8304 відвідувача онлайн
6 178 51

Запуск Onion-версій сайту Цензор.НЕТ

Ми раді повідомити, що сьогодні "Цензор.НЕТ" запускає onion-версії своїх сайтів. Цей крок є відповіддю на потреби наших читачів у додатковій безпеці, конфіденційності та можливості обходу цензури в умовах інформаційних викликів, що зростають. Завдяки впровадженню технології Tor, наші користувачі отримають можливість доступу до незалежної журналістики навіть за умов блокування основного домену.

Відтак в регіонах, де блокують доступ провайдери, сайт можна відвідати через спеціальний браузер ТОR.

censornet, цензор.нет, onion, tor

Для чого потрібна onion-версія?

Ми впроваджуємо onion-версії для забезпечення максимальної анонімності та захисту особистих даних наших відвідувачів. Мережа Tor дозволяє обходити державну цензуру та інші обмеження, що стають все більш поширеними в сучасному інформаційному просторі. Для багатьох користувачів, особливо тих, хто знаходиться в умовах підвищеної уваги з боку державних структур, це стає важливим інструментом для безпечного доступу до актуальних новин, аналітики та коментарів.

Переваги з використанням onion-версії

  • Обхід цензури: Використання технології Tor гарантує, що навіть у разі блокування основного сайту, наші користувачі завжди матимуть доступ до найсвіжіших новин і матеріалів.
  • Підвищена анонімність: Завдяки багатошаровому шифруванню та маршрутизації через мережу Tor, кожен відвідувач отримує додатковий рівень захисту своїх даних та приватності.
  • Безпечний доступ до інформації: Ми прагнемо забезпечити максимальну безпеку, тому наші onion-версії створені з урахуванням сучасних стандартів кібербезпеки, що дозволяє уникнути небажаного стеження та кібератак.
  • Гарантія доступності: Onion-версії служать резервним каналом, що дозволяє уникнути перебоїв у доступі до інформації у випадку потенційних кібератак чи блокувань основного домену.

Як отримати доступ до onion-версій?

Для того, щоб скористатися новими можливостями, вам необхідно встановити браузер Tor, який доступний безкоштовно для всіх основних операційних систем. Після інсталяції запустіть браузер Tor, введіть одну з наших onion-адрес у рядок пошуку, і ви автоматично потрапите на одну з версій сайту "Цензор.НЕТ".

Ми хочемо зауважити, що через специфіку мережі Tor швидкість завантаження сторінок може дещо відрізнятися від звичного перегляду через стандартні браузери, але це не вплине на повноцінність доступу до матеріалів.

Офіційні onion-адреси всіх версій "Цензор.НЕТ"

censornet, цензор.нет, onion, tor

Ми впевнені, що завдяки новим можливостям, що надають onion-версії, кожен наш читач зможе насолоджуватися не тільки високоякісною журналістикою, а й додатковою захищеністю своїх особистих даних.

Ми продовжуємо працювати над тим, щоб інформаційний простір залишався відкритим та доступним незалежно від зовнішніх обмежень.

