
31.01.2025 21:08 Відповісти
Дорогие наши воины, пожалуйста, бомбите рашистов там, где только можете, никого не слушайте, нет никаких красных линий, нужно бомбить все их города и сёла, пусть они горят синим пламенем, они должны ответить за все свои преступления против Украины и её народа!

Слава вам, героические украинские воины!
показати весь коментар
31.01.2025 21:05 Відповісти
А цей БПЛА повертається, чи летить в один бік? Якщо в один бік, навіщо бомбу чіпляти, бо він сам як бомба...
показати весь коментар
31.01.2025 21:31 Відповісти
повертається, якщо не зіб'ють.
показати весь коментар
31.01.2025 22:54 Відповісти
Чому спокійно будують залізну дорогу з Таганрогу в Крим? https://ua.krymr.com/a/nova-zaliznytsia-krym-znachennia-vrazlyvist-armia-rosii-udary-zsu/32874275.html У нас що, немає чим ******* по руснє? Чи ето другоє?
показати весь коментар
31.01.2025 22:18 Відповісти
Ось куди місце важким дронам,а не в сибір посилати,щоби їх пачками збивали по дорозі.
Про ту залізницю також писав,хоча це головна поставка зброї для ведення війни у касапів,а її практично чіпають,сибір чіпають,а цю залізницю ні.
показати весь коментар
31.01.2025 22:43 Відповісти
Чому спокійно будують залізну дорогу з Таганрогу в Крим? https://mrpl.city/news/view/vzhe-poednali-mariupol-z-krimom-zyavilisya-novi-dani-pro-budivnitstvo-zaliznitsi-okupantami
https://ua.krymr.com/a/nova-zaliznytsia-krym-znachennia-vrazlyvist-armia-rosii-udary-zsu/32874275.html У нас що, немає чим ******* по руснє? Чи це частина домовленості кремлівського скомороха зі своїми оманськими кремлівськими партнерами?
показати весь коментар
31.01.2025 22:23 Відповісти
Для далекобійних ударів по Росії Україна застосовує дрони, які здатні....
а чому не застосовує для ударів по ТОТ і по каналах логістики??
З далекобійних ударів користі мало, тільки розтягування війни на багато років, невже українці і їх діти, внуки, правнуки будуть жити в стані війни під управлінням зеленої влади?? Дякуючи виборцям ЗЕ!
показати весь коментар
31.01.2025 22:38 Відповісти
ці дрони не для зони бойових дій. Вони літають у прилеглі області рф, де майже нема ППО.
показати весь коментар
31.01.2025 22:57 Відповісти
Невже не можна налаштувати їх,чи придбати подібні,на 50-500км рд,щоб бити по логістиці на окупованих,або скопіювати ланцети і тисячі в місяць відправляти на фронт? Касапи ними підбивають Абрамси.
показати весь коментар
31.01.2025 23:25 Відповісти
Бомбите друг, везде где только можно, и уж конечно там бомбите, где нельзя!
показати весь коментар
01.02.2025 00:52 Відповісти
Вызывают Абамовича в райком: Ходят слухи, что Вы живете с Рабинович. Как Вам не стыдно, Вы же коммунист и все такое. - Ну что вы в самом деле, товарищи?! Один раз живнул, и прям "живете". // От коли розбомлять хоча б Білгород як Сралінгад, тоді звітуйте. Пара бімб - то ні про що.
показати весь коментар
01.02.2025 08:05 Відповісти