10592 відвідувача онлайн
5 359 25

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 841 660 осіб (+1300 за добу), 9920 танків, 22 589 артсистем, 20685 бойових броньованих машин. ІНФОГРАФІКА

Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення ліквідували 841 660 російських загарбників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.

Як зазначається, загальні бойові втрати противника із 24.02.22 по 3.02.25 орієнтовно становлять:

особового складу ‒ близько 841660 (+1300) осіб,

танків ‒ 9920 (+12) од,

бойових броньованих машин ‒ 20685 (+18) од,

артилерійських систем – 22589 (+51) од,

РСЗВ – 1268 (+1) од,

засоби ППО ‒ 1053 (+3) од,

літаків – 369 (+0) од,

гелікоптерів – 331 (+0) од,

БПЛА оперативно-тактичного рівня – 23911 (+118),

крилаті ракети ‒ 3054 (+0),

кораблі /катери ‒ 28 (+0) од,

підводні човни - 1 (+0) од,

автомобільної техніки та автоцистерн – 35798 (+89) од,

спеціальна техніка ‒ 3731 (+2).

Втрати росіян за 2 лютого

Топ коментарі
+22
Минув 4002 день москальсько-української війни.
176!! одиниць знищеної техніки та 1300! чумардосів за день.
Арта, ППО та логістика супер, броня теж непогано. Загальна кількість знищеної наземної техніки перевалила за 95000!
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 841 000!!! це більше, ніж такий регіон, як Республіка Мордовія.
показати весь коментар
03.02.2025 08:44 Відповісти
+18
Сенс у всіх цих цифрах в тому, аби пересічні хом'ячки, які споживають переважно засрашинську пропаганду з тєлєгі, не впадали остаточно у відчай та зневіру, та не волали "всьо пропало, фронт сипеться, українці не бажають воювати, дава мір на будь-яких умовах" і інші аналогічні дебілізми.

А отже, кожен вишкребок, який ставить під сумнів доцільність публікації цих реальних даних - кінчена мразота.

Тобі все зрозуміло тепер?
показати весь коментар
03.02.2025 09:00 Відповісти
+17
Таки точно хлопці Путіну "закриють" цифру в 10 тисяч танків до 23 лютого!...
показати весь коментар
03.02.2025 07:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
чумардосів малувато, але по залізяччю гарні результати.
показати весь коментар
03.02.2025 07:29 Відповісти
Таки точно хлопці Путіну "закриють" цифру в 10 тисяч танків до 23 лютого!...
показати весь коментар
03.02.2025 07:34 Відповісти
це секретна цифра як для расєян, так і для наших західних партнерів.
показати весь коментар
03.02.2025 07:45 Відповісти
- Куме! А у чому різниця між плануванням бойових операцій нами і кацапами?
- Ми плануємо їх, підлаштовуючись під погодні умови та свої бойові можливості, а кацапи - до пам"ятних дат...
показати весь коментар
03.02.2025 07:50 Відповісти
Тільки путін про це не взнає, тому що у кацапській армії "потєрь НЄТ"!
показати весь коментар
03.02.2025 10:24 Відповісти
где маловато, больше полка
показати весь коментар
03.02.2025 10:17 Відповісти
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показати весь коментар
03.02.2025 08:03 Відповісти
🙏🙏🙏❤️
показати весь коментар
03.02.2025 11:59 Відповісти
Сенс у всіх цих цифрах в тому, аби пересічні хом'ячки, які споживають переважно засрашинську пропаганду з тєлєгі, не впадали остаточно у відчай та зневіру, та не волали "всьо пропало, фронт сипеться, українці не бажають воювати, дава мір на будь-яких умовах" і інші аналогічні дебілізми.

А отже, кожен вишкребок, який ставить під сумнів доцільність публікації цих реальних даних - кінчена мразота.

Тобі все зрозуміло тепер?
показати весь коментар
03.02.2025 09:00 Відповісти
Я тобі дав систему координат та визначень. Ти САМ собі в ній, добровільно, знайшов місце.

А міг би просто визнати "так, я був не правий, видумав херню під тиском пропаганди засрашки".

Але ж ні - ти впевнений у своїй охєрєзній інтелектуальності і нев'***зній крутості, а також вважаєш себе розумнішим за ГШ і думаєш, що краще за ГШ знаєш, що публікувати, а що ні... Тож хто ти - ти вже і сам знаєш. А що ти з цим далі будеш робити - вже не цікаво.
показати весь коментар
03.02.2025 11:18 Відповісти
Приїдь з "Хранції" і спробуй зробить наші втрати меншими...
показати весь коментар
03.02.2025 10:58 Відповісти
Вибачай, гідроцефалізм та порушення когнітивних здібностей не навчились в Україні лікувати. Тож залишайся, будь-ласка, у Франції. Там зараз ти потрібніший і користі Україні принесеш більше - місцеві на тебе подивляться і більше будуть допомагати Україні, бо більше жалітимуть українців. До того ж це повністю в стилі українців - прикидатися злиденними, хворими та нещасними. В тебе виходить напрочуд добре, схоже.
показати весь коментар
03.02.2025 11:21 Відповісти
"Інвалідність" - на голову? Бо тільки ідіот стане вимагать оприлюднення втрат власної сторони під час війни... Чи, може, у тебе "інша" сторона - не українська?
показати весь коментар
03.02.2025 11:32 Відповісти
Треба добавити в таблицю ще - "НПЗ/ГПЗ"....
показати весь коментар
03.02.2025 08:34 Відповісти
ЛГЗ і спиртзаводи, от тільки ведмедика з машкою дратувати не можна
показати весь коментар
03.02.2025 10:54 Відповісти
Минув 4002 день москальсько-української війни.
176!! одиниць знищеної техніки та 1300! чумардосів за день.
показати весь коментар
03.02.2025 08:44 Відповісти
показати весь коментар
03.02.2025 08:48 Відповісти
Звідки мордва арту тягне?
показати весь коментар
03.02.2025 10:46 Відповісти
З баз зберігання... І з КНДР... Пишуть - у них з"явилися "репліки" гаубиць 122 мм , що були в СРСР розроблені ще до ІІ СВітової чи під час неї...
показати весь коментар
03.02.2025 11:01 Відповісти
Знімає з баз зберігання. Ремонтує пошкоджене на фронті. Отримує від Північної Кореї. Виготовлення нової - практично немає, принаймні в калібрах "від 100мм", бо немає стволів, а зусиллями видатних сопілкарів з таких з'єднаннь, як 414 ОБрУБАС, ще й кількість придатних стволів з фронтового металобрухту кардинально впала у порівнянні з "нормативами".

Те, що з'явилась арта з Кореї - є ознакою виснаження баз зберігання та фактичної неможливості взяти звідти навіть гаубиць М30 в товарних кількостях.

Також це є ознакою того, що ані Іран, ані Китай напряму ***** арту постачати не будуть - бо інакше на фронті вже з'явились масово або М-46 калібру 130мм, або купа аналогів 122/152мм арти з Китаю.

Ну і, звісно, логістика довжиною у 8000км - то окреме задоволення для засрашинців. Саме з-за такої логістики в них РЖД звітує третій рік поспіль про падіння цивільного товарообігу на двозначні цифри відсотків. Що, звісно, ну взагалі ніяк не впливає на економіку засрашки, 97% цивільного товарообігу якої реалізується через залізницю.
показати весь коментар
03.02.2025 11:34 Відповісти