Топ коментарі
+20
Це означає, що тиск, та атаки вже відбуваються.
показати весь коментар
17.02.2025 11:23 Відповісти
+19
показати весь коментар
17.02.2025 11:30 Відповісти
+14
Ну а як іще боротись з ЗЕрмаками?
показати весь коментар
17.02.2025 11:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А я думаю чого висить 2 дні як
показати весь коментар
17.02.2025 11:19 Відповісти
Ну а як іще боротись з ЗЕрмаками?
показати весь коментар
17.02.2025 11:21 Відповісти
такі да...https://ru.wikipedia.org/wiki/Si_vis_pacem,_para_bellum Si vis pacem, para bellum
показати весь коментар
17.02.2025 11:27 Відповісти
так в торі, при відповідних умовах, лайків та дизлайків мона накрутити скільки хочеш й кому хочеш)))
показати весь коментар
17.02.2025 11:32 Відповісти
ну і кожний вхід та обновлення сторінки потрібно буде по новому регитись )) ну з менеджером паролів та коли пароль типу 123 це не проблєма ))
показати весь коментар
17.02.2025 11:40 Відповісти
Це означає, що тиск, та атаки вже відбуваються.
показати весь коментар
17.02.2025 11:23 Відповісти
показати весь коментар
17.02.2025 11:30 Відповісти
Зміни громадянство, якщо щось не подобається.
Зараз зроблю петицію на персональні санкції.
показати весь коментар
17.02.2025 11:48 Відповісти
О, цікаво. Бонапарт боневтік батона буде крошити на Бутусова?
показати весь коментар
17.02.2025 11:24 Відповісти
Ніколи,здогадайся сам,чому так
показати весь коментар
17.02.2025 11:34 Відповісти
А якщо за допомогою VPN ?
показати весь коментар
17.02.2025 11:24 Відповісти
я теж про це подумав!
Є фахівці? Підскажіть, що краще....
показати весь коментар
17.02.2025 11:27 Відповісти
Мабуть, в найближчий час цензорятам можна буде вийти на сайт Цензоря десь опівночі, коли хорошо проходять радіохвилі 3G (5G) і "глушилки" не зможуть задушити сигнал, на кшталт як «Голос Америки» слухали в срср
показати весь коментар
17.02.2025 11:40 Відповісти
Ну якщо VPN не співпрацює з спецслужбами та не здасть маршрутизацію то чому б і не використовувати. А ось ТОR більш захищений.
показати весь коментар
17.02.2025 11:47 Відповісти
Tor однозначно, почитайте як працює луковична маршрутизація. Забудьте про VPN, особливо якщо це не ви сам ручками його підняли скажімо в Італії на VPS купленному за криптовалюту. Основна перевага Tor, що по перше ваші дії ніде не занотовуються, Tor не веде логів - записів дій користувачів. Коли ви пишете якусь провокаційний пост через Тор, ваше з'єднання не видно нікому, включаючи вашого провайдера, СБУ, ФСБ, і Зеленському з Порошенко) Провайдер бачить лише, що ви з'єднались з тор-нодою, а що ви там робите невідомо нікому. Ваш запит йде від ноди до ноди, незалежних, одна в Британії, наступна в Палестині, вихідна взагалі в РФ чи Китаї, відслідкувати цей ланцюжок неймовірно складно. А інколи з'єднання Тор ховають всередину VPN, щоб навіть провайдер не бачив, що ви взагалі з'єднуєтесь через Тор. Короче, використовуйте і буде вам щастя.
показати весь коментар
17.02.2025 12:05 Відповісти
в мене не працює через Опера
показати весь коментар
17.02.2025 11:31 Відповісти
То численність прокацапських ботів на сайті утроїться?
показати весь коментар
17.02.2025 11:25 Відповісти
Удесятириться. Буде дуже цікаво) Труха так само зробила, вийшла на 2,6 мільйони підписників і декілька тисяч лайків та дописів під кожним постом. При цьому редакційна политика зберігається, вони чавлять тільки реальний екстремізм і тероризм, а так відвідувачі пишуть що хочуть, що викликає неабиякі баталії)
показати весь коментар
17.02.2025 12:14 Відповісти
Новий рівень реальності.
Дожилися під виберанням і керуванням зебілів.
Будьте ви ******
показати весь коментар
17.02.2025 11:26 Відповісти
саме те
показати весь коментар
17.02.2025 11:26 Відповісти
Єрмак хоче знищити ЦензорНет.
показати весь коментар
17.02.2025 11:30 Відповісти
Зміни громадянство, якщо щось не подобається.
Зараз зроблю петицію на персональні санкції.
(Сркзм)
показати весь коментар
17.02.2025 11:49 Відповісти
Це на випадок,якщо зермак закриє цн у звичному режимі,типу того,як закрив в т2 5,Прямий, Еспресо.Та, благо, зермак не добрався ще до сателітарки-ще можна дивитись,та ще через Ютуб.
Цілком можливо,що козир через рнбо може закрити опозиційні ресурси,так що треба наперед бути готовими цим опозиційним ресурсам.
показати весь коментар
17.02.2025 11:32 Відповісти
Зробив.
показати весь коментар
17.02.2025 11:37 Відповісти
Модерація збережеться загальна, але доступ для відвідувачів стане захищеним
показати весь коментар
17.02.2025 11:51 Відповісти
Ага, і жодного крота не буде, щоб передати списки користувачів куди треба? Потужно.
показати весь коментар
17.02.2025 14:28 Відповісти
А хто вас просить реєструватись і писати якусь діч з під постійного акка, які мабуть вже сто років пораховані і взяті на олівець. Робите новий, вхід строго через Тор, і все. А можете як у мене встановити апаратний тор і винести його взагалі за межі будинку, на дерево десь повісити. Ну короче, за бажання можна зробити параноїдальну безпеку, тільки нащо воно треба.

