10653 відвідувача онлайн
2 836 28

Україна відповідає всім трьом пріоритетам зовнішньої політики США, - Маркарова

Яким пріоритетам США відповідає Україна. Заява Маркарової

Дипломати України працюють з новою адміністрацією президента США та намагаються переконати їх у важливості України для мирного майбутнього.

Про це заявила посол України в США Оксана Маркарова під час відеозвернення до учасників події "Діалоги з NV. Україна змінює світ", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Дипломатка нагадала, що держсекретар США Марко Рубіо на початку своєї роботи оголосив три питання, які будуть визначальними для Сполучених Штатів у формуванні зовнішньополітичних пріоритетів: чи робить це США сильнішими, чи робить це США безпечнішими і чи робить це Сполучені Штати більш заможними?

"Насправді Україна є позитивною відповіддю на всі ці три питання. І тому сьогодні ми продовжуємо працювати з новою адміністрацією, з Конгресом, з американським народом і дуже багато з американським бізнесом над тим, щоб переконати їх у важливості України для безпечного, мирного і заможного майбутнього для нас всіх", - заявила Маркарова.

Водночас, зауважила посол, пріоритетом номер один є перемога у війні, яку Росія розв'язала проти України.

Топ коментарі
+11
Якщо б ще Маркарова займалася не власними ресторанами, а роботою посла України.
показати весь коментар
19.02.2025 14:42 Відповісти
+11
Цю свиноматку просравшу всю дипмісію в штатах пожиттєво з коніскацією всього накраденого
показати весь коментар
19.02.2025 14:42 Відповісти
+11
Це не дипломатка, а абсурд.
показати весь коментар
19.02.2025 14:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Баба дура !
показати весь коментар
19.02.2025 14:39 Відповісти
Якщо б ще Маркарова займалася не власними ресторанами, а роботою посла України.
показати весь коментар
19.02.2025 14:42 Відповісти
по фото навіть видно, що має в штатах власний ресторан....
показати весь коментар
19.02.2025 15:14 Відповісти
Цю свиноматку просравшу всю дипмісію в штатах пожиттєво з коніскацією всього накраденого
показати весь коментар
19.02.2025 14:42 Відповісти
Вже б хоча б сексологиню відправили туди послом, а не цього гомункула там тримали. Скажу так: "якби у Трампа на неї встав, він би його відрубав"
показати весь коментар
19.02.2025 14:44 Відповісти
Треба було "сосну" відправлять, могла б і Меланію підсидіти.
показати весь коментар
19.02.2025 14:46 Відповісти
Еталонна послиця. Встигає міждержавні відносини зміцнювати і жителів та гостей Нью-Йорка годувати
показати весь коментар
19.02.2025 14:42 Відповісти
Зразу видно що вона в першу чергу господиня
показати весь коментар
19.02.2025 14:45 Відповісти
Це не дипломатка, а абсурд.
показати весь коментар
19.02.2025 14:43 Відповісти

Льоха прокинулася!!!
Святкуймо!
показати весь коментар
19.02.2025 14:43 Відповісти
Це як бабак Тимко
показати весь коментар
19.02.2025 15:31 Відповісти
А ти куда свого носа пхаєш ? Твоя справа розносити посилки.
показати весь коментар
19.02.2025 14:43 Відповісти
Є зараз щось більш бездарне, аніж наша головна дипломатка в США?
показати весь коментар
19.02.2025 14:43 Відповісти
Який уряд такі й дипломати
показати весь коментар
19.02.2025 14:46 Відповісти
у Болгарії сексолог Ермака
показати весь коментар
19.02.2025 14:46 Відповісти
Мадам пора відправляти бавити внуків!
показати весь коментар
19.02.2025 14:44 Відповісти
Ee neobhodimo pomeniat. Trump zlopamiatniy, a eta dura chut' li ne otkryto pomogala Harris, podstavliaia Zelenskogo v etom v Pennsylvania. Vot teper mi i pozhinaem plodi ee politicheskoi blizorukosti. Ia kogda slishu ee imia, srazu podkradivaetsia nepriatniy osadok o tom chto plohie novosti posleduyut za etim.
показати весь коментар
19.02.2025 14:48 Відповісти
Hot' bi privela sebia v poriadok, prichesku sdelala normalnuyu. Pozorische.
показати весь коментар
19.02.2025 14:50 Відповісти
Бачимо вашу "результативність", нездари!
показати весь коментар
19.02.2025 14:50 Відповісти
Теперішні ******** ,що керують колишнім США - хай піздують на ***,кацапські *******.
показати весь коментар
19.02.2025 14:53 Відповісти
Це та товста дура, яку Трамп та інші республіканці "послали нах" ще до того, як Трамп виграв вибори?
Ну дуже "потужна" дипломатка!

показати весь коментар
19.02.2025 14:55 Відповісти
"Насправді Україна її народ є позитивною відповіддю на всі питання .але "зелені прорашистскі грабіжники" України .є негативна відповідь, на всі позитивні пропозиції США.НАТО І ЄС.Дії "зелених прорашистських слуг" в Україні є заплановані фсб .а тому вони найбільше підходять куйлу...Розказує та послиця.котрій республіканці вказали на двері і котра очікує з дня на день ,все таки доброго копняка в задницю...
показати весь коментар
19.02.2025 15:01 Відповісти
📣 Щойно назустріч йшов військовий - мʼяко кажучи, не молодий. Це мʼяко кажучи. Рюкзак такий величезний…Подумалося: от як йому? І таким, як він? «Живуть» якимось страшним життям у страшних реаліях, тягнуть на собі, як виявилося, увесь прогнилий наскрізь світ.. А як приїхав додому на кілька днів, то тут по-справжньому «втомлені і зневірені»: хтось збирається уматувати назавжди, хтось вмирати з відчаю, хтось вбиватися від безнадії тощо..

Одинадцять років тому ці ночі були такими страшними! Такими безнадійними! Не було жодного шансу, жодного! Але ж… Не хоронімо себе, поки живі.

Щодо обʼєднання навколо нинішнього президента - оце вже пшепрашам, як кажуть поляки. Коли гайки закрутилися до скрипу, то замість того, аби обʼєднатися навколо існування держави і ЗСУ - єдиних дорослих, як виявилося, у світі - давайте обʼєднаємося навколо самого деструктивного елементу в історії України.

Я не забула, що «дипломатами» у нас працюють сексологині, а переговорниками - подруга єрмака Зарівна, блогерка Раміна і ще якісь «потужні» посланці в уггах і коротких спідницях.

А зараз усі такі - а якже так?

А отак! Прилетіла відповідь на бидлодипломатію від такого самого бидла, тільки масштабнішого.

У бабусиному селі казали: «як ржавий дах, то й ноги мокрі».

Істина.
показати весь коментар
19.02.2025 15:02 Відповісти
Шо це за тітка? - іі ж мали послати
показати весь коментар
19.02.2025 15:04 Відповісти
Ми вже бичимо шо у рудого чорта в приорітеті...
показати весь коментар
19.02.2025 15:38 Відповісти
Викотилась, наче торгашка з привозу.
показати весь коментар
19.02.2025 16:07 Відповісти