11501 відвідувач онлайн

На екстреному саміті в Парижі обговорять вступ України в НАТО у разі повторного нападу РФ, - The Guardian

У Парижі обговорять вступ України в НАТО

На екстреному саміті, який відбудеться 17 лютого в Парижі, європейські політики обговорять можливість вступу України в НАТО, якщо Росія порушить потенційний мирний договір.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише The Guardian.

Видання зазначає, що на зустрічі обговорюватимуться оборонні можливості, які Європа могла б надати Україні для забезпечення надійних гарантій безпеки, включно із нібито планом автоматичного набуття Україною членства в НАТО у разі явного порушення Росією режиму припинення вогню.

Пропозиція членства України в НАТО за умови порушення Росією режиму припинення вогню була висунута деякими американськими сенаторами і тепер має підтримку деяких європейських лідерів, в тому числі президента Фінляндії Александра Стубба.

Він висловив застереження щодо амбіцій Росії, заявивши, що не можна відкривати двері для російських фантазій про сфери впливу.

"У будь-яких переговорах Україні мають бути гарантовані "незалежність, суверенітет і територіальна цілісність", - наголосив президент Фінляндії.

Нагадаємо європейські лідери готуються до екстреного саміту в Парижі, який відбудеться в понеділок з ініціативи президента Франції Емманюеля Макрона. Зустріч присвячена обговоренню ситуації в Україні та питанням європейської безпеки.