Якщо на Цензор очікуються репресії і спроби його закрити, то крок абсолютно вірний. А як телеграм стане в пригоді, на який тут потужно нахрюкували) Короче, до переходу в підпілля готові!)
показати весь коментар
17.02.2025 14:49 Відповісти
Воно може й так. Просто я не вірю в підпілля в якому мій допис передається будь-якими соцмережами. Навіть під час війни, коли збирались на явочні квартили і при свічках шептались, і то знаходились стукачі Ризик є, тож кожен сам собі вирішує… мовчу
показати весь коментар
17.02.2025 15:06 Відповісти
А може зразу перейти?
в DarkNet
показати весь коментар
17.02.2025 11:40 Відповісти
так це, судячи з усього, він і є ...
показати весь коментар
17.02.2025 11:50 Відповісти
Омайгад, омайгад!!!! O_0 Ніхера ви потужні!! Це неймовірний прям таки крок, серйозно. Цензор до чогось готується. Make Censor great again!
показати весь коментар
17.02.2025 11:49 Відповісти
до санкцій РНБО, очевидно ж
білорусізація валить повним ходом
показати весь коментар
17.02.2025 11:56 Відповісти
Прикро шо в тор(і) є кацапська, білорусь, польська і т.д. Тільки української бракує.
показати весь коментар
17.02.2025 11:53 Відповісти
а були часи хтось був за Зеленського але щось пішло не так...
показати весь коментар
17.02.2025 11:54 Відповісти
даже при Яныке такого не было....вот вам и свой парень из народа...
показати весь коментар
17.02.2025 11:56 Відповісти
Закладки.Цензор будут?
показати весь коментар
17.02.2025 11:58 Відповісти
тобто ми незабаром, як у кацапії будемо ще й впн-ом користуватися?!
показати весь коментар
17.02.2025 12:02 Відповісти
Ми вже декілька років взагалі звідти не вилазимо, країна перемігшого VPN.
показати весь коментар
17.02.2025 14:54 Відповісти
Якщо чесно, то я вже починаю трохи хвилюватися за свої коментарі і анонимность, бо на минулому тижні з'ясувалося, що по версії КМУ ЗСУ це терористична організація і я терорист, бо на Порошенко наклали санкції тому, що він постачає до ЗСУ всякі приблуди. Відразу стало зрозуміло, чому ХЕРПІДУСАМ не волонтеріть на ЗСУ - боїсься санкцій.
показати весь коментар
17.02.2025 12:08 Відповісти
Я старий акк видалив після 19го, бо згадав що з 14го понаписував, порахував строк можливої відсидки і видалив. Якщо диктатура стане рівня Рейх 1938, тоді слідкуйте і за фінгерпринтом - тим Як ви пишете. У кожної людини є свій унікальний стиль написання текстів, і її по ньому можна вирахувати. Вчіться писати в різних стилях.
показати весь коментар
17.02.2025 15:02 Відповісти
Правильна ідея.
показати весь коментар
17.02.2025 12:41 Відповісти
Скоро при такій зеленій диктатурі, будемо заходити на Цензор, як слухати "Голос Америки". Дожилася Україна...
показати весь коментар
17.02.2025 13:12 Відповісти
А чим завадив мій коментар, що його видалили? Попала в ціль чи як це сприймати? Хіба гріх висловити припущення, що це може бути основою для формування списків "особливо неблагонадійних" для влади? Я ж не стверджую.
показати весь коментар
17.02.2025 14:24 Відповісти