10208 відвідувачів онлайн

Російські окупанти захопили менш ніж 20% корисних копалин. Україні потрібна допомога, щоб захистити те, що залишилось, - Зеленський

Володимир Зеленський

На сьогодні приблизно 20% території України перебуває під російською окупацією. Водночас частка захоплених природних ресурсів є меншою.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це під час інтервʼю для Reuters повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Якщо ми беремо, що десь 20% нашої землі захоплено, безумовно вони захопили не 20% наших корисних копалин. Поки що менше", – сказав президент.

Він зазначив, що вартість корисних копалин України на територіях, які зараз контролює Росія, оцінюється в трильйони доларів, тому санкції проти РФ мають бути тотальними.

При цьому Зеленський наголосив, що залишок ресурсів України вкрай потребує захисту.

"Нам потрібно зупинити Путіна і захистити те, що у нас є. Дуже багато у Дніпровській області, дуже багато у центральній Україні і на заході. на жаль, ми втратили вугілля, але я знаю, що вони теж дуже багато там втратили, бо вони не знали що робити із шахтами, затопили багато", – додав Зеленський.

Нагадаємо, Зеленський заявив, що Київ не пропонує просто передати свої рідкісноземельні ресурси Сполученим Штатам, а навпаки, прагне вибудувати взаємовигідне партнерство для їхнього спільного використання на території України.

Топ коментарі
+29
Меже не треба було до шашликів готуватися у 19 22 рр
показати весь коментар
08.02.2025 14:10
+26
А у 2019 коли всі уже побачили що насувається БІДА.може не треба було обирати тупого ішака з 95 кварталу?може вже було час трохи порозумнішати ?нє?
показати весь коментар
08.02.2025 14:16
+21
«Поки що менше» - зеленський
І оце називається президентом?
показати весь коментар
08.02.2025 14:14
Коментувати
Сортувати:
Меже не треба було до шашликів готуватися у 19 22 рр
показати весь коментар
08.02.2025 14:10 Відповісти
А у 2019 коли всі уже побачили що насувається БІДА.може не треба було обирати тупого ішака з 95 кварталу?може вже було час трохи порозумнішати ?нє?
показати весь коментар
08.02.2025 14:16 Відповісти
Ти напевно забув,в якому стані були ЗСУ в 2014р щей після овоча?
показати весь коментар
08.02.2025 14:25 Відповісти
знов порох винуватий????
як ви суки за...бали вже з своїм боневтіком!!!!!
землю на яку зайшли орки після заміни головкома, вони не захопили
а її про...бало наше командування
про..бало точно так як резнік 340 ярдів
як нептуни, вільхи та стугни
як південь.
чи це теж порох прої ав??????
а на 2014й пороху від яника дісталось все командування ЗСУ, фсбешне
сбу теж, розвідка теж.
показати весь коментар
08.02.2025 14:34 Відповісти
Навіть не намагайся перекинути відповідальність за наслідки від твоєї тупості. Не вийде.
показати весь коментар
08.02.2025 14:50 Відповісти
Из окопа, наверное, пишешь?
показати весь коментар
08.02.2025 14:51 Відповісти
Ішаки, якщо їх порівнювати з зеленським, то просто високоінтелектуальна професура!
показати весь коментар
08.02.2025 14:41 Відповісти
хай краще скаже, скільки % території було захоплено коли головкомом був Залужний!!!!!!
порівняє, вирахує різницю пройобаної землі, та скаже, нахера він Залужного та ще 17 генералів знів з посад????
показати весь коментар
08.02.2025 14:25 Відповісти
може не треба було шапіто допускати до виборів?
показати весь коментар
08.02.2025 14:25 Відповісти
Шо значить не допускати? Є Конституція. Він її не порушив балотуючись в президенти. А от хто його вибрав? Не треба на дзеркало кивати коли морда крива. Я не захищаю його і не голосував за нього, але самі винні.
показати весь коментар
08.02.2025 14:48 Відповісти
Право голосу для всіх - це видумка другої половини 20-ого століття в деяких странах.
показати весь коментар
08.02.2025 14:54 Відповісти
Це називається демократія. Людство ще не придумало нічого кращого. Хочете як у кацапів чи північній Кореї?
показати весь коментар
08.02.2025 14:57 Відповісти
А він шо, сам захопив владу? Це питання і до вумного наріду який хотів па приколу пАржать.
показати весь коментар
08.02.2025 14:46 Відповісти
Але вже узурпував.
показати весь коментар
08.02.2025 15:41 Відповісти
Це вже інше питання.
показати весь коментар
08.02.2025 16:11 Відповісти
Радше дві сторони одного.
показати весь коментар
08.02.2025 22:00 Відповісти
В підсумку Україна захистить якусь частину корисних копалин ціною життів українських солдатів, але потім ці копалини "за допомогу" приберуть до рук американці.
показати весь коментар
08.02.2025 14:13 Відповісти
Краще, щоб зайшли кацоперди?
показати весь коментар
08.02.2025 14:17 Відповісти
Отже варіант коли копалини, рівно як і їх видобування має належати державі Україні і українському народу - не допускається взагалі?
показати весь коментар
08.02.2025 14:23 Відповісти
Не несите совковую пургу. Все зависит от контракта на добычу. Естественно дешевле с помощью украинских компаний добывать и продавать. Но при вороватом ЗЕлидоре такое невозможно. Так что пускай добывают и рассчитываются согласно международных правил вкдения бизнеса.
показати весь коментар
08.02.2025 15:07 Відповісти
Тоді і воювати треба за міжнародними правилами бізнесу, і мобілізацію проводити на конкурентній основі контрактів і міжнародних компаній.
Інакше виходить - ти воюй і гинь за батьківщину і свою землю як патріот, а ми потім її поділимо між нами бізнесменами.
показати весь коментар
08.02.2025 15:30 Відповісти
Тоді і воювати треба за міжнародними правилами бізнесу... Вы хоть сами поняли что написали?
показати весь коментар
08.02.2025 15:35 Відповісти
Отстала пластинка🤮Останні фсбешні потуги разом з підривом тцк - підняти незадоволених. Не розуміють яким циркачами вони вигладають
показати весь коментар
08.02.2025 15:50 Відповісти
«Поки що менше» - зеленський
І оце називається президентом?
показати весь коментар
08.02.2025 14:14 Відповісти
Ще жарену курку постав на вікно, щоб зацікавити західних буржуїнів.
показати весь коментар
08.02.2025 14:15 Відповісти
Просто 75% заважили так, що тепер Неньку обкрадають орки, а влада освоює кошти фінансової допомоги Світу і ніяк не на користь народу.
показати весь коментар
08.02.2025 14:16 Відповісти
трумп закінчить цю жахливу війну за 24 гадіни
жахливу війну у якій загинуло чотири з половиною трильйона рюзьге малчікофф в трусіках. Зважаючи на те, що нарассєє проживає десь 100 мільйонів з ґаком це колоссальні втрати!
показати весь коментар
08.02.2025 14:18 Відповісти
"Захистити те, що залишилось, і віддати це все феодалам американцям"