Топ коментарі
+24
показати весь коментар
16.02.2025 20:26 Відповісти
+22
Росія вже напала, росія вже порушила мирний договір між Україною та росією, який уклав Кучма. Росія вже порушила Будапештський Меморандум.
Повторний напад на що? На те, на що вже вчинено напад та геноцид?
показати весь коментар
16.02.2025 20:30 Відповісти
+15
Відновлення ядерної зброї - це єдина гарантія від повторного нападу РФ.
показати весь коментар
16.02.2025 20:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
16.02.2025 20:26 Відповісти
А буде "сначала стулья а патом деньгі? " - Спочатку гарантії безпеки поки переоберуть МАРОДЕРНЮ, а потім вже про другий напад...
показати весь коментар
16.02.2025 20:27 Відповісти
Головні новини з Мюнхена - Віталій Портников і Арсеній Яценюк- в ефірі ютуб Еспресо
показати весь коментар
16.02.2025 20:28 Відповісти
Зашевилася Європа. Пуйло і рижий дай бог зроблять знову з них мужиків, а не осіб №1 чи №2.
показати весь коментар
16.02.2025 20:31 Відповісти
Тема переговорів нікчемна, потрібно обговорювати негайну військову підтримку України для завершення війни поразкою росії.
показати весь коментар
16.02.2025 23:30 Відповісти
саміт закінчиться виразом стурбованості і загальним ком"юнікє яке не підпише орбанфіцо.
показати весь коментар
16.02.2025 20:27 Відповісти
їх туди не запрошено
показати весь коментар
16.02.2025 21:11 Відповісти
вони члени нато і заблокують наш вступ
показати весь коментар
16.02.2025 21:31 Відповісти
Кабы да как. Было уже. Проходили. Будапештський меморандум. Если, ек дай Бог конечно такое опять случится, то они все дружно о бо всём забудут. Максим что будет это глубочайшая озабоченность.
показати весь коментар
16.02.2025 20:28 Відповісти
Росія вже напала, росія вже порушила мирний договір між Україною та росією, який уклав Кучма. Росія вже порушила Будапештський Меморандум.
Повторний напад на що? На те, на що вже вчинено напад та геноцид?
показати весь коментар
16.02.2025 20:30 Відповісти
бл...ця ЄС , це школа для кішенькових злочінців у Мукачеві...
показати весь коментар
16.02.2025 20:30 Відповісти
Будупештський (Парижський) меморандум 2.0
показати весь коментар
16.02.2025 20:31 Відповісти
Реально даже не смишно кто в этот ****** поверит где наше ядерное оружие?
показати весь коментар
16.02.2025 20:31 Відповісти
Бобиренко vs Рейтерович ! БИТВА Політологів ! - ютуб прекрасний гострий формат вільної думки в лещатах зеЄМАРОДЕРА ТУ
показати весь коментар
16.02.2025 21:00 Відповісти
Відновлення ядерної зброї - це єдина гарантія від повторного нападу РФ.
показати весь коментар
16.02.2025 20:32 Відповісти
Потрібні ракети середньої та великої дальності у великій кількості. які ми на жаль до сьогодні так і не виробляємо
показати весь коментар
16.02.2025 20:45 Відповісти
не смешить, угри і проча шелупонь будуть проти
показати весь коментар
16.02.2025 20:35 Відповісти
Для початку треба вияснити, коли був перший напад росіі на Україну.
показати весь коментар
16.02.2025 20:36 Відповісти
Це Ви на XVII ст. натякаєте? Чи відлік з ХІІ ст?
показати весь коментар
16.02.2025 20:51 Відповісти
Хочемо ми того, чи ні, але ******* Україна є правонаступником УНР, оскільки останній Президент УНР передав свої повноваження першому Президенту України. Тоді це 1918 рік. Але й УНР виникло не на пустому місці. Ми тут корінне населення вже тисячі років. Тому, мабуть, перший напад, як такий, був з моменту початку існування того, що у результаті стало рф. Але оскільки ******* європейські держави виникли після першої світової, то юридично це 1918, а до того, то це вже більш історично. Я так думаю.
показати весь коментар
16.02.2025 21:05 Відповісти
Нуууу..тоді й кордони треба по мапам 1918 року. А це все що зараз наше+окуповане кацапами+Кубань..і знову таки, Азовське море стає внутрішнім морем України))
показати весь коментар
16.02.2025 23:04 Відповісти
100+++++
показати весь коментар
16.02.2025 21:25 Відповісти
якшо вони згодом повторно нападуть - може й вже не буде кому вступати в те НАТО …. віслюк помре не з'ївши моркву…
показати весь коментар
16.02.2025 20:36 Відповісти
а шо заважає тоді, прийняти Україну сьогодні до НАТО? русня напала ,враховуйте як другий раз де факто...і шо ? от так і буде завжди, завтра ,післязавтра ,коли кремлівські танки будуть прасувати бруківку у Будапешті ,можливо тоді ...?
показати весь коментар
16.02.2025 20:38 Відповісти
Угорщина заблокує все
показати весь коментар
16.02.2025 20:40 Відповісти
Вот-вот, а эти соплежуи еще 10 лет станут искать консенсус с Венгрией или ей подобным, пока Украина будет кровью истекать.
показати весь коментар
17.02.2025 00:33 Відповісти
Лякалка членством в НАТО може бути використана вже зараз, для досягнення миру - "або мир та дипломатія, або Україна - член НАТО". Скільки часу вже пройшло, як ***** змінив ядрьону доктрину? Хтось бачив ядрьоні вибухи в Україні? А ракетно-дронові атаки на *****стан не вщухають. Тож ті понти хай ***** тримає для свого плебсу, та для бажаючих відокремитись від параші.
показати весь коментар
16.02.2025 20:40 Відповісти
Який сенс у цьому? Приймати Україну до НАТО необхідно, щоб кацапи не могли напасти зонову!
А приймати, якщо нападе?? Щоб що? Щоб країни НАТО почали воювати за Україну? А чому тоді одразу не прийняти?
показати весь коментар
16.02.2025 20:41 Відповісти
Які ж ви огидні, панове!… Яке повторне?!!!
показати весь коментар
16.02.2025 20:43 Відповісти
Що таке явний напад?? Анексія Криму і вторгнення через спецуру в Донецьку і Луганську область- це явний напад, чи не дуже?
Так само буде і в майбутньому,-глибоке занепокоєння... Або,- що в меморандумі не зазначено прозахист, як в Будапештському.. Фігня все це.. Нас просто зливають.
показати весь коментар
16.02.2025 20:44 Відповісти
Знов тестують нову "розводку", бо самим уставом НАТО не передбачено включення до його складу країни, що перебуває у стані війни, тобто у разі повторного нападу це буде законодавчо неможливо. Бачу, наші партнери ще ті шахраї і "катали" і в них ще повертається язик у чомусь звинувачувати Україну.
показати весь коментар
16.02.2025 20:44 Відповісти
Также уставом запрещено принимать страны, имеющие территориальные споры. При Ющенко территориальный спор с Румынией решили по суду. Тогда и был РЕАЛЬНЫЙ шанс получить ПДЧ, если б всякие жульки с рыгами не саботировали.
показати весь коментар
16.02.2025 21:22 Відповісти
Ищут варианты, как Украину красиво нахлобучить. Какое НАТО, если США (и куча шакалов) против?
показати весь коментар
16.02.2025 20:47 Відповісти
"Дипломатичний шлях повернення територій" це капітуляція. Відмова від територій. Їх здача ***** і заохочення ********** до подальших "відгризань". І всі це знають! Всі без винятку. І всі дружно роблять вигляд ніби то "все буде добре" Не буде. Буде тільки гірше. Європейці кацапам нагадують овець, яких можна різати, а вони будуть покірно приймати свою овечу долю. Чому азіати так ******* різати баранів? Бо баранчики дуже чисті і охайні. Ідять тільки зелену травичку і покірно, спокійно помирають не пручаючись під ножем коли їм ріжуть горлянку на шашлик. Барани це єдина свійська тварина яка не відчуває наближення смерті і не відчуває болю. Для кацапів європейці "баранчики"... А ми... Хто ж ми? Мабуть дикі кабани - не чисті, з іклами, роздираємо кацапів на дрантя і боремось за життя до останнього подиху...
показати весь коментар
16.02.2025 20:49 Відповісти
Ну вступимо ми в НАТО, але нова частина буде окупована
Вже треба вступати. Давно би нас прийняли, не було всіх проблем.
показати весь коментар
16.02.2025 20:52 Відповісти
Брехня, брехня хотіли б зараз, чи до війни взяли... Казки для лохів!!!!
показати весь коментар
16.02.2025 20:53 Відповісти
БудапЄштскій мЄмАрандум 2:0?
показати весь коментар
16.02.2025 20:55 Відповісти
Обговорять.
- Ну, що, приймемо в разі коли Кацапія знову почне Україну з лиця Землі затирати?
- І що, тоді вводити свої війська, і вступати у відкриту війну? Ні, не згодні!
- І ми теж. Все. Обговорили.
показати весь коментар
16.02.2025 21:03 Відповісти
🤣😁🤣😁🤣😁🤣😁😁🤣
Наніч файно розсмішоли- розходьтесь спати
показати весь коментар
16.02.2025 21:10 Відповісти