Ну точно індіанці...
показати весь коментар
08.02.2025 14:19 Відповісти
Та ні, корисні копалини України якраз здебільшого на Донбасі зосереджені.
Саме тому русня несамовито на нього лізе з 2014 року.
показати весь коментар
08.02.2025 14:26 Відповісти
Корисні копалини - приємний бонус. Лізуть вони не тому що їм в Україні щось потрібно, а тому що їм в Україні щось не потрібно. Їм не потрібні тут російськомовні вороги. І вони будуть йти до кінця.
показати весь коментар
08.02.2025 14:34 Відповісти
росія на трьох речах тримається - ядерна зброя, надра, спецслужби.
Зникне бодай одна - не стане росії.
показати весь коментар
08.02.2025 14:38 Відповісти
Так і є. Адже до 1949 року її не було.
показати весь коментар
08.02.2025 14:54 Відповісти
отже не зникне
показати весь коментар
08.02.2025 17:12 Відповісти
Мені і моїй сім'ї нічого з цих копалень не перепало, тож мені пох...
І з літія , який подарують США нені теж нічого не перепаде...
показати весь коментар
08.02.2025 14:32 Відповісти
Менш 20%?
Так це ж прекрасно! Да, ********?
Дякуємо за це тобі особисто, Вова! Шоб ми без тебе робили, ХЕРой ти наш, прострочений, воровитий, брехливий та неголений!
показати весь коментар
08.02.2025 14:35 Відповісти
На Западе нехрена нет. Там есть только пару человек, патриотично настроенных. С флажками понятно, с соответствующими пропазициями, и с потужными гаслами. Но ,тем не менее, не идущие на фронт(тут ничего нового, не стоит удивляться- всё как обычно на предыдущие сотни лет истории ничего не изменилось). Донецкую и Луганскую область кацапы уже захватили (это уже под 70%(какие там 20%, нелох?)). Сейчас нужно удерживать Днепропетровскую обл. всеми силами(оставшиеся 30%), а то они выйдут на все 100%.
показати весь коментар
08.02.2025 14:43 Відповісти
В рашці вугілля и без Донбасу дохрена а шахтарів вони випхали на віину проти Украіни
показати весь коментар
08.02.2025 14:46 Відповісти
Гроші, гроші, гроші, а на простих людей похер! Можновладці усіх країн світу залишатьця в плюсі, на відміну простого люду! 😞
показати весь коментар
08.02.2025 14:49 Відповісти
Європі і можновладцям,звісно, це аргумент..
показати весь коментар
08.02.2025 15:40 Відповісти
Притомні експерти говорять про 70 відсотків,природніх ресурсів, під окупацією і,загалом- а що він зібрався "передавати"?! У всіх,розвіданих,ресурсів є,на даний момент,власники й експлуатанти,державі майже нічого не належить-"відібрати й поділити" як заповідали більшовики?! Трампу 78 і він "не лох"!
показати весь коментар
08.02.2025 14:55 Відповісти
А про повернення територій з тими 20% вже питання не стоїть. Куди поділись популярні ще декілька місяців тому помпезні заяви про вихід на кордони 1991?
показати весь коментар
08.02.2025 14:57 Відповісти
Мабуть заявникам дішло, що перти на лінію суровікіна це дуже затратна технологія. Повний аналог мясних штурмів / зерг'рашів.
А тим більше що не встигають поповнювати снаряди і запаси палива ( а читали скільки скандалів з розкраданням серед в/ч ?) і всього у нас меньше. Від танків до піхоти. І нема сотень Кабів та Іскандерів, та Точки-У закінчилися.
показати весь коментар
08.02.2025 18:11 Відповісти
Міф про належність ресурсів "народу" - останній притулок проворовавшихся можновладців.
Кожному належить лише те, що офіційно є у його власності або (опосередковано) в управлінні.
Кому насправді належить земля, копалини (права на розробку) та інші основні активи
встановити непросто - і не дарма, бо ці конкретні люди часто дотичні до управління державою.
А на чию користь управляють державною власністю (куплені реальними власниками)
державні чиновники ? "Тут можно прибарахлиться", "кто что охраняет - тот то и имеет".
Результат на табло : десятиліття економічного застою, електорат підгодовують
"аби не було гірше" і отупляють серіалами, профіт реальних вигодонабувачів
іде на закордонні рахунки і на місцеві палаци.
Аж раптом (насправді - ні) нагодилась конкуруюча мафія.
Всі на захист Вітчизни, бо іншої у нас немає !
показати весь коментар
08.02.2025 15:03 Відповісти
Багато бажаючих допомагати "самопроголошеній" владі ?
показати весь коментар
08.02.2025 15:07 Відповісти
Оманська Гнида обсіралась обісцялась ..гівно хлюпає в штанях.. зрадило Україну до дна - вже ніяких кордонів 1991 чи 2014, захистіть те що є - і я і те віддам

********, будь ти проклятий і покоління твої, шашликоїд
показати весь коментар
08.02.2025 15:09 Відповісти
власне кажучи це і було метою Оманської Гниди - максимально здати болотним істотам Україну на гвалтування.. віддати керування відвертим руснявим "кротам"...а те що залишилось - віддати на пограбування
показати весь коментар
08.02.2025 15:11 Відповісти
Уахххаха. «Мы вместе с американскими партнерами будем разрабатывать». Очко себе разрабатывай, Зеля.
показати весь коментар
08.02.2025 15:16 Відповісти
От тільки більшу частину від цих 20% росіяни не захопили, а спокійно зайняли за перші 3 дні.

І Зеленський не зробив НІЧОГО для того, щоб цього не сталося.
показати весь коментар
08.02.2025 15:33 Відповісти
Радше зробив усе, щоб було далеко понад 20%. Але щось пішло не так і довелося перекваліфікуватися на боневтіка…
показати весь коментар
08.02.2025 15:46 Відповісти
Європі потрібні такі союзники як Україна, щоб захистити себе.
показати весь коментар
08.02.2025 15:39 Відповісти
Осел Сашко божився,
Бив себе у груди:
- На Лева вчиться син
- І Левом конче буде!..
Аж от, скінчивши курс наук,
- За рік чи два -
Той молодий Віслюк
Прибув до рідного хліва.
Ну, й справді Лев:
Розкішна буйна борода,
Постава горда,
Бундючна морда.
Ослиця не натішиться щаслива:
- Ану, синочку мій, ревни,
Нехай луна аж ген на доли піде,
Нехай почують капосні сусіди - Від заздрості попадають вони!
Осел ревів,
Аж хлів Увесь трусився,
Й таки довів,
Що недарма на Лева він учився.
Сам дядько Байден цим разом
Підтвердив репутацію наказом.
показати весь коментар
08.02.2025 15:39 Відповісти
чому не відвоювати?? Чому родовище літію не було в проритеті і не було запропоновано США під гарне озброєння?? Це зрада