Щось не віриться, що ці куколди на таке будуть здатні. Чому б тоді не прийняти Україну в НАТО прямо зараз - ***** вже ж напало? Навіщо чекати повторного нападу, якщо ви згодні екстрено прийняти Україну? І як це буде вирішуватися - знову консенсусами з Орбанами і Фіцо? Вангую - це не спрацює.
показати весь коментар
16.02.2025 21:10 Відповісти
Навіть при третьому нападі рашки - "мовчання ягнят"
показати весь коментар
16.02.2025 21:13 Відповісти
ШО, ОПЯТЬ!? ***** давно уже напало! Скажите там кто, не знают ведь.
показати весь коментар
16.02.2025 21:14 Відповісти
Нам весь час кажуть,що ми частина західної цивілізації але чомусь у дім не запрошують, все обмежується "літньою кухнею" для посиденьок ?
показати весь коментар
16.02.2025 21:15 Відповісти
Ага. У разі повторного нападу Україна вже нікуди не вспіє вступити. Да і думаю що через 4 роки вже і самого НАТО не буде дивлячись що Тампон вчворив всього за місяць свого президенства
показати весь коментар
16.02.2025 21:16 Відповісти
А не простіше тоді вже просто зараз, взяти й прийняти? В чому принципова різниця "зараз і потім" за європейською логікою? Може достатньо демагогії, ну набридло ж? Ця морква перед носом вже нікому не цікава.
Треба створювати свою Ядерну Зброю для України (хай тільки не заважають), а тоді хай самі до нас приєднуються під назвою UATO. Поки надійність США, як партнера NATO під великим питанням, треба не соплі жувати та тренуватись в риториці, а забезпечувати собі адекватний захист.
показати весь коментар
16.02.2025 21:42 Відповісти
Зараз NATO боїться збивати над своєю територією рашистські дрони та ракети, а США тим часом перетворилась на світових мародерів та рекетирів. Вертайте в зад ядерну зброю і крапка.
показати весь коментар
16.02.2025 21:47 Відповісти
С початку вступ до НАТО, а потім подивимось чи нападе путлєр!!! Як що путлєр нападе знову а Україна не в НАТО то знову будете ******* зачекаємо коли це закінчиться!!! Це так не грає!!!
показати весь коментар
16.02.2025 21:47 Відповісти
От коли станеться сто п'ятсотий напад от тоді вже точно точно візьмемо в НАТО. А поки ще ссикотно.
показати весь коментар
16.02.2025 21:47 Відповісти
А цей напад коли вже відбили??
показати весь коментар
16.02.2025 21:54 Відповісти
Як повторний? Це вже другий,перший в 2014
показати весь коментар
16.02.2025 22:07 Відповісти
Да-да. А через несколько лет ***** приводит своих людей во власть в европейских странах и все обязательства летят в мусорное ведро?
показати весь коментар
16.02.2025 22:20 Відповісти
Обещаем Вам..наобещать на будущее...Много обещаний..на 500 лярдов ....
показати весь коментар
16.02.2025 22:43 Відповісти
У 2014 році перший напад, у 2022 - повторний. Ось, ми зробили за вас цей нелегкий розрахунок, тепер приймайте до НАТО.
показати весь коментар
16.02.2025 23:38 Відповісти
Чергове фуфло.
показати весь коментар
17.02.2025 00:07 Відповісти
Всім ура-патріотам які прагнуть в НАТО варто згадати кого туди взяли. Фінляндію і Швецію. Ці країни мають армії, виробництво ******** зброї та бомбосховища для всього населення країни. І головне!, там не голосують за блазнів в президенти. Ми воюємо з 2014 року, але досі не виробляємо достатньо вітчизняної зброї і навіть протягом військового стану процвітає корупція...
показати весь коментар
17.02.2025 00:47 Відповісти
Тільки за час теперішньої війни виявилось, скільки гнид і колаборантів сидить у владі
показати весь коментар
17.02.2025 05:52 Відповісти
А чого б їм там не сидіти коли можна відкупитися, вийти під заставу і "порєшать", або втекти за кордон? То ж питання риторичне...
показати весь коментар
17.02.2025 06:37 Відповісти
Нє, брати якщо нападе - так воно не працює. Зранку НАТО - вечором договір. Вечором НАТО - наступного ранку договір. Але НАТО - вперед.
показати весь коментар
17.02.2025 04:48 Відповісти
Дурня! У випадку повторного нападу вони знайдуть тисячу причин, щоб відморозитись. Я впевнений, що солдати НАТО не будуть напряму воювати з рашкою. Коротше, замануха.
показати весь коментар
17.02.2025 06:50 Відповісти